این همان چیزی است که جوانان پس از شیوع بیماری از شغل خود می خواهند

[ad_1]

به احتمال زیاد این بار یک سال پیش ، شما در یک دفتر نشسته بودید و نسبت به Covid-19 کمی عصبی احساس می کنید. 13 مارس تاریخی شد که اکثر ما دفاتر خود را ترک کردیم و 12 ماه بعد ، ما هنوز برنگشته ایم.

هیچ رازی نیست که همه گیری روش کار ما را تغییر داده باشد. از ساعات انعطاف پذیرتر تا رفت و آمد های دو ثانیه ای ، دشوار است که به گذشته برگردید.

در حقیقت ، یک بررسی نشان داده است که دو سوم جوانان در انگلیس و ایالات متحده گفته اند که آرزوهای شغلی و انتظارات کاری آنها به دلیل همه گیری تغییر کرده است.

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب نگه می دارد

از بین افرادی که در حال بررسی اهداف شغلی خود هستند ، 33٪ اظهار داشتند که اکنون بدنبال تعادل کار و زندگی بهتر هستند و 28٪ اظهار داشتند که مایلند امنیت مالی بیشتری کسب کنند.

این نظرسنجی ، منتشر شده توسط ارتباطات لیبرتی و اوپینیوم ، همچنین نشان داد که ژنرال Z سخت تر و دشوارتر به دنبال “کار رویایی” خود می رود.

از 52٪ از نظرسنجی شده ، فقط 52٪ گفتند که آنها نردبان شغلی را که می خواستند در آن باشند مقیاس بندی می کنند در حالی که 39٪ فکر نمی کنند که هرگز به حرفه ایده آل خود برسند.

جوانان همچنین یافتن شغل در طی همه گیر شدن بیماری دشوار بوده اند ، بطوریکه 96٪ از پاسخ دهندگان گزارش داده اند که در طول سال گذشته با موانعی برای اشتغال مواجه شده اند.

تقریباً نیمی (42٪) از شرکت کنندگان در انگلیس گفتند تعداد افرادی که برای هر نقش متقاضی بودند مسئله مهم بود در حالیکه 31٪ مصاحبه های مجازی را مقصر دانستند ، با بیان اینکه اینها در ایجاد ارتباط با کارفرمای بالقوه کمک نکردند.

به لطف کوید ، زنان اکنون “بلند پروازانه تر در مورد شغل خود” هستند تا مردان

النا دیویدسون ، مدیرعامل ارتباطات آزادی ، در بیانیه ای گفت: “واضح است که جوانان بیشتر در هر دو کشور نه تنها با اولویت های تغییر یافته بلکه با افزایش عدم اطمینان در نقش مناسب وارد محل کار می شوند.”

جیمز اندرسبری از Opinium افزود كه همه گیری همه گیر “چشم انداز” چشمگیری را برای جوانان در انگلیس و ایالات متحده تغییر داده است.

وی افزود: به همین ترتیب ، ما به كارفرمایان توصیه می كنیم كه باید از راهكارهای استخدام خود اطمینان حاصل كنند كه برای این نسل با استعداد جذاب باقی بمانند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>