باب لایه لایه مو کاملاً موقت از موهای بلند به کوتاه است

[ad_1]

مطمئن نیستیم که آیا تاکنون متوجه شده اید یا خیر ، اما مدل موهای باب بدون شک * روند مو * لحظه ای هستند. سوال این است که شما به دنبال کدام یک می روید؟ ما اخیراً در سراسر اجتماع خود از باب بافت ، باب تکه تکه و حباب های ریز جاسوسی کرده ایم ، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: برش هایی بسیار معاصر و چشمگیر هستند که اگر فقط شجاع باشید ممکن است برای آنها آماده نباشید خرد کردن

این جایی است که باب لایه لایه وارد می شود. نه خیلی خشن ، نه خیلی کوتاه و به جای لبه های صاف ، فکر کنید: یک پایان پر ، ظریف و نرم. باب لایه لایه با فرم صورت شما کار می کند (بخوانید: فوق العاده چاپلوسانه) و اگر موهای بلندتری دارید و می خواهید سبک کوتاه تری داشته باشید ، برش ایده آل است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

می گوید: “باب یک کلاسیک چند ساله است که در هر مرحله از زندگی کار می کند ، اما آنچه من در مورد لایه لایه دوست دارم این است که شما می توانید به راحتی طول آن را طوری تنظیم کنید که فرم صورت خود را چاپلوس کند و برای تازه نگه داشتن آن کمی بافت در اطراف پایه اضافه کنید.” مارک لیسن ، سفیر هنری جهانی جهانی Revlon.

“همانطور که قفل کردن راحت است و ما می توانیم دوباره به سالن مراجعه کنیم ، بسیاری از خانمها بدنبال تغییر هستند و پس از (برای بعضی ها) یک سال که نمی توانند به آرایشگاه خود مراجعه کنند ، موهای خود را به سلامت مطلوب برسانند. لایه لایه باب یک گزینه عالی برای این است – تازه ، بافت و جذابیت آسان دارد و این واقعاً جذاب است. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

باب با بافت Bob 2.0 فرانسوی است – و فقط برای خیره کننده به خشک شدن هوا نیاز دارد

بنابراین ، برای دستیابی به ظاهر لایه لایه باب ، در سفر سالن بعدی خود چه چیزی را می خواهیم؟ مارک توضیح می دهد: “از آرایشگر خود بخواهید که لایه های ظریف و مطلوبی متناسب با فک شما اضافه کند – این مخصوصاً برای هر کسی که موهای کم پشت دارد بسیار مفید است” “من دوست دارم برای برجسته کردن ویژگی ها و تقویت حرکت برش ، رنگ ظریف در اطراف خط مو قرار دهم. این واقعاً به بافت موهای شما می افزاید. ما این ظاهر را مانند ریحانا ، ناتالی پورتمن و امیلیا کلارک دیده ایم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وقتی نوبت به حفظ ظاهر می رسد ، خبر خوب این است که باب لایه لایه نگهداری بسیار کمی دارد. مارک فقط توصیه می کند که هر 8-12 هفته یکبار رزروهای منظم را انجام دهید (بسته به سرعت رشد موهای شما دارد) و از مراقبت های موی حرفه ای که به پوست سر شما احترام می گذارد استفاده کنید ، مخصوصاً اگر برای قاب بندی صورت و برجسته کردن ویژگی های خود به باب لایه لایه خود رنگ اضافه می کنید. .

“موهای سالم با یک پوست سر سالم شروع می شوند ، بنابراین من همیشه فیلترهای رنگی Revlon Professional Nutri Color را پیشنهاد می کنم که هنگام مراقبت از موهای شما گزینه های رنگی بی پایان را ارائه می دهند و آنها را تغذیه شده و پر از درخشش می کنند.”

یک ظاهر طراحی شده از لایه لایه نیز بسیار ساده است. به سادگی کمی لیفت ریشه را اضافه کنید ، با برس موی خشک آن را خشک کنید و برای حرکت اضافی انتهای آن را انبر کنید.

این بهترین چوب های پیچش یا حلقه حلقه برای هر نوع فر است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>