اینها عوارض جانبی عجیب و غریبی است که ما هرگز نمی دانستیم

[ad_1]

هرکسی که از درخشش پس از O لذت برده باشد ، از نکات مثبت ارگاسم خبر خواهد داشت. تحقیقات نشان داده است که آنها می توانند استرس را تسکین دهند ، درد را کاهش دهند و روحیه ما را تقویت کنند. البته موارد منفی نیز وجود دارد – خستگی ، آشفتگی ، درد پا. صبر کنید ، چه؟

اگر از آن مورد آخر گیج شده باشید ، معلوم می شود که این فقط یکی از عوارض جانبی عجیب است ، مردم پس از اوج گرفتن گزارش داده اند.

بر اساس مطالعه منتشر شده در پزشکی جنسی بررسی در مورد پدیده های اطراف ارگاسم (AKA علائم جسمی یا روانی عجیب و غریب “متمایز از پاسخ ارگاسم معمول”) ، O بزرگ می تواند در برخی موارد گیج کننده باشد.

در اینجا برخی از پاسخ های پس از ارگاسم مشخص شده است.

12 (بله ، 12!) انواع مختلف ارگاسم وجود دارد و به این ترتیب می توانید به تک تک دست یابید

آنفولانزا

آره واقعا. به گزارش بیماری های نادر ، سندرم بیماری پس ارگاسم (یا POIS) یک بیماری نادر است که در آن فرد پس از ارگاسم ، چه با یک شریک زندگی ، از طریق استمنا، یا از طریق خودارضایی ، خود به خود دچار علائم آنفلوانزا و آلرژی می شود. به طور معمول در مردان پس از انزال گزارش می شود ، اما آنها می گویند “به ندرت گزارش شده است که زنان علائم POIS نیز داشته باشند” آنها اضافه می كنند: “علائم ممكن است طی چند ثانیه ، چند دقیقه یا چند ساعت پس از ارگاسم ایجاد شود و معمولاً 2 تا 7 روز قبل از آنكه خود به خود از بین بروند ، ادامه دارد. این موارد شامل خستگی ، ضعف ، سردرد ، تب ، گلودرد و گرفتگی بینی است. تحقیقات نشان می دهد که با واکنش خود ایمنی بدن به مایع منی در مردان ایجاد می شود و به ندرت با بافت پروستات زنان در اطراف واژن در زنان همراه است.

سردرد

طبق کلینیک مایو ، “سردردهای جنسی در اثر فعالیت های جنسی – به خصوص اوج لذت جنسی ایجاد می شود. شما ممکن است احساس درد مبهمی در سر و گردن خود داشته باشید که با افزایش هیجان جنسی تجمع می یابد. یا معمولاً ، ممکن است به طور ناگهانی تجربه کنید ، سردرد شدید درست قبل یا هنگام ارگاسم. ” آنها می گویند ، در حالی که بیشتر اوقات ، جای نگرانی نیست “برخی می توانند نشانه ای از یک چیز جدی باشند ، مانند مشکلات رگ های خونی که مغز شما را تغذیه می کنند.” “بسیاری از افرادی که سردردهای جنسی دارند ، طی چند ماه آنها را به صورت خوشه ای تجربه می کنند و پس از آن یک سال یا بیشتر بدون هیچ گونه سردرد جنسی می روند. برخی از افراد ممکن است در طول زندگی فقط یک حمله داشته باشند.”

عطسه کردن

مقاله ای در ژورنال انجمن سلطنتی پزشکی نشان داد که عطسه در پاسخ به یک ارگاسم “ممکن است بسیار بیشتر از حد انتظار باشد” ، اما اذعان داشت که به دلیل خجالت کمتر گزارش شده است. این مطالعه تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک (که عملکردهای بدن را هنگام استراحت در بدن کنترل می کند) به عنوان محتمل ترین مکانیسم برای توضیح این و سایر عوامل غیرمعمول عطسه گزارش کرد.

گزارش موردی در مورد سندرم ارگاسم پا مورد زنی را کشف کرد که “زمانی با خود به خودی و بار دیگر در هنگام تحریک جنسی ، شکایات مربوط به احساس ارگاسم نامطلوب ناشی از پای چپ خود را نشان داد”. صدا عجیب است؟ این است. این اتفاق غیرمعمول در نهایت با آسیب جزئی عصب در طی جراحی قبلی مرتبط شد.

اینها مناطقی از ولووی شما هستند که باید برای ارگاسم های مغزآلود بدانید

خنده

احساسات افزایش یافته یکی از عوارض جانبی ارگاسم و خنده غیرقابل کنترل است ، یا اینکه ساده بخندید با خوشحالی یکی از این واکنش هاست. پپر شوارتز ، دکتر ، نویسنده کتاب همه چیزهایی که شما در مورد عشق و رابطه جنسی اشتباه می دانید به سلامت زنان گفت: “یک ارگاسم باعث ترشح هورمون های قدرتمندی مانند دوپامین ، اپی نفرین و اکسی توسین می شود که همگی احساسات را از بین می برند.” منطقی است

گریان

در نتیجه ، با احساسات ما در همه جا ، گریه یکی دیگر از عوارض جانبی شایع در اوج گرفتن است. دیسفوریا پس از کویتال (یا غم و اندوه بعد از رابطه جنسی) در واقع بسیار شایع است. مطالعه ای که با دانشجویان دختر دانشگاه انجام شد نشان داد که 46٪ از پاسخ دهندگان گزارش کرده اند که حداقل یک بار در طول زندگی خود علائم PCD را تجربه کرده اند. با این حال ، تحقیقات نشان داد که هیچ ارتباطی بین PCD و میزان صمیمیت در روابط نزدیک وجود ندارد. بنابراین اگر می بینید که پس از استخوان کشیدن خمیدگی می کنید ، به جای انعکاس روابط شما ، احتمالاً احساسات شما بالا می رود.

توهم

یک مطالعه ترکیه ای از سال 2011 نشان داد که از حدود 50 زن که به “واکنش جنسی گسترده” اعتراف کردند ، 75٪ احساس ترک بدن و 76٪ احساس پرواز می کنند ، به همین دلیل است که ارگاسم مناسب می تواند به معنای واقعی کلمه از این جهان خارج شود .

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>