ایرینل دی لئون ، آرایشگر کندال جنر ، مدل موهای مخفی مخفی را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

او نیرویی است که پشت سر او مانند کیم کارداشیان ، کندال جنر و قفل های هایلی بیبر ، سفیر اویداد و مدافع موهای فرفری قرار دارد. در اینجا ، ایرینل دو لئون ، آرایشگر مشهور ، در مورد نکات برجسته شغلی ، نحوه مدل دادن به موهای خود و هک های مخفی برای داشتن موهای فر دار که همیشه براق به نظر می رسد ، صحبت می کند.

سفر شغلی من در یک سالن کوچک در سال 2004 آغاز شد. من کف اتاق را جارو می زدم ، موهایم را می شستم ، و هر چیزی را که می توانستم مشاهده می کردم و می گرفتم. من همیشه دوست داشتم مو انجام دهم.

در طول دانشگاه و کار کوتاه مدت من در امور مالی ، همیشه خودم را در حال کار در تعطیلات آخر هفته در یک سالن می دیدم. بعد از خرد کردن اعداد در تمام هفته ، به من کمک کرد تا با جنبه خلاق خود ارتباط برقرار کنم و آن قسمت از مغزم را کار کنم. در سال 2016 ، من از نیویورک به لس آنجلس منتقل شدم ، و یک سال بعد من به عنوان دستیار موی جن آتکین کار کردم و کار مالی خود را کنار گذاشتم.

جن همیشه کسی بود که من در صنعت به دنبالش بودم زیرا او نمایانگر بسیاری از ارزشهای من بود. چهار سال پس از آن ، من به عنوان یک خالق با مانه معتادان قرارداد امضا کردم و بقیه تاریخ است. با نگاه به گذشته ، تجلی نقش بزرگی در حرفه من داشت. من هرگز فکر نمی کردم امروز جایی باشم که هستم ، اما همچنین هرگز از باور کردن این امکان دست بر ندارم.

دختران فرفری در حال بازیابی بافت طبیعی خود هستند: در اینجا نحوه ایجاد سوئیچ آورده شده است

روزمره گام به گام موهای شما چیست؟

من به طور طبیعی موهای فر دارم ، نوع 3C مخصوصاً من معتقدم که موهای فر در صنعت اغلب نادیده گرفته می شوند ، بنابراین من همه تلاش خود را می کنم تا این وضعیت را تغییر دهم.

من معمولاً موهایم را برای چند روز فرسوده و فر می کنم ، سپس برای بقیه موهایم را نرم می کنم ، زیرا من به طور معمول روی شاخه ها و غیره هستم و وقتی کار می کنم از صورتم راحت تر است.

من محصولات بی شماری را امتحان کرده ام و این کار معمولاً در ماه های تابستان برای من مفید است ، زیرا موهای فر به کمی رطوبت اضافی برای جلوگیری از وز شدن احتیاج دارند زیرا معمولاً سطح بالاتری از رطوبت در هوا وجود دارد (که منجر به مجرم شدن ، وز شدن مو می شود!).

مرحله 1: موهای اصلی را با اسپری Ouidad Advanced Climate Control® Detangling Spray – این باعث محافظت فرها در برابر گرما هنگام پخش شدن می شود و همچنین به آنها یک لایه آبرسانی اضافه می شود

گام 2: با استفاده از اندازه یک چهارم کف دست من برای سمت چپ و راست سرم ، کرم Ouidad Advanced Climate ControlO Featherlight Styling را در سرتاسر محل استفاده کنید. با اطمینان دستم را خیس می کنم و محصول را خیس می کنم. این میزان وز را کاهش می دهد.

مرحله 3: با استفاده از برس کاریکو یا Denman ، قسمتهای 2 اینچی را طی کرده و اسکرنچ کنید. این روش برای تعریف بیشتر به جمع شدن موهای فر کمک می کند.

مرحله 4: اندازه یك چهارم ژل حرارت و رطوبت Ouidad Advanced Climate Control® را اسكرن كنید تا در انتهای آن بیشتر تعریف و تعریف شود. سپس با استفاده از یک تی شرت پنبه ای یا حوله میکروفیبر رطوبت را فشار داده و اجازه دهید هوا با سرعت کم و گرما خشک یا پخش شود.

‘موهای من و من فضای بیشتری را اشغال می کنیم’: یارا شهیدی روی موهای بزرگ ، جسور و فرفری

آیا کالای مورد علاقه ای دارید که متوجه شوید همیشه به آن باز می گردید؟

آره! هر چیزی از خط Ouidad Advanced Climate Control my مورد علاقه من است زیرا برای رطوبت عالی است و برای هر نوع حلقه ای مناسب است. اما محصول OG من کرم Ouidad Advanced Climate Control® است. همیشه فرهای من را بدون وز ، مشخص و نرم رها می کند که هنگام پوشیدن موج های طبیعی ، فر ، کوئل بسیار مهم است.

نکات برتر حلقه زدن

برای موهای مواج / ظریف: اگر موهای مواج دارید ، حتماً وقتی از دوش خارج نمی شوید ، موهایتان را مسواک نزنید ، در عوض با انگشتان را بشویید یا با نرم کننده دوش بگیرید ، سپس آن را بشویید و زیر دوش بکشید تا بافت طبیعی شما فعال شود. مسواک زدن بعد از دوش گرفتن ، باعث می شود که موج ها / فرها لنگ بریزند و به شما الگوی موج / حلقه ندهند. محصول را به مو آغشته کرده و پخش کنید و بگذارید هوا خشک شود.

آموزش حلقه: اگر در اثر صاف شدن یا آسیب به فرهای آسیب دیده اید ، می توانید با پیچاندن انگشت یا حلقه زدن سنجاق ، پخش و از بین بردن سنجاق ، موهای خود را مجدداً حلقه کنید.

در تهویه مطبوع را در یخچال بگذارید: آخرین نکته این است که مرخصی خود را داخل یخچال قرار دهید و به موهای خود بمالید ، این محصول خنک باعث بسته شدن کوتیکول های رشته های شما می شود ، رطوبت را قفل می کنید و موخوره را حفظ می کنید.

در حرفه خود بیشتر چه چیزی را دوست دارید؟

من عاشق این هستم که می توانم آنچه را که برای زندگی دوست دارم انجام دهم. من کاری کردم که سالها از آن لذت نبردم و به همین دلیل هرگز چیزی را که تجربه کرده ام ، مسلم نمی دانم. من خیلی موفقیتم را در LA مدیون جن اتکین هستم که همیشه به طرز باورنکردنی از اطرافیانش حمایت می کرد. از لحاظ پشت صندلی بودن ، چیزی بهتر از این نیست که ببینید کسی پس از انجام موهای خود روشن شده و روحیه خود را تغییر می دهد ، ارزش همه چیز را دارد.

کاملاً نکات برجسته شغلی برای من وجود داشته است. توانایی کار در Met Gala ، شرکت در هفته های مد در نیویورک و اروپا و اخیراً رفتن به واشنگتن دی سی برای مراسم تحریک سال 2020 نیز از نکات برجسته شغلی بود و سرانجام تیراندازی به جلد مجله اول همه لحظات بسیار سورئال بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>