این پست اینستاگرام فقط با قدرت بخشیدن بیشترین بازخورد باسن را دوباره تعریف کرد

[ad_1]

هیپ دیپس یا همان انحنای کاملاً طبیعی بین باسن و ران شما ، اخیراً با مشکل روبرو شده است. دو پرسش اصلی مرتبط با “افتادگی مفصل ران” در Google عبارتند از: “آیا می توانید از فرو رفتن مفصل ران خود خلاص شوید” و “تمرینات فرو بردن مفصل ران” ، که نشان می دهد فرو رفتن مفصل ران باید به جای استفاده از آن حذف شود.

خوشبختانه ، افتادگی مفصل ران تعریف جدیدی را به طور جدی تقویت می کند.

نلی لندن ، یک تأثیرگذار بر اندام مثبت بریتانیا ، در اینستاگرام شرکت کرد تا در کنار تعریف جدیدی از “افتادگی مفصل ران” ، از نزدیک با شکوه از لگن خود استفاده کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در تعریف لندن آمده است …

“این تعریف جدیدی ارائه دادم.” “به هر حال واقعی ، فقط آرزو می کردم که می دانستم که این قسمت خاص از بدن من طبیعی است که من کمی جوان ترم. من هیچ ایده ای نداشتم ، فکر می کردم که یک بیماری یا یک بیماری پزشکی جدی دارم.”

این عکس قدرتمند اینستاگرام برای عادی سازی موهای صورت ‘برای هر کسی که بزرگ شده است و معتقد است چیزی برای شرم کردن است’ فقط ویروسی شد

وی افزود: “ممکن است DMdictionarycom ببیند که آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟” ، و باید بگوییم که ما همه انگشتانمان را عبور می دهیم که این اتفاق می افتد!

این اولین باری نیست که نلی از سیستم عامل خود برای صحبت در مورد آغوش گرفتن از بدن خود استفاده می کند. او به تازگی با استفاده از شیرین ترین آینه سلفی پیروان خود را تشویق می کند تا به بدنشان گفتن چیزهای خوب بپردازند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او نوشت ، “تمرین کنید که به بدن خود چیزهای خوب بگویید

“اولین چیز صبح ، یک چیز خوب با خودت بگویید ، هر چیزی ، حتی اگر بی اهمیت باشد. آن را به عنوان مشق شب در نظر بگیرید … این من بودم امروز صبح ، من گفتم” من دوست دارم امروز بدنم چقدر لطیف به نظر می رسد “، حتی بدانید که آیا این منطقی است اما آن چیزی است که به ذهنم خطور کرد. من بیشتر روزها را امتحان می کنم و تفاوتی که برای روزم ایجاد می کند باورنکردنی است.

لیزو برای به چالش کشیدن استانداردهای زیبایی غیرواقعی اعمال شده توسط شبکه های اجتماعی ، یک سلفی برهنه به اشتراک گذاشته است ،

همه ما می دانیم که اینستاگرام می تواند روی تصویر بدن ما تأثیر منفی بگذارد. و با اصطلاحات جدیدی که هر روز برای توصیف قسمت های طبیعی بدن ما اختراع می شود (نگاه کردن به شما “چنگک” و “قسمت کلوچه”) ، دیدن تصاویر مانند تصاویر ارسال شده توسط لندن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

دولت در حال بررسی استفاده از BMI است – و برای افرادی که با استانداردهای زیبایی غیرممکن رشد کرده اند فوق العاده هیجان انگیز است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>