اینها اشتباهاتی است که هنگام مسواک زدن دندان های ما مرتکب می شود

[ad_1]

فکر می کنید این چیز خود مراقبتی را در کیف دارید؟ متاسفم که به شما اطلاع دادم ، ممکن است شما این کار را اشتباه انجام داده باشید. حداقل وقتی صحبت از دندان شما می شود. آرام باشید ، می توانید حمامهای حبابدار خود را نگه دارید.

خواه با زحمت حداقل دو دقیقه هر روز و شب مسواک بزنید ، یا اگر (مثل من) تمایل دارید فقط “بعد از قهوه بعدی” دندان خود را مسواک بزنید و سپس در نهایت فراموش کنید ، معلوم می شود همه ما نیاز به کمی آموزش دندانپزشکی داشته باشید.

و اگر TikTok ما را مجبور به ارزیابی مجدد از زندگی کاملاً ریشه دار خود نمی کند ، برای چه کاری است؟ بله ، ما یک بار دیگر از یک برنامه برای نوجوانان توصیه های بهداشتی می کنیم. با این حال ، به ویژه در این مورد ، ما دلیل خوبی پیدا کرده ایم.

دکتر آنا پیترسون یک دندانپزشک مستقر در لندن است که از سیستم عامل TikTok خود برای آموزش بهداشت دندان به روشی سرگرم کننده و در دسترس استفاده می کند. و وقتی نوبت دهانشویه می رسد ، او جلوی خود را نمی گیرد.

بهترین آبمیوه گیری برای تهیه آب میوه های خوشمزه و بسته بندی شده ویتامین در خانه (حرکت کنید ، خیلی)

دکتر آنا در سه فیلم آموزشی اول خود می گوید: “استفاده از دهان شویه بعد از مسواک زدن باعث پوسیدگی دندان می شود.

“پس دست از این کار بردار.”

منظورم این است که به ما گفته شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی در ویدئوی دوم خود توضیح می دهد ، “خمیردندان شما که با آن مسواک می زنید حدود 1450ppm (قسمت در میلیون) فلوراید دارد.

“دهانشویه شما فقط 220ppm فلوراید دارد. این غلظت بسیار کمتری است و برای محافظت از دندانهای شما در برابر قندهایی که می خواهید بخورید و می نوشید کافی نیست.

“بنابراین هنگامی که دندان های خود را مسواک می زنید و سپس بلافاصله با دهانشویه بشویید ، تمام فلوراید با غلظت بالا را برای یک فلوراید با غلظت بسیار پایین شستشو می دهید.”

رژیم گرفتن به عنوان یک روش زندگی بسیار عادی شده است ، بسیاری از ما حتی نمی دانیم که آن را انجام می دهیم. در اینجا نحوه قطع رابطه با فرهنگ رژیم سمی و بهبود روابط شما با غذا وجود دارد

دکتر آنا سپس تصریح کرد که او خود شستشوی دهان نیست ، زیرا در واقع آن را به برخی از بیماران خود توصیه می کند. اگرچه او این را مشخص کرده است ، “همه بیماران به آن احتیاج ندارند.” اضافه کردن ، “من مطمئناً به آنها نمی گویم که استفاده کنند [mouthwash] پس از مسواک زدن. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دکتر آنا در ویدئوی آخر خود در این باره توضیح می دهد که چرا در وهله اول حتی دهان شویه هم داریم. وی توضیح می دهد ، “دهانشویه یک محصول خارق العاده برای استفاده است اما شما باید از آن در زمان مناسب روز استفاده کنید.

“بنابراین شما صبح از خواب بیدار می شوید ، دندانهایتان را نخ دندان می کشید ، دندان هایتان را مسواک می کنید و سپس می روید و صبحانه می خورید. و تقریباً هر چیزی که قصد خوردن آن را دارید ، نوعی قند دارد.

پس از مدت طولانی گذراندن در محاصره ، بیش از هر زمان دیگری اضطراب جدایی از حباب های خود را تجربه می کنیم

“آنچه که هنگام خوردن قند اتفاق می افتد این است که دهان شما اسیدی می شود ، بنابراین در PH کاهش می یابد. به زیر 5.5 pH کاهش می یابد ، که pH مهم است و [dentists] این را “اسیدپاشی” بنامید.

“در هنگام حمله اسید ، دندان های شما شروع به حل شدن می کنند. اگر قرار بود در این مرحله دندان های خود را مسواک بزنید ، آنچه اتفاق می افتد این است که شما اسید را به دندان خود می مالید. و این باعث فرسایش دندان می شود.

“بنابراین برای بیرون آوردن دندانهای خود از این ناحیه حساس ، از دهان شویه استفاده کنید.”

پس از صبحانه بعد از مسواک دهان شویه است. فهمیدم؟

شما در مورد SAD در زمستان شنیده اید ، اما افسردگی فصلی در تابستان نیز بسیار واقعی است – در اینجا نحوه کنار آمدن با غم و اندوه تابستان آمده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>