اگر Meghan با تمام امتیاز خود اعتقاد ندارد ، چه امیدی برای ما وجود دارد؟

[ad_1]

درست مثل بسیاری از میلیون ها نفر در سراسر جهان ، من در حال تماشای اتفاق افتادن مصاحبه مگان و هری در عصر دوشنبه بودم – چشمانم گشاد و برای بیشتر آن ، دهانم از ناباوری آویزان بود. من از ادعاهای مطرح شده تعجب نکردم ، اما از این واقعیت که آنها به اندازه کافی شجاع بودند که آنها را مطرح می کردند. من احساس عصبانیت ، ناراحتی ، دلسردی و دلسوزی از داستان آنها داشتم – از تحمل چهار سال نژادپرستی و بدرفتاری برای شرایط جدی بهداشت روانی.

اما روز بعد ، هنگامی که غول های رسانه ای از اظهار نظر ، گمانه زنی ها و شک و تردید در مورد ادعاهای مطرح شده در مصاحبه پرش کردند ، متوجه شدم که احساس متفاوتی در درون من ایجاد می شود – چیزی موذی تر ، و از نظر شخصی قابل توجه تر. من فهمیدم ، اگر کسی ادعای نژادپرستی را که افرادی به اندازه شاهزاده هری و مگان مارکل از قدرت و قدرت ابراز کرده اند باور نمی کند ، چه امیدی برای شخصی مانند من وجود دارد – یک زن سیاهپوست 26 ساله که زندگی می کند در بریتانیا.

حتی در شرایط آب و هوایی پس از BLM ، امتیاز مگان مارکل به عنوان یک زن سفیدپوست ، موفق و ثروتمند نمی تواند او را از تعصب نژادی و گازگرفتگی نجات دهد. حتی تأیید شاهزاده هری و ادعاهای خود در مورد “نگرانی” در مورد تیره بودن رنگ پوست آرچی توسط عناصر مطبوعات ، عموم مردم و به طور بالقوه خود کاخ اعتقاد نداشت. در بیانیه رسمی ، که شب گذشته منتشر شد ، ادعا می شود: “موضوعات مطرح شده ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. اگرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف خواهد شد. “و نظرسنجی YouGov Snap نشان داد که حدود یک سوم مردم (36٪) اظهار داشتند که همدردی آنها با ملکه و خانواده سلطنتی است. تنها 22٪ از مردم می گویند که با هری و مگان همدردی بیشتری دارند.

راهنمای متخصص برای مدیریت سلامت روان شما در برابر تبعیض پشتیبانی می شود

بیایید عمیق تر یکی از بزرگترین نگرانی های من نحوه واکنش رسانه های انگلیس به ادعاهای نژادپرستی مگان و همچنین چگونگی عدم حمایت موسسه سلطنتی از وی در بحبوحه بحران سلامت روان و افکار خودکشی بود. همه این ادعاها توسط روزنامه های مختلف ، مجریان تلویزیون (* سرفه * پیرس مورگان * سرفه *) و شخصیت های رسانه های اجتماعی در توییتر و اینستاگرام تضعیف شده است. مانند بسیاری از زنان سیاه پوستی که موفقیت را خوب می یابند یا ازدواج می کنند ، مگان نیز به عنوان ملکه درام ، هیستریک ، جلب توجه و پول جویی برچسب خورده است. او به عنوان یک زن توطئه گر ، متفکر و دستکاری شده است که برای منافع شخصی بیرون است.

اوه ، و حتی من را از کار با “او حتی سیاه به نظر نمی رسد” که من بارها بیشتر از آنکه بخاطر بیاورم خوانده ام ، شروع نکنم. “آیا شما نگاه می کنید [Meghan] و یک زن سیاه پوست را می بینید؟ اندرو پیرس ، مجری برنامه LBC گفت: من این کار را نمی کنم ، “من یک زن بسیار جذاب را می بینم. این هرگز به ذهن من خطور نکرده است. “، که سپس شروع به ادعای تعریف خودش از” یک زن سیاهپوست واقعی “کرد:” من هرگز به او نگاه نمی کنم و فکر نمی کنم ، او سیاه است ، به همان روشی که در اپرا وینفری می دیدی. ” بله ، من هم از این جمله مبهوت شدم.

به همین دلیل است که ، به عنوان یک زن سیاه پوست ، قلدر مانند مگان مارکل خوانده می شود

یکی دیگر از اظهارات مشهور مردم این بود که مصاحبه “زمان مناسب” نبود. آیا مگان نمی دانست که شاهزاده فیلیپ در بیمارستان بستری است؟ آیا زن و شوهر متوجه نیستند که یک بیماری همه گیر جهانی وجود دارد؟ در نتیجه مصاحبه با برچسب لحن ناشنوا و غیر حساس بود. من در مورد زمان تحمل درد و رنج به عنوان حق انحصاری یادداشت را از دست داده ام ، اما من همیشه بر این باور بوده ام که اشکال و منابع مختلف رنج می توانند با هم زندگی کنند و فضای کافی برای شنیدن و نگهداری همه تجربیات وجود دارد.

همه این واکنش ها نشان می داد که به وضوح مگان از طرف خانواده سلطنتی و نه مردم انگلیس به اندازه کافی مورد حمایت قرار نگرفته است ، یا حتی پذیرفته نشده است. فهمیدن دلیل آن دشوار نیست – این نهاد ، و در واقع ، کل کشور ، در پشت برتری سفیدپوستان و رژیمی ساخته شده است که کشورها را فتح و استعمار می کند تا از منابع آنها بهره برداری کند و صدها سال مردم آنها را به بردگی بکشد.

در نتیجه ، نژادپرستی در هر رشته جامعه انگلیس ، از سیستم قضایی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش و پرورش ، گره خورده است. احتمال مرگ زنان سیاه پوست در هنگام زایمان پنج برابر بیشتر از زنان سفیدپوست است. تعداد نامتناسبی از سیاه پوستان در اثر Covid در حال مرگ بودند ، (تا 50٪ بیشتر از همتایان سفیدپوست آنها). 38/1000 سیاهپوستان در حالی که فقط 4/1000 سفیدپوست مخالف هستند توسط پلیس متوقف و جستجو می شوند. این لیست ادامه دارد.

ما NHS را دوست داریم. اما این بدان معنا نیست که نژادپرستانه نیست (با 60 درصد سیاه پوستان در انگلیس که اعتقاد ندارند سلامتی آنها به همان اندازه سفیدپوستان محافظت می شود)

بنابراین چگونه این اختلاف بین واقعیت ها و باور عمومی مردم پدید آمده است؟ چرا وقتی کسی بیرون می آید و می گوید مردم انگلیس و خانواده سلطنتی نژادپرست هستند ، مردم هنوز باور نمی کنید؟ حتی پدر خود مارکل هم ادعاهای او را باور ندارد. او از نگاه مردانه سفید خود قاطعانه ادعا می کند که نه کاخ و نه انگلیس به عنوان یک ملت نژادپرست نیستند. او با جسارت در این صبح در ITV ادعا کرد: “من فکر نمی کنم خانواده سلطنتی انگلیس نژادپرست باشند ، فکر نمی کنم انگلیس ها نژادپرست باشند.”

مگان در مورد حادثه مربوط به مکالمه پیرامون رنگ پوست کودک متولدش کاملاً مشخص بود. او همچنین در مثالهایی که در رابطه با استاندارد دوگانه ای که با محافظت از خود و کیت شاهد بود ، و همچنین امنیت فرزندان آینده اش در برابر دیگر نوه های سلطنتی ، خاص بود. با این حال هنوز به او گفته شده كه دروغ می گوید. تجربه او این است که سیاه پوستان به خوبی می دانند.

قبل از حرفه روزنامه نگاری ، من در م establishmentسسه ای کار می کردم که به دلیل رنگ پوست احساس عدم استقبال کردم. می دانستم اگر انصراف ندهم ، بزودی اخراج می شوم. در مصاحبه خروج از من ، مشتاقانه ایستاده بودم تا آنچه را که من باور داشتم و پردازش کردم ، تمام نگرانی هایم راجع به مدیر خاصی که احساس کردم با تعصب نژادی پنهانی با من رفتار می کند ، با HR در میان بگذارم. من حتی با رسیدهای دقیق وارد شدم ، زیرا هر حادثه را با تاریخ و زمان دقیق ثبت کردم. سه ماه بعد ، فهمیدم که او ترفیع دریافت کرده است. مانند مگان ، مدرکی که ارائه دادم و شهادتم کافی نبود.

چگونه Brexit و Megxit واقعیت نژادپرستی امروز در انگلیس را برجسته کرده اند

تا حدی ، عدم تمایل به پذیرش زیرساخت های نژادپرستانه انگلیس ، به دلیل فقدان شواهد تصویری است. به هر حال ، شما همیشه نمی توانید دیدن نژادپرستی مانند شما می توانید در ایالات متحده آمریکا. مردم سیاه پوست در خیابان توسط پلیس تیراندازی نمی شوند. هیچ کس معمولاً توسط N-word به مردم سیاه اشاره نمی کند و سفیدپوستان حامل مصلوب نیستند و کلاه های سفید نمی پوشند. اما این تعریف نوری از نژادپرستی ، فقدان درک جدی درباره تبعیض پنهان و ستم سیستمی را آشکار می کند.

برای شفافیت ، نژادپرستی بسیار بیشتر از استفاده از کلمه N است. نژادپرستی ظرایف ظریف و در عین حال خطرناکی است که برای افرادی که دارای امتیاز هستند تقریباً بی اهمیت به نظر می رسد اما برای مظلومین می تواند کشنده باشد. این درمان پایین تر در بیمارستان ها ، عدم تحرک اجتماعی و فرصت ها و مجازات های تعصب آمیز در دادگاه ها است. این از استانداردهای بالاتری برخوردار است و در صورت کوتاهی مجازات های سخت تری را به دنبال دارد. به دلیل داشتن نظر ، به او قلدر قلمداد می شود. به عنوان تهدیدی برای وجود جرات در نظر گرفته می شود. در حقیقت ، من استدلال می کنم که واقعیت مردم نمی توانند ببینند که انگلیس چگونه نژادپرست است ، اثبات این است که نژادپرستی جاسازی شده و پذیرفته شده است ، نه اثبات عدم وجود آن.

واکنش شدید تبلیغات Sainsbury ثابت می کند که انگلیس * هنوز کشوری نژادپرست است

درست مانند خشونت اسلحه پلیس علیه سیاه پوستان یک مشکل عمدتا آمریکایی است ، برخی از انواع دیگر نژادپرستی فقط در انگلیس وجود دارد – به ویژه عدم تحرک اجتماعی. در حالی که در آمریکا ، پول به معنای تحرک است ، در اینجا در انگلستان ، افراد ثروتمند خود ساخته اغلب به عنوان “پول جدید” یا “سطل زباله با پول نقد” نامیده می شوند و هیچ مبلغی نمی تواند شما را از کلاس اختصاص داده شده برای تولد خارج کند. به طور کلی ، برچسب “طبقه بالا” به افراد غیر سفید پوست اختصاص داده نمی شود. با توجه به این ، درک اینکه چرا مگان در خانواده پذیرفته نشده است ، و همچنین چرا او آمدن آن را سخت نمی داند.

پس از دیدن واکنش مطبوعاتی ، خوش بین درون من همچنان در انتظار پاسخ کاخ بود. من امیدوارم که یک بیانیه دیپلماتیک ادعا کنم که نظارت عمده ای وجود دارد و پس از تأمل ، آنها در مسیر حساب فرهنگی قرار دارند. اما آنها ادعا کردند که “خاطرات ممکن است متفاوت باشد” ، که به نظر می رسد یک روش کاملا رسمی برای روشن کردن تجربه شخصی مگان است.

شکستن: کاخ باکینگهام به مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری پاسخ داده است

من از نزدیک می دانم که وقتی مردم درگیر مسابقه گفتن حرف ناشایست می شوند ، دوست دارند بگویند: “هوم ، من اینطور یادم نمی آید”. در نهایت ، این شرایط قبل از اینکه به طور کامل رد شود ، به گفتمانی تبدیل می شود که وی گفت. با این حال ، سیاه پوستان فقط صبح بیدار نمی شوند و تصمیم می گیرند کارت مسابقه خود را مانند یک گوگل به سمت جهان پرتاب کنند. ما فقط برای سرگرمی به این ضربه ضربه نمی زنیم.

بنابراین ، لطفاً ، وقتی یک سیاه پوست گفت که مورد رفتار نژادپرستانه قرار گرفته اند ، آنها را باور کنید ، حتی اگر این شامل خشونت صریح یا فحش های بلند نباشد. وقتی می گویند شخصی با همه همتایان سفیدپوست خود متفاوت رفتار کرده است ، آنها را باور کنید. وقتی می گویند حقوق کمتری دریافت می کنند ، آنها را باور کنید. وقتی می گویند آینده فرزندشان قبل از تولد تضعیف می شود ، آنها را باور کنید. و وقتی می گویند درد دارند ، آنها را باور کنید. کمترین کاری است که می توانید انجام دهید.

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>