این روش به طور مناسب SPF شما اعمال می شود

[ad_1]

در حالی که همه ما باید هر روز از SPF و ضد آفتاب خود استفاده کنیم (بله ، حتی اگر هوا ابری باشد) ، اما تغییر وضعیت اخیر هوا به معنای سخت گیری بیشتر زمان آن است. اگرچه به طور معمول در انگلستان استفاده سریع از کرم ضد آفتاب باعث ایجاد ناراحتی کوتاه مدت در پوست به دلیل احساس سوزش نمی شود ، تابستان بیایید ، اگر دوز SPF صبحگاهی شما زیاد نشود کاملاً قابل درک است.

متأسفانه ، برخلاف سایر محصولات آرایشی ، مانند مرطوب کننده ها و سرم ها که در عرض چند ثانیه قابل ضرب و شتم هستند ، اگر می خواهید از محافظت کامل خود اطمینان حاصل کنید ، استفاده از SPF به نوعی تکنیک نیاز دارد. دکتر اما کانینگام ، متخصص زیبایی و پوست می گوید: “مهم است که برای استفاده از SPF وقت بگذارید و آن را به درستی انجام دهید تا از محافظتی که فکر می کنید می کنید ، برخوردار شوید.”

بهترین کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست برای پوشیدن در تمام طول سال

واقعیت این است که اگر تکنیک کاربرد SPF خود را پایین نیاورید ، از حفاظتی که بطری نوید می دهد برخوردار نمی شوید. و گرچه ممکن است از این سingال کنید که استفاده از کرم بر روی پوست شما واقعا چقدر سخت است ، اما به شما اطمینان می دهیم اگر متوجه شوید پوست شما هنوز در زیر آفتاب گرم است ، برخی از مراحل مهم را از دست خواهید داد.

اگر می خواهید تابستان امسال از ایمنی و محافظت از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب اطمینان حاصل کنید ، این همان چیزی است که متخصصان پوست می خواهند در مورد نحوه صحیح استفاده از SPF خود بدانید.

همیشه صبح یک SPF جداگانه استفاده کنید

این احتمالاً یکی از مهمترین قسمتهای کاربرد SPF است و در عین حال ساده ترین آن است. با وجود بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و آرایش حاوی SPF ، متخصصان هشدار می دهند که این هرگز برای محافظت کافی کافی نیست و هرگز نباید به آنها اعتماد کرد. دکتر جوستین کلوک ، متخصص پوست در مورد گارنیر توضیح می دهد: “مسئله اصلی این است که به عنوان مثال فرمول های مرطوب کننده SPF نسبت به ضد آفتاب کمتر در برابر مالش مقاوم هستند و ممکن است خیلی نازک تر استفاده شوند. به همین دلایل ، آنها از سطح محافظت یکسانی برخوردار نیستند. “

و اما در مورد آرایش؟ این یک سخت دیگر است. “من اکیداً توصیه می کنم از استفاده از آرایش به عنوان تنها فرم SPF خود استفاده نکنید. ما این محصولات را در یک لایه ضخیم یا حتی کافی اعمال نمی کنیم تا به جایی نزدیک به سطح حفاظت مورد نیاز برسیم. آرایش با SPF باید به عنوان گیلاس در بالا تصور شود ، نه رویداد اصلی. “

نمی توانید گرما را هک کنید؟ این محصولات زیبایی خنک کننده به شما در دیدن موج گرما کمک می کنند

همیشه به دنبال SPF30 + باشید

سالها SPF های سطح بالا به دلیل ضخیم بودن و چسب بودن روی پوست ، نمایش بدی داشتند. با این حال ، فرمول های نسل جدید به معنای SPF30 و SPF50 بیشتر از هر زمان دیگر پوشیدنی هستند. “من همیشه توصیه می کنم با SPF50 + بچسبید ، اما حداقل باید از SPF30 استفاده کنید. ما می دانیم که ما اغلب آنطور که باید و به طور منظم اعمال نمی کنیم ، بنابراین مهم است که عوامل بالایی را برای محافظت بیشتر انتخاب کنیم. “

از قانون دو انگشت برای صورت استفاده کنید

ممکن است این هیاهو را در رسانه های اجتماعی دیده باشید که فقط چند ماه پیش ، گوئینت پالترو فاش کرد که SPF خود را فقط روی نقاط بلند صورت خود قرار داده است. متخصصان پوست علاقه مند به انتشار این خبر هستند که به طور قطعی نحوه انجام کارها نیست. دکتر Wedgeworth نشان می دهد: “شما باید 2-3 میلی لیتر ضد آفتاب برای صورت و گردن خود هدف قرار دهید – این حدود 2 انگشت کامل یا نصف قاشق چای خوری است.”

اگرچه این ممکن است خیلی زیاد باشد ، اما اگر می خواهید از محافظت وعده داده شده روی بسته بندی استفاده کنید ، یک لایه ضخیم و یکنواخت را به پوست می مالید. وی می افزاید: “این مقدار استانداردی است كه شما نیاز دارید ، صرف نظر از نوع پوست.”

به گفته یک متخصص ، بهترین ضدآفتاب های مطلق برای پوست سیاه که آن را خاکستر نخواهد کرد

آن را به درستی مالش دهید و صبر کنید

ممکن است واضح به نظر برسد اما اطمینان حاصل کنید که SPF خود را به درستی مالیده اید برای اطمینان از گسترش محافظت از شما یک امر کلیدی است. “یک لایه ضخیم به پوست ، روی صورت ، روی گردن ، بالای گوش ها و سایر مانده های پشت دست خود بزنید. مردم اغلب بالای گوش و لب ها را فراموش می کنند. “دکتر هیوا فاسیحی ، متخصص پوست La La Roche-Posay نشان می دهد.

هنگامی که یک پخش خوب و یکنواخت پیدا کردید ، باید صبر کنید تا پوست فرمول را جذب کند. دکتر فصیحی می گوید: “هنگامی که 20 دقیقه برای جذب کامل صبر کردید ، می توانید از بالای آن آرایش کنید.” و اگر شما بدون آرایش آرایش می کنید ، همان قانون انتظار اعمال می شود – همیشه SPF خود را 20 دقیقه قبل از رفتن به خارج از خانه اعمال کنید!

هر 2 ساعت دوباره درخواست دهید

اگر احساس می کنید همه کارها را به درستی انجام می دهید ، اما هنوز در آفتاب می سوزید ، این احتمالاً در جایی است که کوتاه می آیید. اگر بیرون و در معرض تابش مستقیم آفتاب هستید ، باید هر 2-3 ساعت یکبار ضد آفتاب بزنید. اگر گرمای بسیار شدیدی دارید ، باید هر ساعت مجدداً اقدام کنید ، “دکتر Wedgeworth توصیه می کند.

اگرچه بیشتر ما می دانیم که باید دوباره ضد آفتاب خود را بزنیم ، در واقع تعداد کمی از ما این کار را انجام می دهیم. چرا؟ زیرا این یک خطا است و خطر خراب شدن آرایش ما را دارد. اما خبر خوب این است که گزینه هایی وجود دارد که آزمایش سخت را برای همه راحت تر می کند. “برای شارژهای اضافی در حین حرکت ، اسپری می تواند مفید باشد. اما به یاد داشته باشید ، مواد فشرده ، پودرها و اسپری ها فقط موارد اضافی هستند و جایگزین اولین لایه ضد آفتاب نمی شوند. “دکتر ودگوورث هشدار می دهد.

همه ما دچار “سندرم سر گرم” شده ایم ، بنابراین در اینجا چگونگی جلوگیری از سوختن پوست سر شما در زیر آفتاب (اگر شما کلاه کلاه نیستید) است

اکنون که به تمام دانش کاربردی که برای اطمینان از محافظت کامل پوست در برابر آفتاب نیاز دارید ، مسلح شده اید ، اینها بهترین ضد آفتاب های مخصوص کار هستند که برای شستشوی ظهر مناسب هستند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>