انتخاب های عرق بتی: 50٪ تخفیف در لباس فعال

[ad_1]

در تلاش برای یافتن بهترین سوتین های ورزشی ، شلوار چسبان بدنسازی ، شلوار یوگا و مواردی از این دست – سپس یافته های خود را با خوانندگان GLAMOR به اشتراک بگذارم – من به اندازه کافی خوش شانس بودم که بسیاری از لباس های پرفروش برخی از رهبران کشور را امتحان کردم لباس فعال است. و Sweaty Betty مارکی است که * هرگز * ناامید کننده نیست.

برچسب پوشاک تناسب اندام انگلیس در دهه 1980 در لندن تاسیس شد ، یکی از موارد مورد علاقه من در زمینه لباس فعال است که باعث می شود تمرین شما به سطح بالاتری برسد. هر قطعه در مجموعه همیشه در حال رشد آنها از پارچه هایی با عملکرد بالا ساخته شده است که عرق می کند ، زود خشک می شود و مجسمه می زند – که به نوبه خود باعث می شود احساس کنم می توانم بالاتر بپرم ، سریعتر حرکت کنم و پایین تر بنشینم. به علاوه ، بسیاری از لباس ها از پارچه های پایدار نیز ساخته می شوند. (مورد: این شلوار چسبان که از 17 بطری پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است). اوه ، و آیا ذکر کردم همه اینها باعث می شود واقعاً اعتماد به نفس لعنتی داشته باشم؟

موارد فوق الذکر ، می توانید تصور کنید که وقتی خبر فروش 50٪ تخفیف آنها در صندوق ورودی من آمد ، چقدر هیجان زده شدم. و روز پرداخت هم ؟! با این خبر که در آینده ای نه چندان دور سالن های ورزشی دوباره افتتاح می شوند (انگشتان دست خود را حفظ کنید مردم) ، من خوب در بازار برای برخی از لباسهای فعال جدید که باعث می شود وقتی به کلاس اول چرخش خود بروم ، احساس خوبی ایجاد می کنم. زمان بندی آنها بهتر نمی تواند باشد.

فروش کامل

24 شلوار یوگای شیک ، حمایتی و کشدار برای تمرین بزرگنمایی (یا تماشای بیش از حد Netflix در)

مطمئناً لباس های بدنسازی Sweaty Betty مناسب است نه ارزان – اما این فقط دلیل دیگری برای سرمایه گذاری در حالی است که تخفیف دارند. من از شما می خواهم که سفارشات لباسهای ارزان قیمت مقرون به صرفه را که به نفع لباسهای سطح بالا و تخفیف دار نیست ، ادامه دهید اراده – به نام سیاره و کیف شما پیشاپیش عذرخواهی برای اعتیاد اجتناب ناپذیر شما.

بنابراین ، چه چیزی را می توان در فروش Sweaty Betty خریداری کرد؟ بگذارید شما را در جهت دو مورد خود قرار دهم علاقه مندی های بوی عرق همه زمان ها، که اتفاقاً همین الان کاهش می یابد. اول بالا: شلوار استرچ پاور 7/8. که هم برای یوگا و هم برای ورزش با شدت بالا مناسب است (و در تعداد زیادی چاپ وجود دارد) ، آنها از 75 پوند به 52 پوند کاهش می یابد. آنها هستند فوق العاده کمر بلند (صادقانه بگویم – آنها حتی نمی توانند 30 حرکت چمباتمه زدن و جوراب های بی پایان را تحمل کنند) و روی مجسمه سازی مجسمه سازی کنند. آنها از یک پارچه کششی 4 طرفه ساخته شده اند ، عرق می کنند و هم جیب زیپ دارند و هم جیب جانبی که متناسب با آیفون 11 است. اوه ، و آیا برای اطمینان از تناسب کامل ، بند بند را روی کمر ذکر کردم ؟ بله نژاد

الان بخرش

همچنین سوتین ورزشی Stamina Longline وجود دارد که شاید سوتین ورزشی مورد علاقه من در تمام دوران ها باشد. من آن را به رنگ سفید تهیه کرده ام ، و بهترین پشتیبانی را برای مشاعره (اعطا شده ، نه خیلی بزرگ) من دارد. حمایت است گرچه به عنوان متوسط ​​طبقه بندی می شود – بنابراین اگر کمی برکت داشته باشید باز هم کار می کند. من این واقعیت را دوست دارم که خط طولانی است ، چون هم به عنوان یک سوتین ورزشی و هم به عنوان یک تمرین برتر دو برابر می شود. به علاوه ، این یک راحتی برای راحتی است و دارای فناوری فشرده سازی برای کمک به شما در احساس امنیت است. عشق عشق عشق.

الان بخرش

همه افراد در اینستاگرام با این برند لباس فعال پایدار و متنوع وسواس دارند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>