این روند مد TikTok راز فریب دادن آن احساس تابستانی است

[ad_1]

برای آنچه که مانند یک ابدیت احساس می شود ، بسیاری از ما آرزوی روزهای روشن تر را داشته ایم. در چند ماه گذشته بسیاری از ما کمی آبی احساس کرده ایم ، بنابراین چه راهی بهتر برای جشن گرفتن کاهش محدودیت های قفل بی وقفه ، نسبت به نگرشی خوش بینانه و کمد لباس رنگارنگ و رنگین کمان؟

طبیعتاً – با اعتماد به نفس ، ژنرال Z و هزاره های پیشرو مد – TikTok یکی از اولین سیستم عامل های این ظاهر بود ، با رنگ آمیزی رنگین کمان رنگین کمان درست در زمان محدود شدن محدودیت های بهار در تمام خوراک ها منفجر می شود .

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیش از حد طولانی ، مینیمالیسم خنثی در مد مسلط است. در حالی که بدون شک نمی توانید با یک کالای برهنه اشتباه کنید (فقط کافی است به خوراک های اینستاگرام کیم کی و روزی-هانتینگتون وایتلی نگاه کنید تا ثابت کنید چقدر الهام بخش است) ، اما برای کسانی که کمی از آن خسته شده ایم ، این تغییر نمی تواند خیلی زود میام

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با به ارمغان آوردن رنگ مورد نیاز لباس های ما و روح بخشیدن به کمد لباس های ما ، به نظر می رسد TikTok در حال حاضر یک انقلاب مد خوش آمدید را آغاز کرده است. اعم از لوازم جانبی قابل توجه نئون ، لهجه های رنگی پاپ ، قطعات متضاد یا رنگ های زیبا از پاستل ، ما آن را صدا می کنیم: رنگ رنگین کمان و مینیمالیسم خنثی از بین می رود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بعد از سالی که گذرانده ایم ، تعجب آور نیست که ما اینقدر به رنگ ها جلب شده ایم. مخصوصاً اکنون که مجاز به برنامه ریزی موارد (بیرون) و لباس واقعی (!) خروج از خانه هستیم. پس چرا لباس نمی پوشیم تا مورد توجه قرار بگیریم؟

این واقعیت که روند رو به پیشرفت دارد ، ثابت می کند که همه ما بعد از یک زندگی پر رنگ تر ، به محض اطمینان از انجام این کار ، چقدر کاشته ایم ، پس چرا با انتخاب مد خود شروع نمی کنیم؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فقط قول ما را قبول نکنید ، وجود رنگ درمانی می تواند این واقعیت را تضمین کند که رنگ می تواند به طور جدی روحیه ، حالت عاطفی و درک دیگران را تقویت کند.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا می خواهید وارد عمل شوید؟ مورد علاقه فرقه مد – و TikTok IT- دختر مورد علاقه – نام تجاری House of Sunny است. با افتخار “تقلید از لرزشهای خوب و انرژی مثبت” ، تمرکز آخرین قطره آنها “احساس کاملاً محبوب بودن” است. چاپهای چرخان سبز جذاب ، لباسهای میدی ابریشمی پاستلی و مشعلهای چندرنگ مرمر و چندرنگ دهه 70 فکر کنید. سون

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر سال گذشته چیزی به ما آموخته است این کوتاه بودن زندگی است ، بنابراین دقیقاً همان چیزی را بپوشید که دوست دارید. مهم نیست چقدر جسور ، روشن یا جسورانه باشد. به نظر می رسد که وقتی صحبت از مد پس از قفل شدن می شود ، بزرگ می شود یا به خانه می رود.

برای انتخاب بهترین خرید رنگین کمان برای خرید در حال حاضر به پایین پیمایش کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>