باب تکسچر سبک بسیار کم نگهداری است

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که مدل موهای باب بسیار مهم RN است. اگر به اثبات نیاز دارید ، فقط به تکه های خرد شده و حباب های ریز که در کل جامعه مد روز هستند برای مرجع نگاه کنید). جای تعجب نیست که سبک باب اخیراً با 222،580 جستجوی ماهانه تاج را به عنوان محبوب ترین در جهان به خود اختصاص داده است و مردم به سالن مورد علاقه خود در توده مردم می روند تا موهایشان پس از یک زمستان طولانی در قفل مو کنده شود.

س isال این است که ، اگر به فکر جسور کردن ریز ریز کردن و پذیرفتن تغییر هستید ، باید به دنبال کدام باب بروید؟ ما در مورد برخی از ستاره های مورد علاقه خود باب پشمالو و کاغذ بریده شده را دیده ایم ، اما (نفس عمیق) وجود دارد: باب فرانسوی ، باب خرد شده ، باب خرد ، باب استخوان یقه و باب نامتقارن.

هنوز با ما هستید؟ خوب است ، زیرا تکرار جدیدی از باب وجود دارد و ما فکر می کنیم که ممکن است جنسیترین – و آسانترین حالت نگهداری – باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ملاقات: باب بافت. به روزرسانی درباره باب فرانسوی شیک و دائمی که سال گذشته همه کار را انجام داد ، این خواهر کوچک سرکش پس از قفل آن است.

“باب فرانسوی” مدل موی لاغری استخوان گونه است برای زمانی که آماده امتحان چیز دیگری هستید

مارتا مکینتاش در سالن لری کینگ در جنوب کنزینگتون توضیح می دهد: “این یک باب فرانسوی کوتاه و بافتنی است که با حاشیه یا بدون حاشیه شگفت انگیز به نظر می رسد. انتهای موها خیلی نرم بریده می شود تا حرکت طبیعی بدون لایه ایجاد شود.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مارتا خاطرنشان می کند که بسیاری از مردم از حالت قفل خارج شده اند و خواهان یک تغییر شدید هستند ، زیرا مدت طولانی احساس کرده اند که با همان مدل موی گیر کرده اند – و این دقیقاً همان جایی است که باب بافت وارد می شود. به علاوه ، نگهداری آن فوق العاده کم است ، بنابراین اگر شما تبدیل شدن به چیزی از یک تنبل در قفل (گناهکار) ، باب بافت ایده آل است. مارتا خاطرنشان می کند: “این یک مدل موی بسیار کم نگهدارنده است که در بهترین حالت هوا خشک می شود و قسمت جلویی آن را پشت گوش ها جمع می کند تا صورت را قاب بگیرد.” “در هنگام خشک شدن ، کرم های مخصوص حالت دهی را برای هرگونه پف و نرم تهیه کنید (زندگی اجتماعی لری کینگ برای موهای شما عالی است) و اگر به دنبال آن حرکت اضافی هستید ، فقط چند قطعه تصادفی را در قسمت بالای آن لبه کنید.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آرایشگر مشهور ، جی بیرمنگام موافق است که این مدل مو برای کسانی که به دنبال یک پایان کاملاً خنثی تر و بدون عارضه تر هستند مناسب است. وی پیشنهاد می کند: “فکر کن عزیز دل آمریکا ، هیلی بیبر لرزان است.” “این یک حباب فوق العاده شیرین با لبه های مایل به زرد است که با بسیاری از اشکال مختلف صورت و بافت مو کار می کند. اگر موهای شما کمی نازک باشد ، این مدل به شما کمک می کند تا ضخیم و پر به نظر برسد.”

همه کاره و سبک آن آسان است؟ فروخته شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>