این اسکنر صورت سه بعدی در حال تغییر در درمان های آرایشی است

[ad_1]

وقتی صحبت از 3D می شود ، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند تجربه سینما است که تصویر را زنده می کند. اما به لطف یک فناوری کاملاً جدید ، می توانید در فیلم سه بعدی خود با یک مفهوم کاملاً جدید زیبایی در دنیای زیبایی ، در مرحله اصلی قرار بگیرید.

دستگاه تصور گیلاس ، که به تازگی وارد انگلستان شده است ، یک سیستم اسکن صورت سه بعدی را ارائه می دهد که قرار است آینده زیبایی شناسی را متحول کند. با آینه های دستی و تنظیمات استریل یک کلینیک بوتاکس خداحافظی کنید و در عوض با … خود رو در رو شوید!

این فناوری جدید اولین دستگاه در نوع خود است که در کلینیک تازه افتتاح شده Mayfair Ouronyx موجود است و با استفاده از یک اسکن تنها با یک کلیک کل صورت شما را به صورت سه بعدی منفجر می کند. وقتی صحبت از تجزیه و تحلیل پوست شما می شود قطعاً یک تغییر دهنده بازی است. و برای کسانی که عادت به استفاده از بوتاکس ، مواد پرکننده و سایر مواد تزریقی آرایشی دارند ، دستگاه تصویربرداری گیلاس اکنون یک روش دقیق منافذ را برای تعمیق بیشتر در نگرانی های پوست شما فراهم می کند.

صورت اکسیژن می تواند روح تازه ای به پوست شما ببخشد. در اینجا دلیل روند درمانی مداوم است

این فرآیند کمتر از سه دقیقه طول می کشد ، با این حال – مانند یک اشعه ایکس – شما باید کاملاً بی حرکت باشید. اسکنر ابتکاری و دستی ، از چندین منظره و زوایای مختلف ، هزاران تصویر سه بعدی از چهره را ضبط می کند. هر اسکن یک فلاش نور ساطع می کند و بهترین ظرافت ها را در بافت و کوچکترین تغییرات حجم را ضبط می کند.

دکتر مارکو نیکولوزو ، مدیر کلینیک Ouronyx ، هنگام بازدید از کلینیک برای آزمایش دوربین جدید ، توضیح می دهد: “این بیشترین ذهنیت فن آوری است زیرا نرم افزار داده ها را تجزیه و تحلیل می کند و تصاویر مستقیماً به رایانه من ارسال می شود.”

همانطور که او مرا به اتاق مشاوره اش هدایت کرد ، اتاق که بیشتر شبیه یک سالن لوکس است تا یک محیط بالینی ، باید اعتراف کنم که شوک زندگی ام را گرفتم. زیرا به نظر می رسد پدر 84 ساله من در آنجا حضور دارد … اما به طور جدی دیدن پرتوی خود به صفحه سفید به صورت سه بعدی تا حدودی ترسناک است زیرا کاملاً شبیه پدرم هستم! این فناوری اسکن نشانه هایی از پیری را که نمی دانستم وجود دارد ، نشان داد! نمایش همه چیز – از لکه های پیری گرفته تا موهای جداگانه در سوراخ بینی – و گرفتن آن بسیار زیاد است.
چیزی که جالب است این است که دکتر نیکولوزو با یک کلیک یک دکمه به من نشان می دهد که می تواند همه چیز را از عمق چین و چروک ، اندازه خطوط صورت ، درصد کلاژن گونه و غیره ببیند. و همانطور که او تصویر اطراف صفحه را مانور می دهد ، دیدن نمایه من از همه جهات شگفت انگیز است.

“زیبایی دیجیتال به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بازیگر قدرتمند است و شخصی سازی یک حیطه مهم در توسعه است – و شما نمی توانید شخصی تر از این باشید. دکتر مارکو می گوید ، با استفاده از این دستگاه ، تجربه مشتری کامل تغییر می کند. “آنچه ما در اینجا انجام می دهیم این است که در صورت ، نه فقط در یک منطقه ، اگر کسی بوتاکس بخواهد ، در همه صورت است. ممکن است شما کلاغ هایی داشته باشید که می خواهید کاهش یابد و بنابراین این دستگاه می تواند یک بار به شما نشان دهد که چگونه بقیه صورت به نظر می رسد.

تلاش شدید GLAMOR: ما بوتاکس را امتحان کردیم و همه چیز را در دوربین ثبت کردیم

وقتی صحبت از مزایای مشتری می شود ، وقتی بازی می کنند که صورتشان را از نزدیک می بینند ، این یک بازی را تغییر می دهد و به ما امکان می دهد مناطقی را که ممکن است بخواهند کار کنند ، هدف قرار دهیم. و یک درک و دیدگاه واقعی از نتیجه داشته باشید ، نه اینکه در انزوا با تمام صورت رفتار کنید.

مشاوره بیش از حد ، من مانده ام که فکر می کنم این واقعا عصر جدیدی از زیبایی شناسی عمیق پوست است. و برای کسی که نسبت به داشتن هر نوع ماده تزریقی مضطرب است ، این دستگاه جدید مطمئناً به عنصری اطمینان می بخشد که هر گونه پیشرفت ظاهری طبیعی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>