این شلوار چسبان آمازون Scrunch سراسر Instagram است

[ad_1]

من اعتراف می کنم که دوستانم را به سخره گرفتم وقتی آنها به من گفتند تحت تأثیر زارا مک درموت قرار گرفته اند و برای خرید “شلوار استرچ” عجله کردند که تأثیرگذار تناسب اندام نمی توانست جلوی علاقه های شما را بگیرد.

اما در واقع ، وقتی انها را روشن دیدم ، انکار کردن چقدر چاپلوس بودن آنها سخت بود. دوستان من – یکی سایز 10 و دیگری سایز 16 – می گویند شلوار چسبان چاپلوس ترین سرمایه گذاری است که امسال انجام داده اند (و بیایید صادق باشیم ، چه چیز دیگری برای پوشیدن RN وجود دارد؟).

اگر علاقه مندان به تناسب اندام را در اینستاگرام دنبال کنید ، مواردی را که در مورد آنها صحبت می کنم می شناسید: شلوار چسبان با رنگ روشن که خلفی نسبتاً ناخوشایند ایجاد می کند.

آنها با مارک کمی شناخته شده ای به نام GS1996 تولید می شوند که در زمینه پوشیدن در فضای باز تخصص دارد. راز تناسب چاپلوسی آنها؟ آنها با توجه به مارک منحنی های شما و ساده سازی شکل طبیعی شما به لطف یک “فرآیند چین و چروک” خاص برای “اثر فشار بالاتر” کار می کنند. از آنچه همسرانم به من می گویند ، این مانند پوشیدن یک مچ بند بالا در داخل شلوار استر است. عجیب به نظر می رسد اما به نوعی کار می کند.

این مارک تجاری می گوید شلوار استرچ مخصوص تناسب اندام برای خانمهایی که یوگا ، وزنه برداری ، لانگ ، اسکات ، تمرین کراس ، دویدن یا هر چیزی که شامل خم شدن باشد انجام می شود. آنها قول می دهند: “مواد به اندازه کافی ضخیم است که در صورت خم شدن نمی توانید از آن عبور کنید ، اما آنقدر ضخیم نیست که داغ و ناراحت کننده شود.”

چرا زنان باید وزنه بردارند – و در اینجا نحوه انجام این کار بدون اینکه شبیه ساز بدن باشد


الان بخرش

بهترین لباس شنای ورزشی با پشتیبانی برای خرید شنا و ورزش های آبی تابستان امسال

بازخورد خریداران آمازون اکثراً مثبت بوده است ، و یکی از خریداران تأثیرگذار بر این نوشته است: “عالی به نظر می رسد ، احساس خوبی دارد و نظرات زیادی درباره شکل شکل گرفته ارائه می دهد.”

دیگری اضافه کرد: “من مشهای خاکستری مش را خریداری کردم. آنها بدن من را به خوبی بغل کردند. قطعاً بالابر وجود داشت و راحت هستند.”

24 شلوار یوگای شیک ، حمایتی و کشدار برای تمرین بزرگنمایی (یا تماشای بیش از حد Netflix در)

دیگران گفتند که در حالی که شلوار استرچ راحت بود ، اما برای بهبود شکل آنها کار زیادی انجام ندادند: “شلوار استرچ بسیار مناسب بود اما من نمی گویم که آنها برای بهتر جلوه دادن دست انداز من کاری انجام دادند. آنها واقعا راحت و مناسب بودند یکی از آنها نوشت: “اما آنچه را که می خواستم انجام دهند انجام نداده ام. شاید فقط لازم باشد که به انجام اسکوات عمل کنم.”

این تصاویر شامل مبارزه با کلیشه های غیرواقعی فعال شدن زنان است و بسیار قدرتمند است

در GLAMOR ما فکر می کنیم شما باید هر جهنمی را که می خواهید در آن بپوشید بپوشید و البته ، معجزه آسایی شما کاملاً عالی است اما اگر کمی “اومف” اضافی می خواهید ، این پسران بد ممکن است فقط به شما در رسیدن به آن کمک کنند.

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>