این هک TikTok برای دم های طولانی تر به ما می دهد لرزش های آریانا گراند

[ad_1]

TikTok تقریباً به MUA تمام وقت ما تبدیل شده است (در بیشتر موارد ، احتمالاً به این زودی ها ناخن های پوست هلو یا موهای سفید شده پارچه را امتحان نخواهیم کرد).

این اثر کانتور “لیفتینگ” را به ما نشان داد ، به ما یاد داد که چگونه لیفت چشم را جعل کنیم و مژه های پرزدار و پرزدار داشته باشیم و حتی ما را متقاعد کرد که (تقریبا) سعی کنید از برنزه تقلبی به عنوان خط لب استفاده کنید (نه ، واقعاً).

بنابراین ، در تابستان غیررسمی بروزرسانی ها ، وقتی دیدیم یک هک دم اسبی در TikTok ویروسی می شود ، بسیار هیجان زده شدیم. دم اسبی را وارد کنید.

تمام دم های دم اسبی که برای بهترین کارهای زندگی خود نیاز دارید – از ورزشی و نرم و صاف تا عاشقانه و نامرتب

ارسال شده توسطbeautyhacks ، آموزش دم اسبی دو طرفه بسیار محبوب است که در 6.2 میلیون بازدید و بیش از 500 نظر با بازدیدکنندگان نظر می دهد: “بنابراین آریانا اینگونه می کند!” و “خوب این واقعاً زندگی را تغییر می دهد!”

خوب ، چگونه این کار را انجام می دهید؟ هک دم اسبی مضاعف شامل محکم کردن موهای شما به دو دم اسبی ، یکی بر روی دیگری است. دم اسبی بالاتر قسمت دوم را مخفی می کند ، جایی که آن را با بند مو محکم کرده اید ، و به دلیل اینکه دم اسبی دوم پایین سر شما قرار دارد ، توهم موهای بلندتر را ایجاد می کند ، در حالی که بالاتر را نگه دارید ‘ قاپیده ‘نگاه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

TikTokers توصیه می کند با استفاده از شانه موهایتان را به طور یکنواخت به دو دم اسبی تقسیم کنید و هنگام گره زدن از آن برای شانه زدن موها استفاده کنید تا از پروازهای پر سر و صدا جلوگیری کنید. هنگام بستن موی دم اسبی ، می توانید از گیره مو نیز استفاده کنید.

اگرچه نظرات ثابت می کند که هک دم اسبی دقیقاً جدید نیست – با گفته بسیاری “من سالهاست این کار را می کنم” و “من این ترفند را می دانم ، من هم چنین می کنم” – مطمئناً این یک تغییر دهنده بازی برای ما است ، و نمی توانیم باور کنیم که قبلاً هرگز به آن فکر نکرده ایم!

یک دم اسبی طولانی اما ربوده شده بدون پسوند؟ ثبت نام کنید ملکه آری افتخار می کند.

مدل موهای نیمه به بالا و نیمه پایین برای آن روزها ایده آل است که شما فقط با موهای خود CBA می کنید ، اما هنوز هم می خواهید شیک به نظر برسد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>