این فیلم TikTok برای استفاده از رژ لب قرمز به عنوان Blusher ویروسی از بین رفته است

[ad_1]

اگر قبلاً کمی از رژگونه می ترسید دست خود را بالا بگیرید؟ برای بسیاری از ما (از جمله من) می خواهیم یک برس برنز غول پیکر را برای یک درخشش گرم و تازه برگشت از ایبیزا بیش از یک رنگ صورتی تویی هر روز بدست آوریم.

بله ، متاسفم رژگونه ، اما شما بسیار بی روح و بی نظیر بودید. با این حال ، به نظر می رسد که این روند کاملاً خوب و واقعاً چرخانده و 180 کامل را انجام داده است زیرا به نظر می رسد همه با RN رژلب وسواس دارند.

نه تنها هر گونه رژگونه نرمال و پاشیده روی گونه ، ناگهان پیشانی ، چانه و بینی ما نیز یک گل سرخ است. حدس می زنید از کی باید تشکر کنیم؟ بله ، دوباره TikTok است.

هنرمند گریم Nicola Coughlan به طور دقیق نحوه کار در سبک سایه چشم تک رنگ را به اشتراک می گذارد

کانال رسانه های اجتماعی با جدیدترین ویدیوی ویروسی خود دائر withالمعارف هک های زیبایی است. هک سرخ شدن توسط یک فرد تأثیرگذار به نام لنا با تکنیک های کاربردی خود به طور جدی خلاق می شود – و اگر رنگ و بوی خجالتی دارید ، شاید بخواهید اکنون نگاه خود را دور کنید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در این آموزش ، لنا یک رژ لب قرمز روشن Huda Beauty را مستقیماً بر روی پوست برهنه خود می کشد (ما آن را انکار نمی کنیم ، ما عاشق یک محصول چند وظیفه ای هستیم). او آن را به صورت مبهم روی گونه ها ، پیشانی و بینی خود قرار داده و آن را با یک برس انعطاف پذیر در منظره ای مخلوط می کند که به نظر می رسد از تب شدید رنج می برد.

اما صبر کنید سپس او مقداری کانتور کرم ، کانسیلر و زیرسازی را به صورت عادی روی قسمت بالا قرار می دهد ، و با لمس هایلایتر نتیجه نهایی به طرز شگفت انگیزی هلو است. در واقع منتظر هستیم تا این کار را انجام دهیم.

این فقط ما نیستیم که عاشق این ایده خلاقانه هستیم ، همچنین نظرات منفجر شد و یک کاربر گفت که “زیبا به نظر می رسد” و دیگری می گوید: “او این کار را خیلی راحت نشان می دهد.” با این حال ، بسیاری از بینندگان هک را دوباره تفسیر کردند ، کسی گفت: “این به نظر می رسد مانند یک آموزش برای پنهان کردن آفتاب سوختگی است” و جمله دیگری “به نظر می رسد که او به دنبال آفتاب سوختگی است.”

به نظر می رسد ظاهر آفتاب سوختگی براق ، خودپرداز بسیار شیک است (FYI ، یک واقعی کاملاً خنک نیست ، آسیب به پوست و غیره). به حدی که بعضی از افراد حتی به دلیل داشتن ظاهری کاملاً براق ، برنز را دور می زنند.

این کانسیلر 5 پوندی در TikTok ویروسی می شود و طرفداران زیبایی ادعا می کنند بهترین است که تاکنون امتحان کرده اند

پرش از برنز یک روش عالی برای تازه و مدرن به نظر رسیدن آرایش است ، حتی اگر پایه کاملاً پوششی داشته باشید! چرا امتحان نمی کنی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>