این هک TikTok نشان می دهد که چگونه خط آرایش موی خود را با آرایش پر کنید

[ad_1]

در حالی که ریزش مو اغلب با مردان در ارتباط است ، ریزش مو با الگوی زنانه نیز امری کاملاً واقعی است. در حقیقت ، NHS می گوید که 40٪ از زنان 70 ساله یا بالاتر طاسی با الگوی زنانه را تجربه می کنند ، اما ریزش مو می تواند چندین مورد مختلف از جمله ژنتیک ، استرس شدید یا شرایط پزشکی باشد.

با این وجود ، در حال حاضر ممکن است با ریزش موی قابل توجهی روبرو نباشید ، یک هک زیبایی جدید در TikTok ایجاد شده است که می تواند به همه شما بچه های موی لاغر کمک کند.

14 نفر برای دنبال کردن در TikTok که در حال حاضر زندگی جدی به ما می دهند

این ویدئو ، که توسط زیبایی TikTok-er Rikki Sandhu (rikkisandhuu) ارسال شده است ، دقیقاً نشان می دهد که چگونه موهای خود را با استفاده از آرایش پر کنید.

این ویدیو با 2.4 میلیون بار تماشای چشمگیر ، بیش از 163،000 “پسندیدن” داشته است و نشان می دهد که Rikki در حال جدایی از کانسیلر خط کوچکی را در پایین کشیده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی سپس از خط چشم مایع متناسب با رنگ موی خود ، رشته های مویی را که از کانسیلر جدا شده قبل از مخلوط کردن خط چشم با قلم مو ، به موهای خود می زند.

Rikki سپس مخفی كننده مخلوط كننده خود است و نتیجه نهایی به نظر می رسد كه انگار خط مو كاملاً جدیدی پیدا كرده است.

کاربران TikTok سریعاً این روش را ستودند و با یک اظهار نظر: “این را حذف نکن … 60 سال دیگر برمی گردم.”

دیگری اضافه کرد: “این واقعا عالی است. من یک زخم جراحی در موهایم دارم و می خواهم این مورد را امتحان کنم. “

متخصصان مراقبت از پوست هک های زیبایی TikTok را ارزیابی می کنند که واقعاً م workثر هستند و از مواردی که باید از آنها اجتناب کنیم

این هک می تواند برای افرادی که از ریزش مو یا کم پشت شدن مو رنج می برند تغییر دهنده بازی باشد و انجام آن نیز فقط چند دقیقه طول می کشد. با این حال ، نکته منفی این است که اگر موهایی با رنگ روشن دارید (سلام ، بورها) یافتن خط چشم متناسب با رنگ موهای شما مشکل است.

TikTok ثابت کرده است که گنجینه ای از هک های زیبایی عملی است. در اوایل این هفته ، GLAMOR از هک سرخ شدن ویروسی در برنامه گزارش داد که در آن کاربری معروف به لنا ویدیوی نحوه استفاده از رژ لب را به جای رژگونه ارسال کرده است.

در این ویدئو ، که بیش از 740،000 “لایک” به خود اختصاص داده است ، لنا با کش رفتن و یک رژ لب قرمز را به صورت برهنه خود مخلوط کرده و آن را با کانتور ، کانسیلر و فونداسیون می پوشاند ، و در نتیجه حالت هلویی تازه به خود می گیرد. چه کسی می دانست؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>