این هک زیبایی مژه مژه در TikTok ویروسی می شود

[ad_1]

چند نفر از ما صادقانه می توانیم بگوییم که هر روز از مژه مژه خود استفاده می کنیم؟ چه مژه های پرحجم ، پرپشت و کرکی را ترجیح می دهید ، و چه ترجیح می دهید که طول را در اولویت قرار دهید ، حلقه زدن مژه باید بخشی اساسی از برنامه آرایش شما باشد. و با این حال ، روند کار می تواند بسیار نازنین باشد ، اغلب ساده است که فقط مقداری ریمل مضراب بزنیم و آن را یک روز بخوانیم.

با این وجود ، معلوم می شود که فر کننده مژه و فروتن استفاده های بی شماری دارد که ما فقط نمی دانستیم.

انتخاب بهترین ریمل ها توسط ویراستار ما ، مژه هایی پر از مو را به شما می دهد

با تشکر از کاربر TikTok ، Krislyn Askew معروف به @ beautypebykrislyn1 ، ما اکنون حداقل سه روش جدید را می شناسیم که می توانید فر مژه خود را با نتایج سریع و با تأثیر زیاد در برنامه آرایش خود قرار دهید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اولین هک فر کننده مژه که در TikTok نشان داده شده است ، ایجاد چین و چروک مناسب است. ساعتها مخلوط کردن را فراموش کنید (البته ذکر نیست که باید صورت خود را در آب مایسل فرو کنید و دوباره شروع کنید) ، کریسلین نشان می دهد که چگونه می توانید در عرض چند ثانیه به چین و برش کامل برسید.


به سادگی و مانند معمول رنگ پایه خود را روی درب های خود بمالید. سپس قوس بیگودی خود را در مقابل پلک بالایی خود یا هرجایی که می خواهید چین برش خورده داشته باشید ، نگه دارید و با استفاده از یک برس کوچک آرایش به رنگ متضاد انتخاب شده ، روی آن را گردگیری کنید.


67R2w7O2nYy

به گفته کریسلین ، شما همچنین می توانید از حالت دهنده مژه خود برای ایجاد خط چشم بالدار عالی استفاده کنید.


دسته فر را در زاویه ای که مداد چشم خود را می خواهید در برابر استخوان های فوقانی گونه نگه دارید. سپس ، با استفاده از یک برس خط چشم کوچک ، با استفاده از فر مژه به عنوان راهنما ، یک خط بکشید.


آخرین هک کریسلین استفاده از فر کننده مژه برای تکمیل قوس ابرو است.


تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که منحنی فر مژه خود را در جایی که می خواهید قوس ابرو شما باشد نگه دارید. سپس ، با استفاده از مداد ابرو ، ضربه های قلم مو را به ابروهای خود اضافه کنید ، و از فر به عنوان راهنما استفاده کنید.


بهترین قسمت؟ زمانی که با استفاده از این هک های درخشان صرفه جویی کرده اید به این معنی است که شما زمان زیادی را برای خم کردن مژه ها در اختیار دارید. بهانه ای نیست…

بهترین سرم های مژه موجود – از جمله یک TikTok به خاطر طول غیر واقعی که به مژه می دهد دیوانه می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>