این نکته قلم مو برای پس انداز ویروسی بسیار هوشمندانه است

[ad_1]

هر کسی پایه خود را به طور متفاوتی اعمال می کند ، و از نظر فنی هیچ روش درست یا غلطی برای انجام آن وجود ندارد – اما اگر شما نوعی هستید که پایه خود را مستقیماً روی برس آرایشی پمپ می کنید یا می فشارید قبل از اینکه آن را جاسازی کنید ، ممکن است بخواهید در این روش تجدید نظر کنید.

همانطور که تامرا لرد ، آرایشگر ، اخیراً در TikTok اشاره کرد ، انجام این کار می تواند منجر به هدر رفتن بسیاری از محصولات گرانبها شود.

به نظر می رسد گلدن گلوب آنا تیلور-جوی نمایش را به سرقت برد (همانطور که جدایی جانبی جسورانه و ضد جنرال Z)

لرد در حالی که با یک پایه پوشاننده کامل و برس تمیز کننده متراکم نشان داد ، “ببینید که آن محصول فقط به کجا رفته است ؛ این محصول فقط مستقیم به قلم مو من وارد شده است.”

“[That] این بدان معناست که به عمق موی سر وارد می شود و به همان اندازه که فکر می کردید به شما پوشش نمی دهد. “لازم به ذکر نیست ، او می گوید ، تمیز کردن مسواک ها هنگام استفاده از این روش بسیار دشوارتر است.

خوشبختانه ، او یک نکته بسیار ساده دارد که می تواند این مشکل را به طور کامل برطرف کند – نکته ای که با بیش از 1.8 میلیون بازدید و شمارش در TikTok ویروسی شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“این همان کاری است که شما می خواهید در عوض انجام دهید: یک سطح غیر متخلخل پیدا کنید ، همان مقدار پایه را قرار دهید [as you normally put on a brush]، و سپس آن را اینگونه روی صورت خود قرار دهید ، “لرد توضیح می دهد در حالی که پایه خود را با حرکات دورانی با استفاده از درپوش پلاستیکی از یک لوله پایه دیگر پخش می کند.” شما می خواهید محصول بسیار کمتری استفاده کنید و یک تن بیشتر پوشش دهید ، لازم نیست مسواک های خود را به همین سرعت بشویید. “

یک روش جدید کانتورینگ که اثر “بلند” می دهد در TikTok ویروسی می شود

لرد به Allure گفت ، او در واقع این نکته را از یک همکار گریم در جریان کارگاهی در لس آنجلس آموخت. این هنرمند توصیه کرد که محصولی با سطوح غیر متخلخل استفاده شود و اندکی بعد ، درب بطری های پایه به نوعی مورد لرد قرار گرفت.

“تمام بطری های پایه من این درب ها را دارند و من تازه فهمیدم که وقتی کار با مشتری را ادامه می دادم محصول چقدر جلوتر رفته است [when I used them for application]، “او به یاد می آورد.” و من فهمیدم که برس های من خیلی راحت تر تمیز می شوند ، زیرا آنها آن محصول را در اعماق موی سر برداشت نمی کنند. “

البته ، شما همیشه می توانید پایه را با ابزار اصلی آرایش بزنید: انگشتان دست خود را. اما هرکسی دوست ندارد کالاهای خود را روی دست خود بگیرد – اگر به نظر شما می رسد ، این ترفند مفید را در نظر بگیرید و نزدیکترین درپوش بطری یا هر سطح کوچک و سخت دیگری را که در جلسه آرایش بعدی دور آن خوابیده اید ، بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>