این برس موی هوای گرم Revlon معروف TikTok با تقریبا 50٪ تخفیف در فروش است

[ad_1]

TikTok برای بسیاری از موارد مفید است ، مانند حواس پرتی در ساعات ناهار و بمباران ما با فیلم هایی از توله سگهای زیبا که بیشتر از همه به آن نیاز داریم. اما همچنین برای کشف جدیدترین روندهای زیبایی بسیار خوب است و ما از این موضوع عصبانی نیستیم. از نحوه دستیابی به پوست براق و ابروهای کرکی گرفته تا فرهای بدون گرما ، ما از زمان برخورد TikTok به سواحل ما بیشتر از هر زمان دیگری هک های زیبایی زیر رادار را یاد گرفته ایم. و بهترین چیز این است که همه آنها آزمایش شده اند ، بنابراین وقتی چیزی ویروسی می شود ، احتمالاً به یک دلیل خوب است.

این صاف کننده های مو بخار 78٪ آسیب کمتری نسبت به جفت طبیعی شما دارند و در حال حاضر 76 پوند کاهش می یابد

حداقل وقتی که صحبت از Revlon One Step Volumizer می شود. به طور کلی برس های هوای گرم این روزها اخبار بزرگی در دنیای زیبایی است ، به طور عمده برای خشک کن های مناسب سالن که از راحتی خانه خود فراهم می کنند. اما نسخه Revlon در TikTok و IRL رقبای خود را از آب خارج کرده است. با 114.3 میلیون بازدید از هشتگ #revlonhairdryerbrush در برنامه ، و بیش از 13000 بررسی در آمازون (که تقریباً 80٪ آنها پنج ستاره هستند). بله ، این ابزار یک بازی ساز است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در واقع چه است آی تی؟ اصولاً: سشوار و برس مو در یک که به شما امکان می دهد امواج حجیم و شل مستقیم از دوش ایجاد کنید. فکر کنید * که * راشل گرین منفجر می شود اما بدون نیاز به سفر به سالن هر روز صبح. با یک نگاه به هشتگ TikTok همچنین ثابت می شود که این فقط یک تسویه حساب نیست ، بلکه به دلیل داشتن موهای نازک و گره خورده روی طیف گسترده ای از انواع مو کار می کند.

بهترین برس های هوای گرم برای دستیابی به سشوار بدون وز و وز در خانه (و تعداد زیادی از آنها با rn تخفیف دارند)

البته تقریباً همیشه به فروش می رسد. اما امروز ، خواننده ، روز خوش شانس شماست. خوب ، اگر شما جزو معدود افرادی هستید که قبلاً در Revlon One Step Volumizer سرمایه گذاری نکرده اید. صبر و شکیبایی شما علاوه بر سهام جدید ، بلکه به عنوان بخشی از روز نخست آمازون که انتظار آن را می کشید ، با تخفیف بسیار زیاد نیز جایزه می گیرد. تقریباً امروز فقط 50٪ تخفیف وجود دارد و از 60 پوند به کمتر از 35 پوند کاهش می یابد. گویی به دلیل دیگری احتیاج دارید … برو ، برو ، برو!

برای اطلاعات بیشتر از Amazon Prime Day …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>