این همان چیزی است که در واقع با بازگشت ASOS شما اتفاق می افتد

[ad_1]

همه ما روال را می دانیم. شما در وب سایت ASOS عاشق چیزی می شوید که کاملاً عاشق آن هستید باید صادقانه بگویم) ، و دقیقاً قبل از چک کردن تصمیم می گیرید کمی مرور کنید. اگر در حال پرداخت زایمان هستید ، ممکن است دوباره بررسی کنید که هیچ چیز دیگری نمی خواهید به آن بسته کوچک سیاه و سفید بریزید ، درست است؟

بنابراین شما می توانید دو تی شرت سفید کلاسیک (# بدون وقت) و یک مورد تمیز کننده از مواد پاک کننده مورد علاقه خود را به دست بیاورید ، اما سپس یک جهنده / لباس / شلوار مخصوصاً سرکش را مشاهده می کنید (در صورت لزوم حذف کنید ، همه ما رذایل مختلف) که به راحتی نمی توانید خیره شوید و از آنها دور می شوید و احساس ناراحتی می کنید.

ویرایشگر مد ما 6 نکته برتر خود را در مورد نحوه سریع پیمایش در وب سایت ASOS و یافتن بهترین جواهرات پنهان به اشتراک می گذارد

مطمئناً ، شبیه چیزی نیست که قبلاً پوشیده باشید. نه ، شما کفشی ندارید که با آن همراه شود. نه ، شما نمی توانید یک مناسبت را تصور کنید که بخواهید آن را بپوشید. اما شما شرط که در سبد پرتاب می شود. شاید در دو اندازه ، فقط برای اطمینان از …

به ناچار ، چند روز بعد (یا بیست و چهار ساعت برای آن دسته از مشتریان برتر باهوش در بین شما) همه چیز را امتحان می کنید و نسبت به ژاکت حاشیه دار فوچسی بزرگ که کمی بزرگتر دیده اید کمی احساس شجاعت می کنید. شمع “بله” را در کمد لباس خود آویزان می کنید ، “نه” را بسته بندی می کنید و با انبوهی از بازگشت که از اداره پست خارج می شوید خارج می شوید.


اما پس از بازپرداخت این موارد چه اتفاقی می افتد؟

همانطور که بیشتر و بیشتر درمورد تأثیر عادات خرید خود بر محیط آگاه می شویم و نگران آن هستیم ، شفافیت برندها نسبت به روند کار خود بیش از هر زمان دیگری مهم است.

به همین دلیل است که شما باید به مد پایدار توجه کنید (و اینها مارک هایی هستند که باید به دنبال آنها باشید)

در اوایل این هفته اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد بازگشت آنها ارائه شد ، ASOS از جس چنگ – ارشد خلاق در مگا الکترونیکی – کمک گرفت تا توضیحات بیشتری در این باره ارائه دهد.

او در اوایل این هفته در یک پست اینستاگرامی فاش کرد: “ما سیاست دفن زباله صفر داریم” و 97٪ از بازدهی ما مجدداً فروخته می شود. 3٪ باقیمانده برای بازیافت یا استفاده مجدد به شرکای تجاری ارسال می شود تا بتواند به زندگی دوم شاد ادامه دهید. “

این 4 مانتو ASOS در بهار امسال در همه جا وجود خواهد داشت (و تأثیرگذارهای مورد علاقه شما قبلاً لباس خود را دریافت کرده اند)

بنابراین چگونه نام تجاری چنین ادعایی تأثیرگذار را تسهیل می کند؟

  1. ASOS بازپرداخت را باز کرده و بازرسی می کند.
  2. هر چیزی که نیاز به تعمیر دارد به یکی از خیاط های محل مراجعه می کند.
  3. سپس لباس ها به ماشین لباسشویی و بخارپز فرستاده می شوند تا چین ها را از بین ببرند. (در صورت وجود علائم و لکه های آرایش ، لباس ها خشک خشک شده و در دستگاه اسکرابر ازن قرار می گیرند).
  4. این مورد در کابینت خشک کن آویزان شده و آماده بسته بندی و فروش می باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این پست همانطور که شفافیت خود را با روند کار تحت تأثیر قرار می دهد ، مکالمه ای را در میان دنبال کنندگان ایجاد می کند. و در حالی که بیشتر سپاسگزاران خود را برای توضیح در مورد توضیحات (“من از دانستن این موضوع خیلی بهتر احساس می کنم” ، “این را دوست دارم! خوشحالم که می دانم” ، “این دلیل است کهasos بهترین بازی است!)” اظهار نظر می کردند ، دیگران می خواستند بیشتر بدانند .

یکی از آنها پرسید: “آیا این مربوط به همه مارک های فروخته شده در ASOS است یا فقط مارک اختصاصی ASOS است؟”

“این مخصوص همه مارک هاست!” ASOS توضیح داد. “ما به طور متمرکز در انبارهای ASOS خانه های مختلف را توزیع و توزیع و دریافت می کنیم.”

راحت شدی؟ وقت آن است که برای برخی بیشتر در مورد ASOS Marketplace اطلاعات کسب کنید به طور جدی خرید پایدار …

این مکان جایی است که می توانید هنگام خرید * چیز جدیدی در کمد لباس خود خریداری کنید ، اما نمی خواهید پایداری را فدا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>