این پایان جایگزین تایتانیک طرفداران زیادی آن را وحشتناک خوانده اند

[ad_1]

این یکی از شاخص ترین فیلم های تمام دوران است که جیمز کامرون در سال 1997 برنده اسکار شد تایتانیک، عاشقانه حماسی و پر از اکشن با بازی کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو ، بر اساس سفر اول بدبختی RMS Titanic در سال 1912.

و در حال حاضر یک پایان جایگزین برای فیلم 3.30 ساعت در توییتر ویروسی شده است – بیشتر به دلیل زیبا بودن ، بسیار بد

یک طرفدار فیلم صحنه حذف شده را در توییتر منتشر کرد ، صحنه ای که به عنوان یک مورد اضافی در DVD فیلم ارائه شده است.

برای هرکسی که این فیلم را دیده باشد (واقعاً ، کی ندیده است؟) به خاطر می آورید که این فیلم با نسخه قدیمی از شخصیت وینسلت ، رز (با بازی گلوریا استوارت) همراه با خدمه ای که در جستجوی تایتانیک هستند ، پایان می یابد غرق شدن کشتی و گردنبندی که شخصیت رز توسط نامزدش کالدون هاکلی (بیلی زین) داده شد و هنگامی که از جک (دی کاپریو) خواست که “او را مانند یکی از دختران فرانسوی شما” نقاشی کند ، آن را به پا کرد.

در پایان فیلم آخر مشخص شد که رز به طور مخفیانه گردنبند داشته و در آخرین صحنه های فیلم ، آن را به دریا می اندازد تا بتواند با معشوقش جک آرام بگیرد.

کیت وینسلت فاش کرد که چه کسی تقریباً نقش جک را در تایتانیک بازی می کرد …

در آن کلیپ ، هیچ کس در آن کار او را مشاهده نکرده است. با این حال ، صحنه حذف شده در واقع این را کاملاً دوباره تصور می کند – و مورد توجه طرفداران قرار نگرفته است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در صحنه حذف شده ، رز پس از آنکه به خدمه فاش کرد که این گردنبند را دارد ، آن را به بروک لاوت ، شکارچی گنج بیل پاکستون ، می دهد که از کشف سرانجام آن هیجان زده است.

با این حال ، پس از نگاه عمیق به چشم رز ، متوجه شد که با وجود عبور از اقیانوس ها برای یافتن آن ، ارزش واقعی جواهر وجود ندارد.

در عوض ، او به سرعت اقدام عاشقانه رز را انجام می دهد ، و در حالی که او فریادی ناگهانی می کشد و او را به اقیانوس می اندازد ، در صحنه ای که تقریباً خنده دار است ، لبخند می زند.

سپس یکی از اعضای خدمه به طرف کشتی فرار می کند و با ناامیدی فریاد می کشد ، “خانم واقعاً بمکد!” افکار ما در مورد صحنه کاملا ، شخص.

به نظر می رسد نظرات طرفداران با ما موافق است.

اما استون کاملاً حماسی است به عنوان کرولا در تریلر دیزنی از پیش درآمد 101 Dalmatians

یکی نوشت: “تنها راهی که می تواند بدتر باشد این است که اگر یک گلوله از جواهرات به انتهای اقیانوس می رسید و در دست اسکلتی قرار می گرفت که لباس جک را به صورت لمائو می پوشید.”

دیگری گفت: “من … کاش هرگز این را نمی دیدم.”

یکی از کاربران توییتر اضافه کرد ، “آیا این کاملاً گریه می کند که چه LMAO … خنده بهم ریخته پس از اینکه او آن را پرتاب کرد ، فقط آن را به دست می آورد. فقط 4 اسکار دیگر برای این صحنه. “

دیگری گفت: “این واقعاً وحشتناک بود. بخشی از آنچه کار نهایی موجود را ایجاد می کند این است که او الماس را در تمام سالها نگه داشته و هیچ کس نمی دانسته است. بدون راز سالم او ، داستان را دوباره باز می کند وقتی که باید بسته شود. کامرون قطعاً انتخاب صحیح را انجام داده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>