این لباس های شیک تسکو و Sainsbury در TikTok ویروسی نشده اند

[ad_1]

چیزی در مورد بهار وجود دارد که برخی از به روزرسانی های کمد لباس را مجاز می کند. به خصوص بهار 2021. همه ما روزهای تاریک و سرد را احساس کرده ایم. ما برای رسیدن به اینجا با موانعی روبرو بوده ایم ، کریسمس خود را قربانی ایمن نگه داشته ایم و از آن زمان بیشتر در داخل کشور اسیر شده ایم.

ما ماه ها در یک شلوار استرچ ، شلوار مخصوص استراحت و پایین لباس PJ زندگی کرده ایم – کاملاً به معنای واقعی کلمه برای پوشیدن لباس جدید ، چیزی تقویت کننده روحیه برای فصلی هستیم که امید دارد این بیماری همه گیر به زودی به پایان برسد.

با قفل شدن به نظر می رسد * ممکن است در آینده ای نه چندان دور راحت شود ، در حال حاضر هیچ چیزی ما را به تماشای برخی از زیبایی های فرود در فروشگاه خوشحال نمی کند. ما لزوماً در فروشگاه های واقعی در مورد فروشگاه های آنلاین صحبت نمی کنیم. سوپر مارکت ها

بله ، معلوم است که پس از برخی از کاربران TikTok ارسال پست در مورد حمل و نقل اخیر خود ، که تقریبا شبیه نوع قطعاتی است که ما معمولاً از Zara یا H&M انتخاب می کنیم – با قیمت های بودجه ، در حال حاضر برخی از افراد جدی در حال فرود در Sainsbury و Tesco محلی شما هستند. ما قطعاً تأیید می کنیم.

ستاره TikTok ، صوفیا کی ویدئویی را در داخل سایت Sainsbury محلی خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “تسکو Zara جدید است اما Sainsbury Monki جدید است” و در ادامه ردیف هایی از قطعات شیک از جمله کاردیس گل ، لباس راحتی خنثی و لباس بافتنی بهاری را به اشتراک می گذارد.

این 15 لباس پیراهن بهترین راه حل برای از بین بردن مشکلات کمد لباس های چند فصل است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یکی دیگر از کاربران TikTok اما کرستن ویدیویی را منتشر کرد با عنوان ، “آیا تسکو زارای جدید است؟” با هماهنگی های منطبق ، پیراهن های زیبا و مک های شیک.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در همین حال ، یکی از کاربران TikToker ویدئویی را به اشتراک گذاشت که می گوید “اگر از طرفداران زارا هستید این را تماشا کنید.” او در ادامه یک جفت شلوار جین مادر چرمی مصنوعی به اشتراک گذاشت که به نظر او خیلی گشاد و خیلی بلند بود. او نوشت “تسکو دقیقاً همان جفت را انجام می دهد” و اضافه کرد “هیچ ماده اضافی وجود ندارد و طول آنها مناسب است.” وی ادامه داد: “کیفیت دقیقاً یکسان است اما تسکو 5.99 پوند ارزان تر است.”

انبه یک مجموعه جین پایدار و باورنکردنی را رها کرده است و دلایل زیادی وجود دارد که باید آن را خریداری کنید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

البته ، این ویدیوها ما را در مورد آنچه که می توانیم از مجموعه F&F محلی تسکو و TU در Sainsbury نیز بدست آوریم ، مورد توجه قرار دادیم ، بنابراین ما طی چند هفته آینده برخی از قطعات مورد علاقه خود را که در فروشگاه فرود می آمد ، انتخاب کردیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>