این لباس های جین نشان می دهد که چرا این لوازم اصلی کمد پوشیده باید باشد

[ad_1]

این موردی است که من در هفته مد میلان و در مهمانی ترین مهمانی های مد در ردیف اول آن را پوشیده ام. با این وجود وقتی با فروشگاه سوپرمارکت هفتگی روبرو می شوم یا یک جشن تولد در باغ پشتی برگزار می کنم ، همان قطعه را انتخاب می کنم. این مورد شگفت انگیز چه می تواند باشد؟ این … لباس جین است. ارادت من به جین در کمد لباس من کاملاً مشخص است (در آخرین شمارش بیش از بیست لباس جین دارم …) اما آنها واقعاً پوشیده ترین لباس من هستند. پاداش این است که با کمی سبک یک هوشمندانه می توانند سخت ترین قطعه ای باشند که به آن اضافه می کنید شما کمد لباس نیز

اگر می خواهید سبک خود را در سال 2021 ساده کنید و یک کمد لباس کپسولی را امتحان کنید ، خوب است که با اضافه کردن هر یک از ویرایش های GLAMOUR این کار را شروع کنید. من در مورد اینکه چرا لباس جین یکی از 10 مورد ضروری است که باید در کتاب من ، “چگونه لباس بپوشم” ، نوشتم. آنها را به بالا یا پایین بپوشانید و می توانید آنها را برای هر مناسبت کاری کنید. همانطور که بریتنی اسپیرز در سال 2001 ثابت کرد حتی بر روی فرش قرمز قرار دارد. بله ، آنها مناسب موقعیت های گاه به گاه و WFH هستند – اما من به خصوص از تنوع لباس جین و عنصر شگفت انگیزی که هنگام تبدیل این پارچه سخت به یک شبح شیک بدل می شود ، بسیار دوست دارم ( متناسب با دفتر ، وقتی دوباره اجازه ورود به دفتر را می گیریم ، obvs.)

این پارچه است که برای همیشه مد است ، بنابراین ما 19 مورد از بهترین قطعات جین را برای خرید rn پیدا کردیم

البته لباس های جین بسته به نوع شستشو ، برش و جزئیات متفاوت هستند سبک شسته و کم رنگ – مانند All Saint – برای پیک نیک های پارک با یک جفت اسپادریل منطقی تر است.

در حال حاضر می توانید تی شرت Marques’Almeida را روی یقه پولونی با جوراب شلواری و چکمه های چسبان بپوشید ، اما وقتی به ما اجازه خارج شدن از خانه را می دهید ، تصور کنید (فقط تصور کنید!) در اطراف یک کف رقص در مینی لباس یک شانه ایرو بدرخشید. جین واقعا پارچه ای است که به هرجای خود بروید و این لباس هایی است که از راه دور دور می شوند. شما می توانید شرط ببندید که من یکی دو مورد به مجموعه خود اضافه خواهم کرد!

محتوای جین بیشتری می خواهید؟ در اینجا بهترین کالاهای اصلی جین برای خرید فوری وجود دارد ، در حالی که اگر می خواهید کمی جمع و جورتر باشید ، این بهترین شلوار جین برای خانم ها است. این روش برای بهترین کت های جین ، در اینجا برای بهترین لباس های جین و holla در این جهت برای بهترین پیراهن های جین. خواهش میکنم.

ویرایش من را در مورد بهترین لباس های جین خریداری کنید تا به کمد لباس شما اضافه شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>