این بدترین اشتباه هنگام وزیدن موهای شما است

[ad_1]

سوزاندن موهای ما یکی از آن کارهای عادی و معمولی است که در بیشتر زندگی خود انجام داده ایم و احتمالاً به نحوه انجام این کار بسیار عادت کرده ایم. این کمی شبیه ساختن برخی از نان تست ها یا بستن لباس های شسته شده است – ما خیلی فکر نمی کنیم.

اما همانطور که می توانیم به طور تصادفی نان تست خود را بسوزانیم یا آن بلوز ترمه ای را که کاملاً تمیز و خشک است ، کوچک کنیم ، همچنین اگر به طور غافلانه موهای خود را خشک کنیم ، می توانیم به موهایمان آسیب برسانیم.

در حقیقت ، آرایشگر مشهور مایکل ون کلارک می گوید که سشوار کشیدن بی دقت مقصر شماره یک موهای خشک و آسیب دیده در میان مشتریانش است.

این برس خشک کن موی جادویی کاملاً موهای WFH من را نجات داده است (و تصاویر قبل و بعد آن را ثابت می کنند)

مایکل می گوید: “یکی از مشتری های من با موهای افسانه ، ضخیم و تا شانه در تلاش بود که قسمت های جلویی همیشه پوکر را بشکنند ، شکاف ببرند و آویزان شوند.” “برای من منطقی نبود ؛ موهای مواج او بسیار سالم رشد می کردند ، اما قسمت های جلویی به طور مداوم می شکند.

“یک روز او وارد شد و یک برس بزرگ و یک ظاهر طراحی شده را خواست و گفت که فقط 4-5 ماه قبل از فرسودگی آنها طول می کشد و نیاز به جایگزینی دارد. برس قدیمی اش را بیاورد تا ببینم.

“من دیدم که برس بزرگ گرد تبدیل به یک برس گرد متوسط ​​شده است زیرا او موهای نایلون سفت را به نصف طول خود ذوب کرده است. خشک کن خیلی گرم بود و با یک نازل کنسانتره روی موها قرار می گرفت – خشک شدن بیش از حد جدی. اگر برس شما ذوب می شود ، فکر می کنید چه اتفاقی برای موهای شما می افتد؟ “

این ابزارهای بی سیم مو با یک ظاهر طراحی شده شما را به سطح جدیدی از راحتی می رسانند

به گفته مایکل ، این اشتباه دمنده ای است که همه ما مقصر آن هستیم: خیلی گرم ، خیلی نزدیک ، برای مدت طولانی. نازل گرمای زیادی را روی موهایی که در حال حاضر به طور بالقوه بسیار آسیب دیده اند متمرکز می کند ، به خصوص اگر سفید یا رنگ باشد. قرار دادن این نازل روی مو اینگونه خشک شدن بیش از حد و آسیب بیشتر را تضمین می کند.

راه حل؟ مایکل توصیه می کند: “نازل کنسانتره را دور بریزید و بین مو و خشک کن یک اینچ فاصله داشته باشید.” “اگر می توانید ، از آرایش گرما کمتر استفاده کنید ، و هفته ای یک بار با یک لایه ملایم تری مو را امتحان کنید.”

دختران بلوند آفتابی در حال حاضر همه جا هستند ، و سایه روشن و زیبایی است که برای تابستان بیش از حد وسواس می کنیم

سوزاندن هوا نباید کشمکش باشد و سن لازم ندارد. نکات مایکل را در زیر دنبال کنید و موهای زیبایی بدون شکستگی خواهید داشت …

 1. از تجهیزات مناسب موهای خود و مدل مورد نظر خود استفاده کنید. مسواک های تخت و برس های گرد با موهای پراکنده کوتاه راحت تر هستند اما کنترل یکسانی ندارند. اگر شما نیاز به صاف کردن موهای موج دار و موهای زائد دارید ، بهترین برس برس موی مناسب است.
 2. نازل کنسانتره را ببندید ، مگر اینکه موهای موج دار و ضخیمی داشته باشید که باید سریع خشک شود. آنها بیش از حد گرما را متمرکز می کنند و بیش از هر چیز به مو آسیب می رسانند.
 3. پس از شستشو ، شانه را کاملاً از بین ببرید تا گره های حلقه ای خارج شود و سپس ریشه ها را با شانه زدن به بالا و عقب در 45 درجه از خط مو رها کنید.
 4. آماده سازی مهمترین مرحله برای نزدیک کردن مو به نتیجه نهایی قبل از برس کاری است. اسپری محافظ حرارتی Spritz در سراسر جهان (ثابت شده است که LifeSaver UV و مواد SPF موجود در آن از موها قبل از خشک شدن یا هنگام خشک شدن هوا محافظت و تغذیه می کنند). برای پخش مو از 85 درصد آب اضافی از پخش کننده استفاده کنید. ریشه ها را به شکل بلند و وسط آماده کنید.
 5. از وقت خود در مهمترین قسمت ها استفاده کنید. قسمت های مربوط به خطوط مو در اطراف صورت مهمترین و به دنبال آن نوک مو و سپس لایه بالایی است. کمترین قسمت زیر قسمت پشت. بنابراین اگر زمان کم آن را در بیت هدر ندهید ، کسی نمی بیند.
 6. تمیز کار کن قسمتهای مرتب و وسیع تری از برس را بردارید و بقیه موها را از موانع خود دور کنید. قسمتهای مایل را به سمت پایین در اطراف خط مو قرار دهید
 7. بخشهایی را که مماس پوست سر هستند ، بلند کنید تا بتوانید ریشه ها را به خوبی کنترل کنید. این کار باعث از بین رفتن گرفتگی و کنترل فشار بدون کشیدن دردناک می شود.
 8. فاصله یک اینچی بین مو و خشک کن را حفظ کنید و خشک کن را با موها زنده نگه دارید و به انتهای آن اشاره کنید.
 9. قسمت را بیش از حد خشک نکنید. اگر درست نیست ، آن را مرطوب کرده و دوباره شروع کنید. در صورت ادامه خشک کردن موهایی که از قبل خشک شده اند ، تمام آسیب ها وارد می شود. این فراتر از خارج کردن آب اضافی است و رطوبت ذاتی خود را از بین می برد و منجر به نازک تر و شکننده شدن مو می شود که در نهایت شکسته و خرد می شود. تا 98٪ خشک کنید و بگذارید بقیه راه هوا خشک شود.
 10. اگر موهای فر را خشک می کنید ، وقتی مسواک را برمی دارید ، قسمت را محکم ، بسته و در حالت قرار دهید. این باعث می شود که مو در هنگام حرکت به قسمت بعدی ، رطوبت اطراف را جذب کند.
 11. در انتها با حرارت متوسط ​​یک انفجار خوب دهید تا کاملاً خشک شود ، احساس طبیعی تری ایجاد کنید و بخشها را مخلوط کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>