اگر در حالت عادی احساس بی دست و پا می کنید ، چگونه می توانید برای خود عکس بگیرید

[ad_1]

بیایید این را با چند کلمه بسیار عاقلانه از تأثیرگذار اعتماد به نفس بدن ، الکس لایت ، که من برای این قطعه توصیه کردم ، شروع کنیم: “شما همانطور که هستید خوب هستید!” برای بهتر جلوه دادن خود نیازی به انجام هیچ کاری نیستید ، زیرا شما در حال حاضر بسیار زیبا هستید. بنابراین ، اگر به شکل نامناسبی از طریق عکس لبخند بزنید ، جهنم به چه کسی اهمیت می دهد؟ شایان ستایش است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این اوصاف ، اگر هر زمان که در عکس هستید احساس گلو و تنش می کنید ، تنها نیستید. یکی از همسرانم که در عروسی آینده برگزار می شود ، اطمینان داشت که از این تصاویر وحشت دارد. او به من گفت: “من از قبل می دانم كه آنها را دوست نخواهم داشت.” “من همیشه خیلی ناراحت به نظر می رسم! از آن متنفرم.”

بنابراین برای ما که شنیده ایم افراد دیگر در مورد زاویه ها و حالت ها صحبت می کنند اما هنوز هم در تاریکی احساس می کنند ، در اینجا برخی از توصیه های حرفه ای در مورد ترفندهای کوچکی است که می توانیم برای آزاد کردن Zoolander داخلی خود انجام دهیم.

چراغ

امیلی دی دوناتو مدل در ویدیوی YouTube خود می گوید: “نور احتمالاً مهمترین چیز در عکس است”: چگونه در هر عکس خوب به نظر برسیم. به حدی که برخی از عکاسان فقط هنگام طلوع یا غروب آفتاب (که به آن ساعت طلایی نیز می گویند) عکس می گیرند تا مه آلودترین و پس زمینه آفتاب گیر را بگیرند. الکس می گوید: “نور نرم ، طبیعی و پخش شده بهترین است.” “نور مستقیم می تواند شدید باشد ، بنابراین اگر بیرون از خانه هستید و هنگامی که خورشید در آسمان کم است (چند ساعت قبل از غروب آفتاب و چند ساعت بعد از طلوع آفتاب) ، بهترین زمان برای گرفتن یک ضربه محکم و ناگهانی است ، نور سایه های متضادی ایجاد نمی کند. ”

ما از عکاس برجسته سبک خیابان ، دیوید نیانزی ، مشاوره تخصصی خود را پرسیدیم. او می گوید: “ممنوعیت های من برای روشنایی عکسبرداری در معرض نور مستقیم خورشید است یا برای نور مصنوعی از فلش مستقیم بسیار روشن استفاده می کنم. بهترین زمان برای روشنایی روز 9 صبح است.”

در مورد عکسهای شبانه که در کافه ها یا رستوران ها گرفته می شوند ، الکس توصیه می کند از نشستن مستقیم زیر پیازهای بالای سر خودداری کنید زیرا “این می تواند سایه های خشن را روی پوست ایجاد کند”.

دوربین

اگر در حال عکاسی برای شخص دیگری هستید ، یا در حال گرفتن همسری هستید که یکی را برای شما بگیرد ، “بهترین زاویه از پایین و عکسبرداری به سمت بالا برای عکسبرداری از بدن کامل و رو به رو برای پرتره ها ، ایستادن صاف روی شماست ، “دیوید را توصیه می کند.

عمل

برای شلیک های تمام قد بدن ، دیوید توصیه می کند با زاویه کمی خم شوید ، در حالی که الکس به ما اجازه می دهد یک ترفند معروف برای تأثیرگذاری روی کشیدن پاها را داشته باشیم. “آنها تمایل دارند که عکس را با زاویه رو به بالا بگیرند و همچنین برای کشیدگی بیشتر پاهای خود را ضربدر می کنند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

توصیه شماره 1 هر دو طرفدار ما اگر با احساس بی دست و پا بودن مشکل دارید و نمی دانید با دستان خود چه کاری انجام دهید ، این است که خود را مشغول کنید. دیوید می گوید ، برای عکسهای صریح خیابانی ، “بهترین حالت ها معمولاً این است: دست در جیب ، گوش در آوردن ، مالش دست به پهلو ، حرکت ثابت آستین به سمت پایین ، یا یک راه رفتن وانمود به پهلو”.

“یک لیوان نیز یک پشتیبان عالی است ، بنابراین یک کوکتل بگیرید!” الکس می گوید. “اگر تکیه گاه ندارید ، می توانید دستان خود را به کمر یا باسن خود قرار دهید ، یا می توانید چانه خود را روی یک دست قرار دهید.”

در مورد لبخندهای ناشیانه ، الکس می گوید: “اجتناب از نگاه اجباری در عکسی که ، بیایید قبول کنیم ، احتمالاً احساس اجبار می کند” بسیار دشوار است. “سعی کنید قبل از اینکه طبیعی ترین لبخند را بزنید ، ماهیچه های صورت خود را شل کنید و فک خود را باز کنید.” در فیلم خود ، امیلی همچنین توصیه می کند تا ابروهای خود را کمی باز کنید تا چشم های شما باز شود.

دیوید می گوید ، از نظر زاویه ، “مانند عکس گذرنامه طبیعی به نظر برسید و کمی به پهلو بچرخید”. یا “اگر مستقیم به جلو نگاه می کنید ، سر خود را کمی به سمت بالا متمایل کنید تا از چانه مضاعف جلوگیری کنید.”

اما به یاد داشته باشید ، بی حالی ، کوتاه بودن پاها ، رول یا هر چیز دیگری که باشد ، همه چیزهایی است که ما را زیبا می کند ، و همین امر الکس را به مهمترین توصیه او هدایت می کند: “شما در واقع نیازی به انجام هر یک از این موارد ندارید.” اگر به شما کمک می کند اعتماد به نفس و راحتی بیشتری داشته باشید ، دنبال آن بروید ، اما واقعاً ، لنز را فراموش کنید و فقط خودتان را انجام دهید ، از هر طرف با شکوه به نظر می رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>