اوف کام می گوید ، اگر جزیره عشق از سلامت روانی یک مسابقه محافظت نکند ، می تواند لغو شود

[ad_1]

جزیره عشق یک رئیس Ofcom هشدار داده است که اگر نتواند از رقبای خود محافظت کند ، می تواند از هوا خارج شود.

آدام باكستر ، مدیر استاندارد پخش Ofcom ، به او گفت رادیو تایمز که نهاد تنظیم کننده مجبور شده است به افزایش نمایش های معروف تلویزیونی واقعیت مانند پاسخ دهد جزیره عشق، که همچنین با افزایش سلامت روان در میان رقبای آنها همزمان شده است.

باكستر می گوید ، در نتیجه ، Ofcom “حفاظت های جدید” را اعمال می كند.

“به طور خاص ، این بدان معنی است که پخش کننده ها اکنون باید از افرادی که در آنها قرار دارد و ممکن است در معرض آسیب قابل توجهی باشند ، مراقبت های لازم را انجام دهند ؛ در درجه اول افراد آسیب پذیر و کسانی که عادت ندارند در معرض دید مردم قرار بگیرند.

آیا بعد از شش سال روی هوا ، جزیره لاو از اشتباهات گذشته خود درس گرفته است؟ در اینجا آمده است که چرا این فصل باید عملکرد بهتری داشته باشد و چرا که ما به عنوان بیننده باید با مهربانی رفتار کنیم

“ما در مورد نمایش هایی مانند این صحبت می کنیم جزیره عشق که سطح بالایی از علاقه رسانه ها یا رسانه های اجتماعی را به خود جلب می کند ، شامل درگیری ، شرایط چالش برانگیز از نظر عاطفی یا نیاز به افشای جنبه های خصوصی زندگی خصوصی وی است.

“ما همچنین روشن کردیم که ، قبل از اینکه شخص موافقت کند در یک برنامه تلویزیونی یا رادیویی شرکت کند ، صدا و سیما باید به طور صحیح در مورد خطرات احتمالی برای رفاه خود به آنها بگویند و اینکه چگونه می خواهند این موارد را به حداقل برسانند. برای بینندگانی که در خانه تماشا می کنند نحوه مراقبت برنامه از افرادی که در آن حضور دارند ، روشن شد. “

یک سال بعد از مرگ دلخراش کارولین فلاک ، #BeKind دوباره روند رو به رشد دارد … اما آیا ما واقعاً مهربان تر هستیم؟

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که کارولین فلک ، مجری برنامه و مایک تالاسیتیس و سوفی گرادون ، شرکت کنندگان در مسابقه ، پس از حضور در این برنامه ، خودکشی کردند و همه اینها در طی دو سال از یکدیگر بودند. این اعلامیه همچنین تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که کلوئه باروز ، جزیره کنونی ، سو abuse استفاده و تهدید به مرگ “ناپاک” دریافت کرد ، خانواده و دوستانش ، که در حال حاضر حساب اینستاگرام کلوی را اداره می کنند ، نشان داد.

دکتر الکس ، رقیب پیشین ، با التماس صمیمانه در اینستاگرام ، از بینندگان خواست تا با مهربانی رفتار کنند.

“آیا ما از زمان درگذشت کارولین فلاک محبوب خود چیزی یاد نگرفته ایم؟” او نوشت.

“هیچ مزاحمتی برای آزار و اذیت و آزار آنلاین وجود ندارد. قبل از ارسال شیاف منفور ، کمی فکر کنید ، اگر خواهر یا برادر شما آن را دریافت می کرد ، چه می شد اگر فرزند شما در پایان آن نفرت بود؟

“قبل از تایپ فکر کنید. مهربان باشید. همیشه.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>