این ستاره TikTok در حال عادی سازی پوست با بافت است و همه نوع قدرت بخشی است

[ad_1]

در مورد آکنه (به ویژه از انواع کیستیک) ، به نظر می رسد تقریباً همه در مورد نحوه درمان آن نظر دارند. چه آب کافی ننوشید و چه مقدار زیادی کانسیلر بپوشید ، تشخیص اینکه دقیقاً چه عواملی باعث شکستگی می شود و چه مواردی باعث کاهش آنها می شود ، دشوار است.

خوشبختانه ، موج جدیدی از تأثیرگذارهای بدن و پوست ، طرز فکر ما درباره آکنه را کاملاً تغییر می دهد. به جای یک “نقص” یا مشکلی که باید حل شود ، این افراد تأثیرگذار در حال تغییر روایت پیرامون آکنه هستند.

13 مبتلایان به آکنه های پوستی مثبت که کاملاً با پوست خود خنک هستند

یکی از این قهرمانان ربکا هاورکرافت ، مادر و تأثیرگذار روی پوست است که سفر خود را با روآکوتان در اینستاگرام و TikTok ثبت کرده است. نتایج بسیار الهام بخش است.

ربکا برای جشن گرفتن از پوست بافت خود به اینستاگرام رفت و نوشت: “پوست با بافت هنوز زیبا است # # فیلتر کننده # آکنه # اعتماد به نفس بدن”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در یکی از فیلم های TikTok خود ، که در حال حاضر بیش از 1 میلیون بازدید دارد ، ربکا به طور غیرقابل توجیهی درباره “واقعیت آکنه کیستیک و مجروح بودن” واقعی می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نکات مهم برای پاکسازی نقاط ، به علاوه بهترین محصولات درمان آکنه که به ما قول می دهیم * واقعاً * کارساز هستند

Roaccutane یا ایزوترتینوئین ، یک داروی تجویز شده با استحکام بالا است که معمولاً به عنوان یکی از م forثرترین درمان های آکنه شدید در نظر گرفته می شود. اگرچه میزان موفقیت آن 90٪ است ، اما شناخته شده است که این دارو چند عارضه جانبی ناخوشایند دارد.

و برای کسانی که ممکن است در مورد عوارض جانبی احتیاط کنند ، ربکا مستقیماً در فیلمهای TikTok خود با آنها برخورد می کند ، لکه اطراف roaccutane را از بین می برد و به پیروان خود این قدرت را می دهد تا در مورد نگرانی های خود در مورد پوستشان باز باشند.

Roaccutane Diaries: من به عنوان آخرین راه حل برای آکنه به دنبال داروی جنجالی رفتم ، این چیزی است که ماه به ماه اتفاق افتاده است

در یک ویدئو ، ربکا در مورد تجربه کمبود روح هنگام مصرف روآکوتان صحبت می کند و می گوید: “داروی من قطعاً حالم را بدتر می کند […] این همان چیزی است که در accutane اتفاق می افتد ، بنابراین من فقط می خواستم بگویم که برای هر کسی که شروع (درمان) داشته باشد ، مراقب باشد که این اتفاق بیفتد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ربکا همچنین نمی ترسد اسطوره های مضر در مورد آکنه را صدا کند. به طور خاص این که آرایش همیشه باعث بدتر شدن آکنه می شود. در یک ویدئو ، او با افتخار پوست برهنه (و زیبا) خود را نشان می دهد با عنوان ، “آرایش علت نیست و نه باعث آکنه کیستیک می شود فقط آگاهی بخشی است.”

صورت عرق کرده باعث ایجاد لکه های شما می شود ، در اینجا باید بدانید که در این مورد چه کاری انجام دهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>