ایده های قفل بهترین روز مادر 2021

[ad_1]

در مورد روز مادر با کارهای محدودی که امسال باید انجام شود ، کمی احساس نابودی وجود دارد ، شاید این مربوط به این واقعیت باشد که Covid دقیقاً یک سال پیش و 12 ماه بعد شروع به نشان دادن چهره خود در انگلیس کرد ، ما هستیم هنوز در کل مسئله فاصله اجتماعی است. با این حال ، خواه مادران خود را شخصاً ببینیم یا نه ، روز مادر 2021 فرصتی است برای جشن گرفتن همه آنچه او برای ما انجام می دهد و به نظر می رسد ، بدون توجه به برنامه شما ، روش های زیادی وجود دارد که باعث می شود او احساس فوق العاده ای داشته باشد بودن.

بنابراین ، ما برخی از ایده های قفل شدن روز مادر را جمع آوری کرده ایم که می توانید از ایمنی خانه خود انجام دهید و مطمئناً این یک مادر مادری را تشویق می کند (که btw یکشنبه ، 14 مارس است ، اکنون آن را در دفترچه خاطرات خود قرار دهید .)

براونی ها را بپزید و ارسال کنید

هیچ چیز کاملاً شبیه غذای خانگی نیست که به کسی نشان دهد که چقدر به شما اهمیت می دهید. البته ، شما می توانید مادر خود را در روز مادر هر چیزی را پخته و اگر او در نزدیکی زندگی می کند ، آن را در آستان خانه خود رها کنید. اگر مانند بسیاری از ما ، مادر شما یک هاپ دور نیست ، چرا برخی از قهوه ای ها را پخته و ارسال نکنید؟ شما می توانید جعبه های براونی را در آمازون سفارش دهید و – از آنجا که این موضوع تخصصی ما است – به دلیل متراکم بودن بسیار زیبا ، آنها سفر بسیار خوبی دارند. یکی از دستور العمل های مورد علاقه براونی را در اینجا بررسی کنید و برای شادابی تضمین شده در همان روز پخته و ارسال کنید. فراموش نکنید که یک یادداشت دست نویس را نیز اضافه کنید.

68 هدیه زیبا برای او: ویرایش تنظیم شده بهترین هدایا برای زن زندگی شما – حتی اگر فکر می کنید که او از قبل همه چیز را دارد

ارسال زایمان صبحانه در رختخواب

فقط به این دلیل که نمی توانید مانند روزهای خوب صبحانه صبحانه او را در رختخواب درست کنید (نان تست سوخته ، شکاف کره در وسط و چای سرد ، ما واقعاً او را خراب کردیم) یک قدم جلوتر بروید و از قبل برنامه ریزی کنید ، سفارش یک شگفتی مانع صبحانه در رختخواب که پر از شیرینی ، آب میوه ، مواد خوراکی مزرعه و موارد دیگر است. خواه از نانوایی و اغذیه فروشی های محلی شما باشد یا کمی لوکس تر – مانند Fortnum’s ، Gail’s ، Rick Stein و BoroughBox گزینه های تحویل در سراسر انگلستان را ارائه می دهید – واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

کتاب عکس درست کنید

اگر شما هم مثل ما هستید ، تعداد زیادی عکس روی تلفنهایمان داریم و همیشه به خود می گوییم که چاپ خواهیم کرد اما به نوعی هرگز حاضر به انجام این کار نیستیم. به همین ترتیب ، آخرین باری که چند تصویر از شما و مادرتان چاپ شده است ، کی بوده است؟ (جلوی کارت Moonpig حساب نمی شود). او را با یک کتاب عکس ساخته شده با برخی از لوازم مورد علاقه خود شگفت زده کنید – مکانهایی مانند Papier انجام این کار را بسیار آسان می کند – و می توانید محصول نهایی را مستقیماً برای او ارسال کنید. او آن را پرستش خواهد کرد.

یک فیلم درست کن

اگر شما بیشتر یک خلاقیت خلاق هستید و ترجیح می دهید همه آن عکسهای زیبا و خنده دار از شما و مادرتان را به چیزهای فوق العاده ای تبدیل کنید ، می توانید در ساخت ویدئوی روز مادر تلاش کنید. تا جایی که بخواهید آن را خنده دار کنید یا اشک آن را بشکنید ، برنامه هایی مانند iMovie ، Magisto و InShot این کار را گول می زنند و می توانید آن را از طریق Whatsapp یا ایمیل برای او ارسال کنید.

بهترین خدمات تحویل گل روز بعد در انگلستان برای روشنی بخشیدن به WFH شما / درمان عزیزان شما

یک دوره آنلاین هدیه دهید

شما ممکن است نتوانید یک روز اسپا یا ناهار را به او پذیرایی کنید اما می توانید یک دوره آنلاین به او هدیه دهید تا در حصر باشد. مسترکلاس برخی از کارگاه های جذاب جالب را با مزایای حرفه ای (فکر کنید جف کونز برای هنر و آنی لیبوویتس برای عکاسی) یا چیزهای حیله گرانه ای مانند کارگاه آنلاین گل فروشی یا کلاس آشپزی جیمی اولیور برگزار کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>