بازسازی سفید برفی دیزنی با راشل زگلر به عنوان سرب همراه است

[ad_1]

ما اول از یک طعنه زدیم سفید برفی چند سال پیش بازسازی دیزنی انجام شد اما از آن زمان جزئیات بسیار کمیاب بوده است. با این حال ، به نظر می رسد چرخ ها برای یک سازگاری مدرن کاملاً در جای خود قرار دارند زیرا دیزنی به تازگی بانوی اصلی خود را معرفی کرده است!

اولین فیلم سینمایی داستان کلاسیک افسانه ای در سال 1937 ساخته شد و در عین حال اقتباس هایی از جمله داستان تاریک جهانی نیز انجام شده است. سفید برفی و شکارچی با بازی چارلیز ترون و کریستن استوارت و همچنین مضمون سفید برفی سال 2012 آینه آینه دیزنی با جولیا رابرتز و لیلی کالینز داستان اصلی برادران گریم را مرور نکرده است.

بازیگر نقش راشل زگلر تایید شده است سفید برفی در بازسازی آینده دیزنی. گرچه زگلر ممکن است چهره ای نسبتاً ناشناخته RN باشد ، در آستانه بازی در نقش ماریا در فیلم استیون اسپیلبرگ است داستان سمت غربی که قرار است اواخر امسال آزاد شود.

هاله بیلی پس از انتخاب بازیگر آریل ، به انتقاد از پری دریایی کوچک بازگشت

تنوع خبر انتخاب بازیگران را اعلام کرد و اندکی پس از آنکه بازیگر زن در توییتر نوشت: “من تمام زندگی خود را نشان داده ام ، فکر می کنم فکر می کنم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او همچنین یک فیلم از دیدار خود با لباس سفید برفی را به اشتراک گذاشت ، با عنوان: “دختر خانگی ما تعداد زیادی برای رسیدن به آن داریم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این حال ، زگلار در شبکه های اجتماعی با سو abuse استفاده ای مواجه شد که برخی از آنها س questionsال می کردند چرا یک بازیگر زن لاتین به عنوان شخصیتی انتخاب شده است که در اصل به عنوان “عادل ترین فرد” توصیف می شود و “پوستی سفید مانند برف” دارد.

خوشبختانه ، این بازیگر با انتقاد از منتقدان گفت: “بله من سفید برفی هستم ، نه پوستم را برای این نقش سفید نمی کنم” ، او در توئیتی که از آن زمان حذف شده است نوشت.

پس از اینکه به دلیل شستن سفید شخصیت های پرنسسی اش در معرض انتقاد قرار گرفت و به طور سنتی شخصیت های اصلی را با بازیگران زن سفیدپوست به تصویر می کشید ، انتخاب بازیگران فیلم Zeglar از دیزنی اعلامیه سال 2019 خود را مبنی بر اینکه Halle Bailey خواننده R&B سیاه بازی در نقش آریل در بازسازی خود بازی می کند ، دنبال می کند. پری دریایی کوچک، اولین شاهزاده خانم سیاه پس از 22 سال فعالیت زنده.

مدیر تایید کرد سفید برفی بازسازی مارک وب است که قبلاً روی آن کار کرده بود 500 روز از تابستان و مرد عنکبوتی شگفت انگیز.

اینها همه بازسازی های دیزنی است که ما به آنها برکت داده شده ایم

وب در بیانیه ای گفت: “توانایی های صوتی فوق العاده راشل تازه آغاز هدیه های او است. قدرت ، هوش و خوش بینی او به بخشی جدایی ناپذیر در کشف مجدد شادی در این افسانه کلاسیک دیزنی تبدیل خواهد شد. “

انتظار می رود تولید این فیلم که قرار است نامگذاری شود حدوداً در سال 2022 آغاز شود. این فضا را تماشا کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>