این آموزش TikTok به طور دقیق نحوه دستیابی به موهای پرنسس دیانا را نشان می دهد

[ad_1]

هیچ رازی نیست که پرنسس دایانا با روحیه مهربان ، خیرخواهانه و سبک بی عیب و نقص خود قلب مردم را در همه جا ربود. هر از چند گاهی تصویری از این آیکون فقید که یک شلوارک کوتاه دوچرخه سواری و یک ژاکت بلوز ، لباس کوچک “انتقام” سیاه و یا یکی دیگر از لحظات جالب توجه دیگر مد خود را نشان می دهد ، ویروسی می شود زیرا مردم دوباره او را به خاطر او تمجید و یاد می کنند گلم بدون دردسر و سبک خیابانی.

بسیاری به منظور احترام گذاشتن به میراث خود ، این و سایر ظاهرهای او را بازسازی کرده اند (از جمله هایلی بیبر برای Vogue Paris در آگوست 2019). در حال حاضر ، TikToker Rose Van Rijn ویروسی می شود که اساساً با جدیدترین آموزش موی خود به دوقلوی دیانا تبدیل شده است.

14 بار کیت میدلتون نشانه های مد خود را از کتاب قانون پرنسس دیانا گرفته است

در 7 ماه مه ، ریجن ویدیوی ویروسی را با پیروان گسترده خود از تقریباً نیم میلیون نفر دیگر از TikTokers ، که بلافاصله از میزان شباهت او به پرنسس دی شوکه شدند ، به اشتراک گذاشت.

در واقع ، شباهت آن چنان چشمگیر است که او می تواند به کریستن استوارت ، که در فیلم آینده بازی سلطنتی محبوب را دارد ، بدهد اسپنسر، فرار برای پولش این آموزش با تصویر یک راهنمای مصور قدیمی در مورد چگونگی دستیابی به مدل موی پر جنب و جوش لیدی دیانا قبل از شیرجه رفتن در یک ظاهر طراحی شده آغاز می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رجین راهنمای مصور را در Pinterest پیدا کرد و تصمیم گرفت از آن برای الهام بخشیدن به موهای خود در اواسط آوریل استفاده کند ، که همچنین در TikTok قرار داد. او موهای خود را به طول شانه به صورت لبه چانه در حال حاشیه و حاشیه و مقدار مناسب لایه ها برش داد.

برای ایجاد مدل موی دی ، او موهای خود را به صورت جداگانه و با استفاده از برس ضد باد و محافظ گرما دور از صورت خود می کند. (مدل Babyliss Hydro Fusion Air Styler یک گزینه عالی برای استفاده است.) سپس ، قبل از اینکه همه چیز را با اسپری مو تنظیم کند ، یک برس پارویی را از طریق موهای خود اجرا می کند.

برای آشکار شدن نهایی ، او از پیراهن گل خاکستری به یک بلیزر خاکستری و یک گردنبند مروارید تغییر شکل داده تا دقیقاً شبیه لیدی دیانا شود. رجین به وضوح یک عاشق بزرگ زیبایی قدیمی است. فقط با یک پیمایش در اینستاگرام او لحظه ای شما را به دوران پرهیاهوی دهه 70 منتقل می کند.

او می خواست با این ویدیو از سبک دیانا تعریف کند و به وضوح موفق شد. رجین می گوید: “دیانا مدتهاست که از بین رفته است اما من امیدوارم که میراث خود را ادامه دهم ، حتی اگر این فقط کمی با استفاده مجدد از مدل موهایش و نشان دادن آن به دیگران در اینترنت باشد.” جذابیت. “این یک برش پیچیده و زیبا است ، و من آن را دوست دارم.” ما هم انجام می دهیم

به همین دلیل است که پرنسس دایانا خود به خود موهایش را برید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>