بارداری و اخبار کودک پرنسس بئاتریس

[ad_1]

به نظر می رسد که چیزی در آب سلطنتی وجود دارد زیرا پرنسس بئاتریس فقط اعلام کرد که در پاییز منتظر اولین فرزند خود است. تبریک می گویم ، بیا!

کاخ باکینگهام در توییتر خود با انتشار مطلبی کاملاً مدرن این خبر را به اشتراک گذاشت:

“ملکه مطلع شده و هر دو خانواده از این خبر خوشحال شده اند.”

این زوج در جولای 2020 ازدواج کردند و این اولین فرزند آنها خواهد بود. این خبر پس از استقبال خواهرش ، پرنسس اوگنی ، از پسر بچه ای در ماه فوریه منتشر می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پرنسس بئاتریس و دوست پسرش ، ادواردو ماپلی موتزی ، بازرگان ، در ژوئیه سال گذشته در یک مراسم مخفی در مقابل ملکه و شاهزاده اندرو گره زدند. به دلیل محدودیت های قفل کردن ، این یک کار کوچک بود. شاهزاده اندرو و شاهزاده فیلیپ فقید نیز همراه با حدود 20 مهمان دیگر پس از محدودیت های عروسی کرونا ویروس رویای یک مراسم بزرگ را در این مراسم شرکت کردند.

این زوج که در سپتامبر 2109 نامزد کردند ، قرار بود در تاریخ 29 مه ازدواج کنند اما همه گیری مانع ازدواج فرزندان آنها شد.

پرنسس بئاتریس به تازگی در حضور ملکه و 20 مهمان مخفیانه ازدواج کرد

در حالی که ما نمی دانیم هم در مورد دوست پسر Bea ، ادواردو و بئاتریس اولین حضور عمومی خود را در مراسم گالری گالری پرتره ملی در سال 2019 انجام دادند و سپس قبل از پیوستن به مادر Bea ، سارا فرگوسن ، در جایزه بزرگ بحرین ، در نیویورک دست در دست یکدیگر دیده شدند. سپس ، این دو با هم به عروسی الا ویندزور و توماس کینگستون در کلیسای مقدس جورج در ویندزور رسیدند.


بنابراین چه کسی جدیدترین عضو خانواده سلطنتی است؟ ناپدری ادواردو کریستوفر شیل بود که از فعالان سیاسی انگلیس و دوست نزدیک نخست وزیر سابق ، دیوید کامرون بود. پرنس اندرو و سارا فرگوسن هر دو از دوستان نزدیک کریستوفر بودند و در کنار بیا در مراسم خاکسپاری وی شرکت کردند.

لباس سوم عروسی پرنسس اوگنی همه قوانین سبک را نقض کرد اما ما وقت زیادی برای آن داریم

ادواردو همچنین ریشه های بشردوستانه قوی دارد و تاسیس Cricket Builds Hope (CBH) است ، سازمانی که به رواندا ها بازی کریکت می آموزد ، و این ظاهرا او را برای Bea ، که مشتاق بسیاری از اهداف خیرخواهانه است ، مناسب می کند.

به محض شنیدن اطلاعات بیشتر شما را با جزئیات کودک به روز خواهیم کرد. تبریک می گویم ، بی و ادواردو!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>