ایده های محصول زیبایی خود را برای جلب زیبایی و درآمد کسب کنید

[ad_1]

من در دوران نوجوانی پودر تالک را روی موهایم می مالیدم تا ریشه های چرب خود را بپوشانم. با خودم فکر کردم که شانه هایم زیر پودر شل شده برف گرفت و به سمت اتاق خوابم برگشتم تا عوض شوم. کم ، و “آنها” یک اسپری روی نسخه – شامپوی خشک – ایجاد کردند و اکنون این ماده اصلی در هر رژیم زیبایی است.

معلوم است ، اگر یک نفر به آن فکر می کند ، میلیون ها نفر دیگر نیز فکر می کنند. دقیقاً همین منبع نوآوری دست نخورده است که نام تجاری زیبایی Volition می خواهد از آن استفاده کند. پاتریشیا سانتوس ، بنیانگذار بنیانگذار ، می گوید: “ما فهمیدیم که مصرف کننده خیلی دیر به فرآیند آورده شده است.” “مصرف کنندگان باهوش هستند و می دانند چه می خواهند ؛ پس چرا آنها را به ما نمی گویند.”


پاتریشیا که سالها در سرمایه های خطرپذیر کار کرده بود ، عادت داشت که برای نوآوری جدید و باورنکردنی زمینه هایی را بشنود ، فقط برای اینکه ایده ها به دلیل کمبود بودجه راکد بمانند. “من فهمیدم که یک چاه دست نخورده از ایده های عالی محصول وجود دارد که فراتر از اتاق هیئت مدیره است. این سرویس از دستشویی هر زن در سراسر جهان می آمد – ما فقط باید مستقیم به منبع برویم و گوش دهیم.”

Volition به جای اینکه بخواهد آنچه را که در برنامه های مراقبت از پوست خود به آنها نیاز دارد ، بیان کند ، روش دیگری را در پیش می گیرد و به مشتریان خود اجازه می دهد ایده های محصول را ارائه دهند و نوآوری هایی را که شخصاً مایل به استفاده از آنها هستند ، پیشنهاد دهند.

با چرخاندن جداول در مورد چگونگی انجام کارها ، بنیانگذاران Volition موارد زیر را برای اولین بار قرار می دهند – این امکان را به مصرف کننده می دهد تا قبل از انجام کار برای انجام کارهای پا ، به آنها بگویید که به کدام محصول در زندگی خود نیاز دارند تا رویاهای زیبایی را به واقعیت تبدیل کنند. هر مبتکر موفق در فروش موفقیت های زیبایی خود سهیم است. “پر کردن شکاف موجود در مجموعه مراقبت از پوست شما با محصولات تغییر دهنده بازی که نیازهای شما را برآورده می کنند – از مه که اثرات صفحه شما را منحرف می کند تا لاکی که باعث آرامش و پالایش می شود – Volition آینده توسعه محصول را جعل می کند ؛ مفاهیم زیادی برای منابع درمانی برای درمان هدفمند آنها را به ثمر می رسانند. “

برندی هافمن ، بنیانگذار مشترک ، می افزاید: “این صنعت به عنوان یک کل ، در پرداختن به نمایندگی به روشی معنی دار بسیار کند عمل کرده است.” “این غیر قابل قبول است. Volition به عنوان پلتفرمی برای راه اندازی محصول رویایی خود و اظهار نظر در مورد آنچه می خواهند در دسترس باشد ، عمل می کند. آنها به عنوان نوآوران با ایده های مبتکرانه تجلیل می شوند و در درآمد سهیم هستند … آنطور که باید.”

Volition و همچنین جایگاه مبتکر ، به هر شخصی که ایده ای را ارائه می دهد ، حق امتیاز می پردازد و سپس مورد پذیرش و ایجاد قرار می گیرد. یکی از این مبتکران ، دینا ، ویرایشگر زیبایی سابق و بازمانده از سرطان است که جایگزین های چسب ابرو را برای کسانی که تحت شیمی درمانی یا ریزش کامل مو هستند ، پیشنهاد داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پاتریشیا می گوید: “ما بسیاری از موارد ارسالی را بر اساس نگرانی پوست دریافت می کنیم ، مانند رنگدانه ای بیش از حد یا خشکی.” “بسیاری از مبتکران ما تحقیقات خود را در مورد اینکه کدام مواد می توانند به این نگرانی ها کمک کنند انجام می دهند. نگرانی های پوستی برای همه وجود دارد و معمولاً یک تلاش مداوم است تا زمانی که راه حلی پیدا شود. گاهی اوقات امواج مورد علاقه یک ماده خاص را می بینیم که اخیراً مشاهده شده است. با ترکیبات شناخته شده مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و پپتیدها که قهرمان هستند. وقتی آنها با پیشرفت بعدی زیبایی مانند کرفس ترکیب شوند ، در آن زمان چیز خاصی داریم. این همان چیزی است که با کرم سبز کرفس Nastia Liukin اتفاق افتاده است. ”

نستیا ، یکی دیگر از مبتکران اراده و ژیمناست المپیک ، می خواست یک راه حل برای مراقبت از پوست که مملو از خوبی هایی باشد که وی در رژیم غذایی خود دارد ، بنابراین کرفس را به عنوان ماده ای برای آزمایشگاه های Volition پیشنهاد کرد. نتیجه؟ کرم سبز کرفس باعث رطوبت و همچنین کمک به تصفیه پوست می شود.

در مورد دیوانه ترین پیشنهادها؟ برندی به یاد می آورد: “وقتی صحبت از ایده های واقعاً وحشی می شود ، دو مورد برای من برجسته می شوند.” “اولین دستگاهی بود که مانیکور کاملی انجام می داد ، به موجب آن می توانستید دستان خود را در یک دهانه قرار دهید و دستگاه رنگ را به ناخن های شما فشار می داد. این فناوری وجود داشت ، اما مطابق با استانداردهای Volition عمل نکرد. دومین ایده دیوانه یک نوار خوشبو کننده برای زیر بغل شما بود که در اثر تماس با پوست حل می شود ، مانند نوارهای خوشبو کننده نفس! “

ایده ای دارید که می خواهید ارسال کنید؟ از Volition Beauty دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>