اینها محصولات زیبایی هستند که نوازندگان مورد علاقه ما قسم می خورند

[ad_1]

از آسترهای امی وینهاوس گرفته تا موهای بلوند معروف بلوندی ، زیبایی و موسیقی مدتهاست که با هم گره خورده اند – هر دو خروجی خلاقانه ای برای بیان دارند. در حقیقت ، این صنعت همیشه بستر داغ مرزهای فشار آور بوده است. صاعقه های بووی یک پدیده فرهنگ پاپ است ، در حالی که مادونا امروز یکی از پرفروش ترین رژ لب های قرمز را تاسیس کرد که مارک زیبایی و عروسک MAC که در حال ظهور است ، برای تور Blonde Ambition در سال 1990 ، آن را به عنوان رنگ قرمز روسی معرفی کرد.

خلاقیت به کنار ، از یک دیدگاه کاملاً عملی ، نوازندگان باید در مورد آرایش چیزهای خود را بدانند. از نظر استقامت ، افراد کمی هستند که بتوانند به شما بگویند کدام پایه ها می توانند در برابر نور مگاوات و روال های رقص با شدت بالا مقاومت کنند ، یا هنگامی که از نزدیک با صدای میکروفون برای اجرای HD زندگی می کنید ، کدام رژ لب ها ثابت می مانند .

مطمئناً ، هنگامی که آرایش شما ضد گلوله است ، شما همچنین در کار در مورد پاک کننده هایی که می توانند کل مواد را ذوب کرده و غوطه وری را انجام دهند بسیار حرفه ای خواهید بود.

از این رو ، ما علاقه مندیم بدانیم که کدام محصولات زیبایی آن را به ستاره های موسیقی مورد علاقه ما تبدیل کرده اند. اسلحه هم می خواهید؟ ما محصولاتی را که آنها برای ایجاد امضای خود سوگند یاد می کنند در زیر آورده ایم …

بیلی ایلیش

بیلی به دلیل آرامش در زیبایی و رویه آزمایشی اش در مورد مو معروف است. او به دلیل داشتن سبک زندگی وگان مشهور است و به نظر می رسد که این فلسفه را در زندگی روزمره خود دنبال می کند. برای حضور در فرش قرمز ، وی شناخته شده است که چهره ای کامل از مارک وگان ، MILK را به دست آورد. رابرت رمزی ، هنرمند گریم وی ، جزئیات تمام محصولاتی را که برای آماده سازی فرش قرمز بیلی برای گرمی امسال استفاده کرده بود ، در پست اینستاگرامی خود ذکر کرد. ظاهر شامل مرطوب کننده شیر Vegan Milk (34 پوند) برای آماده سازی ، رنگ پوست قابل شستشو Sunshine (39 پوند) برای پوشش سبک و ریمل Kush (22 پوند) بود. در همین حال ، اخیراً در یک Live Live Instagram با طرفداران ، خواننده به طور سرسری انگشت پاک کردن لب نارگیل Kopari را اعمال کرد – همچنین کاملاً گیاهی و فقط 12 پوند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مگان تو نر

به یاد دارید که ما در مورد حذف آرایش ضد عملکرد گفتیم؟ مگان به Harper’s Bazaar گفت “هر شب قبل از خواب ، من باید 20 پوند آرایش را که در طول روز دارم از انجام کارهای دختران گرم ، تیراندازی روی صحنه ، صحبت با پسرهای ناز پاک کنم. من فقط به معنای واقعی کلمه همه چیزهای دخترانه را خاموش کنید ، و سپس من کمی مرطوب کننده و کمی Bio-Oil قرار دادم. ” اگر در مورد پاک کننده شغل تعجب می کنید ، خواننده قسم خورده به وسیله پاک کننده صورت روزانه Cetaphil (6.26 پوند). وی گفت: “من نیز نوعی پوست حساس دارم.” “هر چیزی باعث می شود من از بین بروم. بعضی اوقات ، بسیاری از مواد روی پوست من خیلی خشن است ، بنابراین این چیزی است که من فهمیده ام تنها چیزی است که می توانم استفاده کنم.”

در مورد آرایش ، مگ چهره لوازم آرایشی Revlon است و ویدیویی را منتشر کرد که برخی از انتخاب های مورد علاقه خود را از این مارک نشان می دهد. او با استفاده از پنهان كننده ColorStay Full Coverage (6.99 پوند) و پالت اصلی ColorStay Look Book (8.99 £) ترفند خود را برای كس كردن برش كرك به اشتراک گذاشت. وی به پیروان گفت: “اگر می توانید مخلوط شوید ، آرایش دوست شماست.” و برای یک رنگ لب سفارشی ، مگ گفت: “من همیشه یک دسته رژ لب را مخلوط می کنم.” ترکیبش؟ Revlon Super Lustrous The Luscious Mattes رژ لب در شکلات داغ (8.99 پوند) برای لب زدن ، و سایه Untold Story (همچنین 8.99 پوند) در مرکز. او قبل از اینکه Super Lustrous The Gloss in Choco Crush (6.99 پوند) را در اطراف خط لبهایش مخلوط کرده و سایه را Lean In ببندد ، به طرفدارانش گفت: “من می خواهم با یک مقدار براقیت براق باشم ، زیرا براقیت مورد علاقه من است.” 6.99 پوند) در مرکز کار را با مژه های کاذب و ریمل So Fierce رها کنید (8.99 پوند).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دعا لیپا

با تمام آرایش های نشان داده شده ، یک روال عالی مراقبت از پوست مهم است – همانطور که Dua Lipa تصدیق می کند. “من کاملا روشمند هستم. من هر شب آرایش خود را با روغن پاک کننده گل سرخ توسط Pai (33 پوند) می شستم ، سپس از یک پاک کننده کرم استفاده می کنم و یک سرم پروبیوتیک (100 پوند) و کرم صورت (51 پوند) توسط Esse استفاده می کنم ، ” و هنگامی که او روی صحنه نیست ، دوست دارد آرایش خود را فقط با مقداری ریمل و مرهم لب پایین نگه دارد. او گفت: “من بالم تولد Glossier Dotcom را دوست دارم (10 پوند) ، بوی خیلی خوبی دارد.” “و ریمل YSL (25.20 پوند) مورد علاقه من است. این بسیار ضخیم است و باعث می شود احساس کنم وقتی این آرایش دیوانه وار را انجام داده ام ، در حالی که تمام کاری که انجام داده ام این است که ریمل بزنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آریانا گراند

اوه لذت رسانه های اجتماعی برای گرفتن یک قاشق چوبی در داخل کابینت های زیبایی celeb. هواداران پس از ردیابی چشمهای لکه دار ورزشی در سلفی صبحگاهی ، از او پرسیدند که آیا او مرتکب گناه اصلی خوابیدن در آرایش خود شده است ، وی پاسخ داد تا اعتراف کند که این کار را قبل از مقابله با دیگری انجام داده است توییت گفت: “هنوز لایه برداری کرده و یک ماسک mer mer انجام دهید ، LEAVE ME ALONE SIS.” و هنگامی که آزمایش شد چه قهرمانان مراقبت از پوست دیگری که قسم خورده است ، نشان داد “اگر چسب مژه آزار دهنده باشد از دستمال مرطوب Neutrogena و روغن نارگیل استفاده می کنم … و زنبورهای عسل پاک می شوند. آیا من همه راه اشتباه هستم؟ من خیلی متاسفم کمکم کنید.”

اگر تعجب می کنید که او چگونه علامت تجاری خود را ایجاد کرده است ، آرایشگر اشلی K Holm ، اعتراف کرد که این خواننده چند آستر متفاوت می پوشد ، اما اشاره کرد که از خط چشم ضد آب NUDESTIX Rock N ‘Roller (20 پوند) در خواننده.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>