اینها نکات زیبایی درباره دختران فرانسوی است که از تأثیرگذاران پاریسی مورد علاقه ما قسم می خورند

[ad_1]

آیا می خواهید بدانید که چگونه به زیبایی زیبایی دختر فرانسوی دست پیدا کنید؟ این واقعیت که همه ما عجله کردیم تا خط زیبایی جدید دختران Violette_FR را که به شدت مورد انتظار است ، بکشیم و بکشیم ، نشان می دهد که ما هنوز در دستیابی به زیبایی Parisienne وسواس داریم.

دختر OG فرانسوی ‘It’ فقط محدوده زیبایی خود را کاهش داده و مردم به خاطر آن وحشی می شوند

خبر خوب این است که این کار داشتن کانتور کامل ، لب کامل یا دقیق کشیدن روی ابرو نیست ، در عوض ، این نمونه ای از مینیمالیسم لغو شده در بهترین حالت است. برای اینکه به شما توصیه های بسیار ضروری را بدهیم ، ما گرم را برای موسیقی نهایی OG فرانسوی پیمایش کرده ایم. ما در زیبایی ظاهری آنها امضا کرده ایم و نکات و ترفندهایشان را برای دستیابی به هاله “بی دردسر” دست نیافتنی یادداشت کرده ایم. می توانید هشدار صبح خود را کمی دیرتر تنظیم کنید ، زیرا نکات زیبایی فرانسه به شدت برنامه صبحگاهی شما را کوتاه می کند. خواب بیشتر به علاوه ناخنک زدن ناخنک زدن؟ به نظر می رسد بدون فکر

ژان داماس و لب فرانسوی بوسیده

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما که می توانیم به شهر عشق شهرت داشته باشیم ، ما نمی توانیم بدون داشتن یک لب قرمز و عاشقانه ، زیبایی ظاهری Parisienne را به نمایش بگذاریم. ترفند پوشیدن آن به روش فرانسوی؟ آن را نرم و کمی لکه دار نگه دارید تا بیش از حد کامل. هنگامی که از روش فرانسوی استفاده می شود (یعنی برای تار شدن لبه ها ضربه زده می شود) به آن حالت کاملاً بوسیده می رسد. و اگر در کدام سایه گیر کرده اید ، به عنوان گل رز قرمز بیشتر به عنوان مرجع نگاه نکنید. رژ لب مات Petal Bouche از مجموعه VIOLETTE_FR ، دارای رنگ مخملی غنی ، ایجاد شده برای تقلید از گلبرگهای نرم گل رز است ، و پودر مایع Rouge Allure CHANEL دارای یک کف ساز باهوش است که رنگ و بوی لب را برای یک اثر تاری می بوسد.

سابرینا سوکل و حاشیه دختر فرانسوی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیشتر دختران فرانسوی را پیدا نمی کنید که روی صاف کننده های خود عرق کنند ، در عوض آنها سبکی را ترجیح می دهند که به نظر می رسد شما مستقیم از تخت بیرون زده اید و هنوز هم افسانه به نظر می رسد. توصیه از حاشیه خرد کردن ما ، Sabina Socol؟ “موهای خود را طوری درست کنید که حتی امتحان نکرده اید.” او سه قدم خود را به یک حاشیه خارق العاده در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. مرحله اول: چتری های خود را با آب خیس کنید. مرحله دوم: موهای چتری خود را با سشوار خشک کنید در حالی که آنها را با دست در جای خود نگه داشته اید. مرحله سوم: از اسپری بافت دار استفاده کنید [like Bumble & Bumble’s Thickening Dry Spun Texture Spray] به آنها شکلی که می خواهید بدهید. برنامه خود را پایین بیاورید و می توانید این کار را در کمتر از پنج دقیقه انجام دهید. مرسی

هانا لومو و رایحه های سکسی و مرموز

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

زیبایی فرانسوی فقط یک نگاه نیست بلکه یک نگرش است. این مربوط به تجلیل از احساسات ، جنسیت و تشدید اعتماد به نفس خاص است. چه راهی بهتر از این که به خودتان یک عطر معطر و رایحه معطر بدهید؟ تصادفی نیست که گابریل شانل ، کوکو شانل ، پس از این همه مدت بسیار محبوب است. بنابراین راز رایحه مست کننده چیست؟ عطر فرانسوی همیشه دارای نت های متضاد از Ylang-ylang گرفته تا Orange Blossom است – حواس را گیج کننده و در عین حال دلچسب می کند و هوای رمز و راز را به وجود می آورد. به عبارت دیگر ، برای بوی کاملاً غیر قابل مقاومت و سرانجام تسلط بر این هاله مرموز سکسی ، یک عطر فرانسوی باید در لیست خرید شما باشد. به نظر می رسد با راه اندازی Libre Eau de Parfum در سال 2019 ، YSL با ترکیبی از اسطوخودوس ، یاس ، مشک سفید و وانیل ، از سایر عطرهای برجسته (مانند تریاک) به عنوان عطر و بوی امضا برای نسل ما پیشی بگیرد ، در حالی که کوکو مادمازل Chanel هنوز هم بهترین است – لیست های فروشنده.

کنزا سادون ال گلاوی و آرایش خلق و خوی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر می خواهید در آن روز کمی و و vo و extraم اضافی ایجاد کنید تا خلاقیت شما را کانال کند ، با روحیه خود پیشرو باشید. به احساس خود و همچنین به احساس خود فکر کنید خواستن احساس و خودجوش بودن. شاید این یک نوع سایه چشم روز ، یک لحظه لب قرمز ، یا یک آرایش آرام و آرام باشد – به همین سادگی استفاده کنید. با آرایش خود بازی کنید ، آزمایش کنید و از آن لذت ببرید (می توانید در پایان روز آن را پاک کنید). رویکرد Parisienne به همان روشی که آنها به زندگی نزدیک می شوند – بی خیال آرامش و لحظه ای است. Kenza Sadoun el Glaoui یک مثال عالی برای همراهی و تغییر حالت زیبایی است که وقتی حال و هوای او را به دست می آورد.

Chloe Lecareux و جشن پوست

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ترفند به نظر رسیدن بدون زحمت این است که به نظر نمی رسد آرایش بیش از حد کرده اید. پوستی تازه و با ظاهری طبیعی باعث زیبایی پوست صورت های فوق العاده زیبا برای دختران فرانسوی می شود. و اگر به طور اتفاقی لکه یا کیف چشم دارید؟ C’est la vie. به جای پوشاندن کل صورت خود با پایه ، روی کمی کانسیلر نقطه بزنید. این ترفند تاکتیکی و حداقل پوشش فقط در مکان مورد نیاز است – به این ترتیب پوست و کک و مک شما می تواند از بین برود. در مورد کانتور سنگین؟ آن را برای تمیز کردن رژگونه پوستی خیس کنید.

قلاب مو ، سرمه لکه دار و ابروهای نامرتب: نکات زیبایی درباره دختران فرانسوی که امیلی در پاریس به ما داده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>