اینها بهترین مارک های مد فرانسه با قیمت متوسط ​​هستند

[ad_1]

وسواس در مورد سبک فرانسوی یک گذشته ملی است. این که آیا این نمادهای بزرگ مانند Francoise Hardy و Ines de La Fressange یا ستاره های تازه نفس مانند لیلی رز دپ یا Jeanne Damas هستند ، به نظر می رسد چیزی از زنان فرانسوی به طور غریزی وجود دارد می دانم در مورد کنار هم قرار دادن یک نگاه امیلی را در گروههای تویی پاریس فراموش کنید ، سبک واقعی فرانسوی اشتراکات بیشتری با آن دارد با نماینده من تماس بگیر!

اگرچه البته ما می دانیم که این یک تعمیم گسترده است. همه شهروندان فرانسوی نمی دانند که چگونه بلیزر و پمپ های باله را جفت کنند ، یا یک لباس چای چاپی کاملاً ساده را با اسپادریل و سهولت راحت تهیه کنند. اما از آنجا که به نظر می رسد حس ملی پوشیدن لباس انگلیس در دریایی از لباسهای سبک آهسته حل شده است ، آسان است که کمی الهام را در سراسر کانال جستجو کنیم ، خصوصاً وقتی که ما به ادارات ، بارها و ملاقات با مردم IRL و The Outside World برمی گردیم.


annelauremais / اینستاگرام

در حال حاضر ، آخرین مرحله ماه مد در پاریس برگزار می شود. Chanel ، Dior ، Saint Laurent ، Louis Vuitton در حال ارائه مجموعه های خود در پاییز / زمستان هستند ، برای این کار مشکلات یک بیماری همه گیر را مرور می کنند … و ما هیجان زده هستیم! سحر و جادو گربه ، حتی اگر نتوانیم شخصاً آنجا باشیم ، بازهم ما را در کل نگه می دارد. همه این مگا خانه ها شهرت فرانسه را به عنوان خانه سبک حفظ کرده اند و درست است ، برخی از قدیمی ترین خانه های مد در شهر نور تاسیس شده اند. بنابراین قابل درک است که سبک عالی از پاریس با تمام تاریخ و میراث خود نشات می گیرد – اما هر زن فرانسوی به کیف دستی هایی که قیمت آن بیش از یک ماشین است دسترسی ندارد و با این وجود هنوز هم باورنکردنی به نظر می رسد.

همه دختران باحال در حال حاضر از این مارک پاریسی در اینستاگرام استفاده می کنند

چطور؟ با پر کردن کمد لباس های آنها با مبانی بسیار عالی style سبک فرانسوی حول کلاسیک ها می چرخد. تی شرت های شیک ، پیراهن های ترد ، آن بلیزرها ، کت های ترانشه و شلوار جین بدون نقص برش خورده ؛ اضافه کردن چند چاپ گل آفتاب بلبل ، لباسهای بلوز و بلوزهای سبک دهقانی در اواسط تابستان … به جای اینکه در هر فصل در روندهای جدید حرکت کنید ، مارک های مدرن میان رده مورد پسند زنان شیک فرانسوی هستند. تحقق ، موسییر ، ژاكیموس و روژه. همکاری های طراحان افسانه ای سزان ، ساندرو ، مژه و حتی La Redoute.


annelauremais / اینستاگرام

گرچه ممکن است شما در حال حاضر نتوانید به فرانسه بروید (اگرچه به زودی همه چیز را مرتب می کنیم) اما می توانید همه این مارک های شگفت انگیز را به صورت آنلاین پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>