امیلی راتاجکوفسکی از اینستاگرام برای شکستن تابوهای شیردهی برای مادران جدید استفاده می کند

[ad_1]

امیلی راتاژکوفسکی بار دیگر در اینجا جشن زیبایی و قدرت بدن زنان و به اهتزاز درآوردن پرچم فمینیست را بیرون می کشد. پس از به دنیا آوردن پسر سیلوستر در ماه مارس ، این مدل 29 ساله در شبکه های اجتماعی سفر شیردهی خود را ثبت کرده است و با این کار به عادی سازی عمل طبیعی که جامعه هنوز تابو می داند کمک می کند (* آه *).

تبلیغات جدید نایک با حضور ورزشکاران باردار و شیرده بسیار قدرتمند است

در حقیقت ، مادران جدید اغلب به دلیل دیده شدن در دوران شیردهی ، چه در مجامع عمومی و چه در کانال های اجتماعی آنها ، شرمنده می شوند. همین هفته ، مادر جدید هالی چاپمن ، 28 ساله ، می گوید که پس از آنکه حاضر به شیردهی دختر 19 هفته اش رایا نشد ، او را از یک اتوبوس لگد کردند. از هالی خواسته شد که اتوبوس را متوقف یا ترک کند ، بدین معنی که او مجبور شد به غذا دادن دخترش در کنار جاده ادامه دهد چون منتظر اتوبوس دیگری بود.

واضح است که گرچه ممکن است غیرمجاز باشد که از یک زن بخواهید یک مکان عمومی را ترک کند زیرا او شیر می دهد ، اما هنوز هم موارد زیادی وجود دارد که مادران را شرمنده می کنند و احساس می کنند که آنها کار ناشایستی انجام می دهند.

دقیقاً به همین دلیل است که بر اساس یک نظرسنجی در انگلستان ، به جای احساس ستایش برای انجام کاری که کار سخت خونین است و می تواند صدمه دردناکی به بدن ما وارد کند ، یک سوم زنان در دوران عمومی از شیردهی احساس خجالت یا ناراحتی می کنند. همچنین از هر 10 نفر ، 6 نفر هنگام پرستاری در ملا public عام اقدام به پنهان کردن آن می کنند.

بنابراین وقتی یک شخص مشهور کمک می کند تا به پایان دادن به لکه ننگ در اینجا کمک کند ، تشویق بزرگی از ما دریافت می کنند.

خوراک اینستاگرام امیلی پر از تصاویر شیردهی و دیگران است که بدن او را در دوران بارداری نشان می دهد.

هر بار که امیلی راتایکوفسکی UH-MAZING به نظر می رسید

در حقیقت ، شش هفته پیش او با تمسخر یکی از پست های خود را با عنوان زیر عنوان کرد: “اگر به نظر می رسد که من همیشه شیر می دهم ، به خاطر همین هستم” ، که در نظرات بسیار خوب بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما آنچه که قلب و ذهن ما را به یک اندازه جلب کرده است آخرین پست او است – عکس تخلیه (چگونه 2021) – تصویری از کودک شیرده او سیلوستر در کنار دوستش کیتلین کینگ ، و همچنین شیر دادن به فرزند خود.

یک تصویر به ظاهر سرگرم کننده قدرتمندانه نشان می دهد که این عمل نیازی به محدود بودن در حریم خصوصی ندارد (اگرچه نگه داشتن آن نیز بد نیست).


آنچه که در این تصویر بسیار توانمند است ، این است که هر دو زن چقدر آرام و راحت به نظر می رسند – این عمل روزمره که بیشتر مادرهای جدید تجربه می کنند می توانند به همان اندازه سرد شوند. اگر این همان چیزی باشد که انتخاب می کنید ، حتی می تواند بخشی از یک عمل اجتماعی باشد.

اگر اعتقاد دارید که تنها راه تغییر نگرش عمومی نسبت به مواردی که تابو تلقی می شوند ، به نمایش گذاشتن مداوم آنها است ، امیلی در اینجا یک کار ستاره ای انجام می دهد.

با هر انتخاب مادر ، می توان به مادران نزدیک شد ، اما بیایید قضاوت درباره چیزهایی را که شخصاً در آنها ثبت نمی کنیم ، قضاوت کنیم.

با استقبال از امیلی ، بیایید فضای امن و راحتی را برای مادران جدیدی که می خواهند در هر مکان و هر زمان شیرده تغذیه کنند ، تشویق کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>