انقلاب تابستانی چیست و چگونه می توانید جادوی آن را مهار کنید؟

[ad_1]

لحظه ای چشم خود را از آبی که از آسمان می بارد دور کنید زیرا امروز رسماً نیمه تابستان و جشن انقلاب تابستانی (یا همانطور که در محافل جادوگر و بت پرست نیز شناخته می شود) Litha است.

نقطه اوج مجموعه ای از جشنواره های سالانه Pagan که شامل چرخ سال است – برخی دیگر شامل انقلاب زمستانی یا Yule ، اعتدالین بهار و پاییز و جشنواره های آتش سلتیک مانند Beltane / اول ماه مه و Samhain / Halloween – انقلاب تابستانی است. ادای احترام به طولانی ترین روز (و کوتاه ترین شب) سال 2021! این خبر خوبی برای هرکسی است که از شکایت از اینکه ساعت کافی در شبانه روز نیست لذت می برد زیرا امروز 16 ساعت و 38 دقیقه نور روز برای گیر افتادن وجود دارد.

این جشنواره به طور سنتی در هنگام طلوع آفتاب جشن گرفته می شود – به خصوص در استون هنج که سنگهای باستانی کاملاً با طلوع خورشید همسو می شوند – اما حتی اگر آن را در خود نداشتید تا زنگ ساعت خود را برای لحظه بزرگ ساعت 04:52 امروز تنظیم کنید ، هنوز هم روش های زیادی وجود دارد که می توانید به یک نقطه جادوی انقلاب بدل شوید. و سحر و جادو همان چیزی است که واقعاً در مورد آن است.

تهیه “تشریفات ماه” می تواند زندگی شما را کاملاً بهبود بخشد ، در اینجا راهنمای نهایی شماست

سنت های انقلاب در نیمکره شمالی متفاوت است اما موضوعات عشق ، شهوت و افراط به طور کلی فراوان است. فولکلور نیمه تابستان حکم می کند که انقلاب تابستانی زمانی جادویی و جادویی است که ارواح و جن ها می توانند با سهولت بیشتری به دنیای بشر وارد شوند. وقت آن است که انتظار غیرمنتظره را داشته باشید و به خود اجازه دهید باور کنید که آرزوها واقعاً قابل تحقق هستند زیرا در هوا جادو وجود دارد … و ، خوب ، چه کسی به یک نقطه از # گیاهان عادی در یک دوشنبه بارانی علاقه ندارد؟

انقلاب امروز همزمان با آغاز فصل سرطان است (نشانه ای که به احساسات ، احساسات ، خانواده و دلتنگی مرتبط است) و زمانی قدرتمند برای تعیین نیت و تقویت عامل تجلی اهداف مهم است که در نیمه دوم سال 2021 قدم می گذاریم. بهترین خبر؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید تا از صدای جادویی انرژی خورشیدی استفاده کنید ، انجام هر کاری است که باعث شادی شما می شود! بله ، انقلاب تابستانی همه چیز در مورد جشن ، سرگرمی و احتیاط در برابر باد است … خود را در هدیه دوش بگیرید ، برهنه در اطراف آتش برقصید ، مهمانی تا سحر بروید ، با همسر سابق خود کنار بیایید … این نوع پرنشاط است.

با نشان دادن ساده جهان ، منظور شما تجارت با یک یا دو مراسم انقلاب است (به زیر مراجعه کنید) می توانید جادوی هر نمایشی را که انجام داده اید افزایش دهید و یا نوع مناسب گرد و غبار پری را بر روی اهداف و مقاصد بقیه بپاشید از سال.

این چیزی است که فال شما در ماه ژوئن برای شما ذخیره کرده است …

در اینجا نحوه ایجاد یک آیین انقلاب وجود دارد …

آن را سبک کنید

با افزودن برخی از لرزش های انقلاب گازدار به ظاهر خود ، لباس خود را به یک مراسم جادویی تبدیل کنید. با جستجوی طلا روی جواهرات ، لباس ها و سایه چشم های کاملاً فلزی ، به انرژی خورشید ضربه بزنید. خود را تصور کنید که خود را آراسته و آرایش می کنید.

یک مهمانی را ببلعید

از مدت ها قبل جشن میهمان به عنوان یک رسول انقلاب تابستانی بوده است. کباب کردن را بیرون بیاورید ، بشقاب چرا را جمع کنید تا تمام بشقاب های چرا را خاتمه دهید یا با شامپاین و توت فرنگی به شهر بروید. امشب شبی است برای جمع کردن دوستان با هم و جشن گرفتن به سبک.

آتش نشان باشید

جرقه آتش سوزی را بزنید ، آتش بسازید یا همه شمع های گران قیمت خود را یک باره روشن کنید. جشن های انقلاب به طور سنتی شامل نوعی آتش برای نشان دادن خورشید است و این یک روش عالی برای افزودن شور و نشاط آیینی به عصر شما است. هر ماه آرزوها را برای ماه های آینده بنویسید و آنها را برای جادوی بیشتر بسوزانید.

با گل بگویید

هیچ چیز نمی گوید تابستان کاملاً شبیه گل است ، بنابراین بزرگ شوید یا به خانه بروید. در راه بازگشت از محل کار آفتابگردان بخرید ، در جعبه پنجره نخود فرنگی شیرین بکارید یا خود را با تاج گل پر زرق و برق آراسته کنید.

طلسم انقلاب را بزنید

یک لیست تظاهرات برای جهان بنویسید. نیت خود را با صدای بلند بگویید. یا هدیه ای را برای آن جنهای شب در شب بیرون بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>