این Post Powering به بهترین روش موهای صورت را نرمال می کند

[ad_1]

چه موهای خود را با استفاده از موم ، اصلاح یا شکر پاک کنید یا آن را با شکوه تمام در آغوش بگیرید ، کاری که با موهای بدن خود انجام می دهید کاملاً انتخاب شماست.

همه ما با آن متولد شده ایم و این حق ماست که همانطور که خوب لعنت می کنیم آن را به نمایش بگذاریم ، به همین دلیل زمان جدی برای این عکس در اینستاگرام داریم.

جوانا جی کنی ، متخصص زیبایی شناسی 31 ساله بریتانیا ، به اینستاگرام رفت تا از نزدیک جلوی موهای بالای لب خود را در کنار جذاب ترین زیرنویس ، از نزدیک جلوه دهد.

تصمیم MAC برای نشان دادن موهای صورت یک مدل باعث تقسیم طرفداران شده است ، اما چرا مردم با این مشکل روبرو هستند؟

او در تصویر زیر لب بالای خود نوشت: “برای همه دوستان مو تیره من – من رژ لب جدید خود را پوشیده ام و ریمل آبی را به شما یادآوری می کنم که موهای صورت نرمال است! …”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جوانا توضیح می دهد که او برای اولین بار متوجه شد که موهای بالای لب و فاز عمومی صورت در نوجوانی است. او نوشت: “با خجالت ، از هرچه دستم می آمد برای از بین بردن آن استفاده می کردم. اما وقتی آکنه ام ملتهب شد ، بیشتر روشهای از بین بردن مو را تشدید کردم.”

“و در حالی که در سال گذشته پوست من بیشتر تمیز شده است ، من دوباره شروع به از بین بردن موهای صورتم نکرده ام. از آنجا که موهای من کاملاً روشن است ، می دانم که هلو هاله من به اندازه دوستان سبزه من قابل توجه نیست. اما من هنوز هم ترول گاه به گاه در نظرات با اشاره به اینکه من سبیل دارم را دریافت کنید! “

کاملاً درست ، معلم مراقبت از پوست توضیح می دهد که مانند آکنه ، منافذ پوستی ، خطوط و چین و چروک ها ، موهای صورت از اکثر اشکال رسانه پخش می شود ، که به گفته او ، مرجع بیشتر مردم برای تعیین طبیعی است.

وی در این باره امضا کرد: “بنابراین این نرمال کردن موهای صورت برای هر کسی است که بزرگ شده است و معتقد است که چیزی برای شرم کردن است.” بدیهی است که وی نظرات حمایتی بسیاری از طرفداران خود را جمع آوری کرده است ، در حالی که مردم از او برای به اشتراک گذاشتن پست فیلتر نشده تشکر می کنند.

آیا قفل شدن ما را ترغیب کرده است که فاز را آزاد کنیم یا ترس موهای بدن ما هنوز زنده است و لگد می زند؟

این اولین بار نیست که متخصص مراقبت از پوست از پلت فرم خود استفاده می کند تا نظرات خود را در مورد موهای صورت به اشتراک بگذارد. او اخیراً لیستی از همه دلایل زیبایی موهای صورت خود را به اشتراک گذاشته است – و این بسیار قدرتمند است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او نوشت:

• موهای صورت مرا کثیف نمی کند
• موهای صورت مرا کمتر از یک زن نمی کند
• آغوش گرفتن از موهای صورت به معنای مراقبت از خودم نیست
• موهای قابل مشاهده صورت به طور خودکار به معنای عدم تعادل هورمونی نیست و یا اینکه تمایل من به عادی کردن آن در اینجا به این معنی است که من می خواهم افرادی که این کار را انجام نمی دهند
• مو و صورت می تواند ارثی باشد
• انتخاب اینکه موهای صورتم پاک نشود به این معنی نیست که موافق دیگران نیستند. نکته این است که همه ما باید آزادی انتخاب در مورد بدن خود را داشته باشیم بدون ترس از قضاوت.

پلیس پلیس از موهای بدن زنان بسیار قوی است به طوری که اکثر زنان دیگر از آن س questionال نمی کنند. تراشیدن مو ، اپیلاسیون ، لیزر و کندن مو از پاها و زیر بغل تا خطوط بیکینی به بخشی پذیرفته شده – و گران قیمت – از برنامه های زیبایی ما تبدیل شده است ، به همین دلیل پست هایی مانند پست های جوانا بسیار مهم هستند.

ما رنج می بریم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>