ایده های تاریخ براساس علامت ستاره شما

[ad_1]

اعم از اینکه انتخاب های زندگی ، عادت های روزمره ، مدل مو یا حتی رژیم مراقبت از پوست ما را القا کند ، علامت ستاره ما می تواند در نحوه زندگی ما بسیار تأثیرگذار باشد. اما طالع بینی ساکن GLAMOUR ، اما هوارت ، می گوید که شما می توانید از علامت ستاره خود برای تأثیرگذاری در زندگی دوستانه خود نیز استفاده کنید. در ادامه مطلب بهترین ایده های تاریخ را بر اساس نشانه ستاره خود (و آنها) بخوانید …

برج حمل
20 مارس –18 آوریل

اتومبیل های سریع ، جاده های آزاد و برخورد با آدرنالین غلتکی همه گویای روح هیجان طلب Aries است. اگر دیوانه ، بد و کمی خطرناک باشد ، این قوچ آتشین وارد شده است. و سپس برخی! و اگر عنصری از رقابت وجود داشته باشد ، بهتر است. دوست یابی با عروس یک موضوع شلوار شماست و قطعاً هرگز کسل کننده نیست. به تجارب شدید (بادبادک بازی ، طلاکاری آویزان ، طولانی ترین سیم زیپ دار جهان) یا چالش های تن به تن (بازی با ورق ، تنیس ، یک ماراتن استخر برتر از سه) فکر کنید که در آن آنها می توانند برای پیروزی بازی کنند. اگر همه اینها برای کلمات بیش از حد طاقت فرسا باشد ، Aries به یک قرار نوشیدنی کلاسیک نه نمی گوید – فقط به شرطی که در داغترین نوار جدید شهر باشد.

انجام دادن… از تخیلت استفاده کن.
نکن … ساکن یک شب آرام باشید.
نهایی… سواری هیجان انگیز در پارک پارک و به دنبال آن رانندگی با سرعت (غریب) در غروب آفتاب در اتومبیل روباز.

با توجه به علامت ستاره ، خواه شما عزیز باشید ، هم دنبال باشید و نه علاقه مند ، این همان چیزی است که 2021 برای زندگی عاشقانه شما در نظر گرفته است

ثور
19 آوریل –19 مه

آه ، ثور – عاشق چیزهای زیباتر زندگی ، جستجوی لذت ، مثل این است که کلیشه های عاشقانه برای شما ابداع شده است. و زندگی عاشقانه شما برای آن بهتر است. میله های شامپاین شیک ، آبگرم های دلپذیر و منوهای مزه دار ستاره میشلن باعث می شود قلب شما از همه روش های مناسب تندتر شود. اما همه چیز در مورد پاشیدن پول نقد نیست! یک پیک نیک متفکر (با بشقاب های مناسب!) ، مزه شراب آنلاین یا بازدید از بازار کشاورزان محلی برای برداشت محصول برای شام همگی می توانند تأثیر مشابهی داشته باشند. در اینجا یک موضوع شناسایی می شود؟ غذا ، غذای باشکوه! ناهار خوری خوب ، اوقات خوب و کمی تجمل بسیار تا پیروزی بر یک گاو نر است.

انجام دادن… آن را درجه یک نگه دارید.
نکن … گوشه ها را ببرید.
نهایی… یک روز آبگرم با چند درمان و پس از آن یک چای بعد از ظهر آبدار.

جوزا
20 مه – 20 ژوئن

یک تاریخ مناسب برای جوزا همیشه یک جلسه ذهن است – ایده های بزرگ ، گفتگوی عالی و انبوه تفکر در آسمان آبی. اگر می خواهید جوزا مورد توجه جذابیت های شما قرار گیرد ، باید آنها را به فکر بسپارید! از این رو می توان گفت که تاریخ های ایده آل جوزا در قسمت مغزی قرار دارند: جشنواره های ادبی ، رویدادهای Tedx ، کارگاه ها یا کلاس های قابل تأمل. کشش علامت دوقلو برای تماشای فیلم در سکوت بسیار زیاد است ، اما اگر قول دهید بعد از آن طرح را روی نوشیدنی ها کالبدشکافی کنید ، آنها روند خوبی را تجربه خواهند کرد. در غیر این صورت ، این همه چیز در مورد ابراز وجود و سر و صدا برای این نشانه سریع است. به رقص بروید ، رازها را به اشتراک بگذارید و تا صبح بیدار بمانید و در مورد معنای زندگی ، جهان و همه چیز فکر کنید.

انجام دادن… ایده ها را به اشتراک بگذارید
نکن … خیلی سنتی برو
نهایی… نمای خصوصی هنری و به دنبال آن یک کلمه گفتاری شب میکروفن باز وجود دارد.

سرطان
21 ژوئن – 21 ژوئیه

سرطان عاشقانه متولد همه چیز در مورد جذابیت مدرسه قدیمی است. بله ، برای شام های با شمع ، پیک نیک پتو ، هدیه ، گل و یادداشت های عاشقانه Post-It روی آینه دستشویی ، یک جهنم بزرگ است! و اگر عنصر نوستالژی در برنامه قرار شبانه شما وجود دارد – حتی بهتر! فکر کنید که در ردیف عقب سینما دست نگه دارید ، از محل کار خود برای پیک نیک در پارک دور شوید یا مانند مهمانی شبانه جشن عروسی به مهمانی دفتر بروید. ارتباط عمیق ، گفتگوی معنی دار و صادق بودن در مورد اینکه کجا می رود (بله ، حتی در قرار اول!) برای سرطان حساس بسیار مهم است. این را به آنها بده و آنها دنیا را به تو می دهند.

انجام دادن… همه وارد شوید
نکن … حتی به فکر تبدیل آن به یک چیز یک شبه باشید.
نهایی… شام یک deux با یک طرف برنامه پنج ساله.

آنچه که علامت ستاره شما در مورد سبک شما نشان می دهد (و بسیار دقیق است)

لئو
22 ژوئیه – 21 آگوست

هیچ کس لئو را در گوشه ای قرار نمی دهد – حتی یک قرار داغ! بیرون رفتن با سلطنت جنگل به معنای بزرگ فکر کردن است. لئو می خواهد ببیند و دیده شود. لئو می خواهد لباس بپوشد ، لئو می خواهد شلوارهای دوستان ، خانواده و راننده Deliveroo شما را جذاب کند. فقط یک چیز برای آن وجود دارد: شما باید آنها را بیرون بیاورید. در عروسی بهترین دوست خود ، شاخه های کوچک موذی ، مهمانی های پرتاب منحصر به فرد یا ملاقات با خدمه را فکر کنید. در هرجایی که بتوانند جذابیت را جلب کنند ، مردم را به خود جلب کرده و به جهانیان نشان دهند که واقعاً چه کسانی هستند – سخاوتمند ، خونگرم و کاملا افسانه!

انجام دادن… برای موفقیت لباس بپوشید.
نکن … کم حرف برو
نهایی… یک موسسه خیریه کراوات سیاه جایی را که می توانند روی فرش قرمز قدم بزنند انجام می دهند.

باکره
22 آگوست – 21 سپتامبر

شما نمی توانید با استفاده از کوکتل و کاناپه ، باکره بهداشتی را آگاه کنید – آنها بیشتر می خواهند و می خواهند معنی آن باشد. و حتی با اعلامیه های زودرس به آنجا نروید – معنای آن نوع نیستند! باکره یک مشکل ساز ، یک طبیعت دوست و یک انسان دوست است – کسی که دوست دارد در دنیای اطراف خود تغییر ایجاد کند. یک مکان حفاظت از سطح عمومی ، بازدید از یک پروژه اجتماعی یا پشتیبانی از یک مشاغل محلی یا ابتکار را در یک تاریخ قرار دهید و به زودی شکلک های چشم و چشم شما دنبال می شوند. با یک کلاس یوگا یا جلسه استحمام در جنگل آن را تمام کنید و مریم خاکی ضعیف خواهد شد.

انجام دادن… منبع آن بطری گازهای آلی را بررسی کنید.
نکن … پوسته پوسته باشید همیشه.
نهایی… یک حمام صوتی در یک خانه درختی (که اتفاقاً محل زندگی یک بچه گربه جدید است).

ترازو
22 سپتامبر – 22 اکتبر

سبک آگاهانه ترازو عاشق یک قرار ملاقات است که در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد همانند زندگی واقعی است. پس زمینه های خنک ، مکان های رشک انگیز و نور چاپلوس را به عنوان یک اولویت مرگ و زندگی در نظر بگیرید. آنها نیز به یک نشست سلفی انفرادی رضایت نخواهند داد. همیشه دو مورد از نظر ترازو بهتر از یک است و آنها نمی توانند شرایط بدی را داشته باشند. به کوکتل فکر کنید و در جایی با دردسر مفصل ران شایعه کنید ، با ماساژ زوجین خنک شوید و یا در یک نمایشگاه هنری Insta-friendly الهام بگیرید. تا زمانی که فرد همراه برای سواری به اندازه خود اوقات خوبی را سپری کند ، این یک برنده دوست یابی برای این نشانه صلح طلب است. سلفی دیگری؟ اگر این کار را بکنیم مهم نیست.

انجام دادن… لباس برای تحت تاثیر قرار دادن.
نکن … لبخند را فراموش کن
نهایی… تور هنری خیابانی شهر با حضور یک عکاس.

در اینجا آنچه را که حرفه شما با توجه به فال شما ذخیره می کند ، آورده شده است (و برای Taurus و Sagittarius خوب است)

عقرب
23 اکتبر – 21 نوامبر

کلیشه های astro خود را درب منزل بگذارید ، لطفاً! عقرب ممکن است جالب توجه ترین علائم زودیاک باشد اما لزوماً به این معنی نیست که سریع به شب های بزرگ بروید و میله های شیرجه بزنید. آنچه عقرب واقعاً می خواهد ارتباط ، توجه و فرصتی برای آشنایی نزدیک با قرارشان است (برداشتن لباس اختیاری!). بدون حواس پرتی فرد را به تنهایی فکر کنید و ایده درست باید به زودی پدیدار شود. گشت و گذار در غروب آفتاب ، مکان های محرمانه یا فعالیتی خاص با توجه به علاقه که نشان می دهد کسی به آن توجه کرده است ، همه راه های خوبی برای گرم کردن قلب عقرب است. بیش از یک یا دو نوشیدنی شل شوید و عمیق ترین رازهای خود را بریزید تا بازی On فعال شود.

انجام دادن… انتظار غواصی عمیق را داشته باشید.
نکن … همسران خود را همراه داشته باشید.
نهایی… بلیط های آن کنسرت که آنها یک بار ذکر کردند و یک فلاسک مفصل ران برای پیاده روی در خانه.

قوس
22 نوامبر – 20 دسامبر

کیف یک شبه قوس همیشه خوب است – اما نه به این دلیل که ممکن است فکر کنید! Sag بزرگترین ماجراجوی زودیاک ، همه چیز در مورد مکان های جدید ، افراد جدید و استفاده از هر فرصتی برای تجربه زندگی در تمام شکوه آن است. تاریخ های ایده آل؟ فرار از واقعیت! با قطار به ساحل بروید ، بلیط های روز جشنواره موسیقی را ببندید یا بهترین رستوران را در شهر پیدا کنید. و تعجب نکنید اگر این قدم زدن بی گناه در اسکله تبدیل به یک نقشه نیمه شب برای فرار و شروع زندگی جدید در مکزیک با هم شود … در اولین قرار. این راه Sag است! هیچ چیزی به عنوان خسته کننده در کنار کشیدن قوس وجود ندارد.

انجام دادن… گذرنامه خود را بیاورید.
نکن … به محلی بروید.
نهایی… یک سفر جاده ای خودجوش و بدون مقصد در ذهن (و گروهی که قبلاً هرگز آنها را صدا نکرده اند و صدای استریو را نمی شنوند).

برج جدی
21 دسامبر –18 ژانویه

عینک اپرا آماده است! Capricorn مغزی برای دوست یابی مثل بزرگتر بازی است! بلیط های باله ، شام در کلوپ و کالسکه های نیمه شب؟ برج جدی با زنگ های – کاملاً شیک – در آنجا است. این بدان معنا نیست که تنها راه رسیدن به قلب آنها فرهنگ بالا و دعوت های فانتزی است! برج جدی نیز یک جنبه وحشی دارد. زیر سطح معقول را خراش دهید و نشانه ای پیدا کنید که آماده برش زدن به بهترین شکل ممکن است. به یک باشگاه بورلسک بروید ، اشکالی را در زمین رقص پرتاب کنید و شب را در یک نوار غواصی با خواندن کارائوکه بد پایان دهید. برج جدی یک جهنم نگهبان است.

انجام دادن… انتظار داشته باشید که تعجب کنید.
نکن … ارزان باش
نهایی… کوکتل های شامپاین ، تئاتر همهجانبه و کباب در راه خانه.

مطابق با طالع بینی ، در اینجا وضعیت مالی شما در سال 2021 نشان داده خواهد شد

دلو
19 ژانویه – 17 فوریه

دلو آزاد از احساس گره خوردن – از زندگی ، روابط یا برنامه های خسته کننده تاریخ بدش می آید. شام و یک فیلم فقط نمی خواهد آن را با این نشانه مستقل قطع کند! درعوض به تفریح ​​، آزادی و کمی از ماجراجویی فکر کنید – ترجیحاً در فضای باز عالی. شنای وحشی ، سوار شدن به پارو ایستاده یا پارچه مخصوص مرور طوفان در بازار عتیقه جات ، انواع مختلف جعبه ها را علامت گذاری می کند. همانطور که با خواندن تاروت یا طالع بینی پا به ناشناخته می گذارید. چیزی کم کلید تر دارید؟ دلو باهوش فنی احتمالاً تنها نشانه روی کره زمین است که هنوز عاشق قرارگاه بزرگنمایی است!

انجام دادن… جالب نگه دارید
نکن … انتظار تعهد داشته باشید.
نهایی… سفر به سیاره زمین و برخورد با انبوهی از انبار در راه خانه.

ماهی
18 فوریه –19 مارس

ماهی های رویایی یک رویای دوست یابی است – درست به شرطی که هیچ کس خیالی را که در ذهن خود ایجاد کرده است از بین نبرد! عشق در نگاه اول هدف زندگی ماهیان است. بله ، آنها کاملاً می توانند کلیشه ای بگیرند – به شرطی که خوب انجام شود! گل ها ، شعرها ، شامپاین ها و اعلامیه های بیش از حد سریع عشق همه و همه ماهی های پرنده را به خود جلب می کنند. با یک قدم زدن در بازار گل ، یک پیک نیک در جنگل یا یک سفر خود به خود به ساحل ، چیزها را زمین گیر کنید (ماهی ها در کنار دریا خوشبخت ترین هستند). اجازه دهید آن دیدار ساحلی با کمی نگاه خیره کننده ستاره به پایان برسد ، زیرا امواج در مقابل ساحل قرار می گیرند و تاریخ بعدی در کیسه است.

انجام دادن… ساعت را فراموش کنید
نکن … انتظار داشته باشید که آنها هر تصمیمی بگیرند.
نهایی… شعر خواندن زیر آتش خرد کننده زیر ماه کامل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>