این فیلم ویروسی TikTok نشان می دهد که کجا رژگونه را برای تغییر شکل صورت خود اعمال کنید

[ad_1]

یک رژگونه عالی می تواند ظاهر کلی آرایش شما را با یک جابجایی ، برجسته سازی استخوان گونه ، افزودن ابعاد و تقویت درخشندگی یک باره تغییر دهد. از کرم ها گرفته تا پودرها و مایعات ، محصولات رژگونه ای نیز برای انتخاب کم نیست. هر نوع مزایای منحصر به فرد خود را دارد – پودرها برای پوست چرب ، پایان طولانی مدت و همچنین رنگ شدیدتر مناسب هستند ، کرم ها می توانند باعث ایجاد درخشندگی دلپذیر شده و به زیبایی در ناحیه شقیقه ها ترکیب شوند و همچنین روی پلک ها و لب ها استفاده شوند ، و مایعات می توانند مناطق بزرگتری را پوشش دهند و همچنین جلوه ای طبیعی و درخشان ایجاد می کنند.

بدون شک ، یکی از سخت ترین قسمت های این فرآیند انتخاب رنگ مناسب رژگونه متناسب با رنگ پوست و سبک آرایش شماست. هنرمند گریم ، نینی Nummela پیشنهاد می کند رنگ خود را بر اساس زیر رنگ های منحصر به فرد پوست انتخاب کنید. وی می گوید: “من دوست دارم هلوهای طلایی ، صورتی های خاکی و مرجانهای خورشید بوسیده شود اگر پوست شما به راحتی برشته شود و صورتی های خنک تری مانند گل های رز نرم و اگر پوست شما تمایل به قرمز شدن در برابر آفتاب دارد ، موهای زیبایی ایجاد می کند.”

هنگامی که فرمول و همچنین سایه مناسب خود را انتخاب کردید ، دیگر چیزی برای جلوگیری از شما باقی نخواهد ماند ، درست است؟ خوب ، با توجه به یک ویدیوی ویروسی جدید TikTok توسطmeganlavallie ، شاید شما هم بخواهید به آن فکر کنید جایی که رژگونه خود را اعمال می کنید

این ویدئو ، که مگان را به روش های مختلف رژگونه مایع استفاده می کند ، نشان می دهد که چگونه رژگونه می تواند بسته به جایی که آن را اعمال می کنید ، صورت شما را کاملا تغییر دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مگان ابتدا با نگاهی کاملاً سیب در یک طرف صورت خود شروع می کند ، رژگونه را مستقیماً روی سیب گونه ها قرار می دهد و از طرف دیگر با یک نگاه “بلند شده” ، روی قسمت بالای استخوان گونه را در همان مکان رژگونه می زند معمولاً هایلایتر را اعمال کنید.

سپس ، به صورت تازه ، او سه نقطه از همان رژگونه مایع را در زیر استخوان گونه خود در یک طرف صورت خود قرار می دهد تا چهره خود را بیش از حد خمیده نشان دهد. در طرف دیگر ، با استفاده از چهار نقطه رژگونه درست بالای خط فک ، حالت “گونه ای کامل” ایجاد می کند.

سرانجام ، او پنج نقطه از همان رژ را از طریق قسمت بالای گونه ها و پل بینی خود استفاده می کند ، که باعث ایجاد یک ظاهر “آفتاب زده” می شود.

کاربران TikTok سریعاً قدردانی خود را از نکات مربوط به آرایش نشان دادند ، وmaye_bee اظهار نظر کرد “من نمی توانم به شما بگویم که چقدر به این توضیح دادم با تشکر از شما” وjennvix گفت: “این یک تغییر دهنده واقعی بازی است”. بیشتر توافق نکردیم

سایه رژگونه * عالی * خود را با کمی کمک از این آرایشگر حرفه ای پیدا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>