بازپرداخت پلیس یعنی چه؟

[ad_1]

آخر هفته گذشته در حین مراقبت از سارا اورارد ، برخی از حاضران تابلوهایی حاوی “بازپرداخت پلیس” را در دست داشتند ، در حالی که Extinction Rebellion UK در توییتر خود نوشت: “ما از صحنه های Clapham Common شوکه شده و وحشت زده ایم. شرمنده شما. همبستگی با همه زنان ، اینها را پس بگیرید خیابان ها ، بازپرداخت پلیس. “

“بازپرداخت پوليس” شعاری است که ابتدا در #BlackLivesMatter ایالات متحده ظاهر شد و اکنون بر روی تابلوهای مقوایی که در اعتراضات #KillTheBill خواهران خواهر Uncut در میدان پارلمان نگهداری می شود ، ظاهر می شود. اما این به چه معناست – آیا این یک تماس ساده برای خلاص شدن از دست پلیس است ، و انگلیس را به یک دولت آنارشی کاملاً بی قانون تبدیل می کند؟ یا آیا آنجا بیشتر برایش است؟ در اینجا ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد معنی واقعی بازپرداخت پلیس و اینکه چگونه می تواند بر شما تأثیر بگذارد ، بدانیم.

“بازپرداخت پلیس” شامل چه مواردی است؟

“بازپرداخت” به جای اینکه فقط پلیس را قطع کند ، به معنای هدایت پول به روش های جایگزین حفاظت و خدمت به مردم است. هدف این است که با ارائه آموزش مناسب ، مراقبت های بهداشتی و خدمات بی خانمان ، علل جرم را کنترل کنیم. عملاً ، استراتژی های پیشگیری طولانی مدت می تواند وعده های غذایی رایگان مدرسه در و خارج از زمان ، باشگاه های جوانان ، باشگاه های ورزشی ، برنامه های سازمانی باشد که در آن کسانی که از محرومیت برخوردار هستند می توانند سرمایه گذاری تجاری ، مسکن اجتماعی از جمله پناهگاه های زنان فرار از آزار خانگی ، خدمات بهداشت روان و پشتیبانی بیشتر از ترک مراقبت به عنوان مثال باشگاه های جوانان ، برای جوانان به دور از باندهایی که تمایل زیادی به جذب آنها دارند ، احساس جامعه ایجاد می کنند. این تقویت مثبت ممکن است م thanثرتر از ترس از مجازات پلیس ، عامل بازدارنده جرم باشد.

چه احساسی دارد که متجاوز خود را به دادگاه می کشانید

اصطلاح “بازپرداخت پلیس” از کجا آمده است؟

این شعار در اعتراضات #BlackLivesMatter در سال 2014 در فرگوسن ، میسوری پس از شلیک گلوله به مایکل براون ، یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح ، توسط یک افسر پلیس که هرگز با جرائم کیفری روبرو نشده بود ، ظاهر شد. زمینه آمریکا این است که سالانه 193 میلیارد دلار پول عمومی برای پلیس نظامی صرف می شود ، در حالی که خدمات اجتماعی کودکان و کودکان فقط 37 میلیارد دلار دریافت می کنند.

به همین ترتیب ، پس از قتل جورج فلوید در سال 2020 – چهار افسر به جرایم مختلف مرتبط متهم شده اند – خواستار استرداد پول از پلیس شد و چندین شهر ایالات متحده این کار را انجام دادند.

آیا افرادی در انگلیس خواستار بازپرداخت پول پلیس شده اند؟

در اعتراضات # BlackLivesMatter انگلستان در سال 2020 ، “بازپرداخت” یک شعار قابل توجه بود. معترضان نه تنها از فلوید بلکه از نیکول اسمالمن و بیباآ هنری نیز به یاد داشتند. گفته می شود خواهران سیاه پوستی که در ژوئن سال 2020 کشته شدند ، توسط مأمورانی که از عکس های سلفی برای دوستانشان پیام کوتاه می کردند ، عکس گرفته شده اند. دو افسر فرماندهی شمال شرقی در 11 ژوئن به ظن سو ofرفتار در اداره عمومی دستگیر و از انجام وظیفه منصرف شدند.

اداره مستقل رفتار پلیس (IOPC) یافته های خود را به پلیس Met (MPS) منتقل کرد ، و توصیه کرد که شش افسر دیگر از همان واحد نیز تحت تحقیق هستند.

آیا در حال حاضر افرادی در انگلیس خواستار بازپرداخت پلیس می شوند؟

آره. در اواسط مارس 2021 ، دولت به تعداد زیادی از قوانین عدالت کیفری رای داد. بعضی از آنها منطقی است ، مانند ممنوعیت مربیان ورزشی ملاقات با 16-17 ساله ای که با آنها کار می کنند. اقدامات کمتر مشهور شامل ممنوعیت هرگونه اعتراض باعث “آزار جدی” و حداقل مجازات تخریب یک مجسمه دو برابر تجاوز جنسی (10 سال در مقابل 5) است. Sisters Uncut – یک گروه ضد ریاضت اقتصادی – با تظاهرات هزاران نفری در میدان پارلمان ، از سیاستمداران خواست که هر زمان # اعتماد به این نهاد در سطح پایینی است ، به پلیس اجازه # اختیارات بیشتری بدهند.

چرا مرگ سارا اورارد باعث آزار بسیاری از زنان شده است

چرا ممکن است در حال حاضر اعتماد به پلیس انگلیس کم باشد؟

مردی که به آدم ربایی و قتل سارا اورارد متهم شده بود ، یک افسر پلیس متروپولیتن بود.

با توجه به آدم ربایی و قتل سارا ، زنان در سراسر انگلستان داستانهایی را گزارش کرده اند که پلیس آنها را مورد آزار و اذیت و خشونت جنسی قرار نداده است. و هنگامی که Reclaim These Streets تلاش کرد تا برای سارا و 117 زن دیگر که در سال گذشته توسط مردان کشته شدند مراقبت کند ، پلیس قبل از تجاوز به این واقعه ، چهار زن را دستگیر کرد ، این قانون را ممنوع کرد.

همه اینها در برابر پس زمینه تجاوز جنسی قرار گرفته است که “به گفته ورا بایرد ، کمیسر قربانی ،” به طور مerثر “جرم زدایی شده است. در طول پنج سال گذشته ، در حالی که گزارش های مربوط به تجاوز به عنف دو برابر شده است ، میزان رسیدگی به پرونده های دادگاه در دادگاه های تجاوز به نصف کاهش یافته است. از 58،856 مورد تجاوز جنسی گزارش شده در سال 2020 ، فقط 2،102 مورد آن به دادگاه راه یافت.

پرونده سارا اورارد به زنان یادآوری کرده است که ما نه تنها در معرض خشونت از سوی مردان نیستیم ، بلکه ما نیز به خاطر آن مقصر شناخته می شویم.

در طی همه گیری ، استفاده از نیروی پلیس علیه مردم ، به ویژه گروه های اقلیت ، برای جرایم ظاهراً کوچک یا غیرمجاز ، به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. اما بی اعتمادی مردم به پلیس مسئله ای چند دهه ای بوده است.

چرا ممکن است اعتماد به پلیس انگلیس برای دهه ها کم باشد؟

مدت هاست که پلیس به دلیل واکنش به رویدادهایی مانند ناتینگ هیل ، شورش های تاتنهام و بریستون ، فاجعه هیلزبورو و اعتصابات معدنچیان مورد انتقاد قرار می گیرد. در دهه 1990 ، پلیس متروپولیتن پس از عدم موفقیت در تحقیق در مورد قتل نوجوان سیاه پوست ، استیون لارنس ، نژادپرستی نهادی را ثابت کرد. اخیراً ، مرد بی گناه ژان شارل دو منزس توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد ، چندین افسر مخفی پلیس با زنانی که جاسوسی می کردند رابطه داشتند و باند نظافت روترهام سالها تحت تحقیق قرار نگرفت. علاوه بر این ، کل سیستم عدالت کیفری به طور نامتناسبی مردان سیاه پوست را که 19 برابر بیشتر از جمعیت عمومی متوقف و جستجو می شوند ، مجازات می کند. و زنان در زندان بیشتر از خشونت هایی که در طول این سال ها به آنها شده است به جرایم خرده پا در آنجا هستند و بیش از نیمی از آنها در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

پلیس در پی قتل سارا اورارد ، زن ستیزی را به عنوان یک جرم متنفر ثبت خواهد کرد

بنابراین “بازپرداخت پلیس” باید اتفاق بیفتد؟

به نظر می رسد اکثر بریتانیایی ها پلیس بیشتری می خواهند ، در سال 2019 به دولت محافظه کار رأی دادند که 20000 افسر جدید وعده داده است. در همین حال ، با شروع مجدد جرم نیمی از زندانیان ، بحث و گفتگو در مورد گزینه های جایگزین سیستم عدالت آغاز می شود که به این معنی است که انگلیس سالانه 18 میلیارد دلار برای پلیس هزینه می کند ، دومین نرخ بزرگ در میان تمام کشورهای اروپایی ، و بیشترین جمعیت زندان در اروپای غربی را دارد. خواهران Uncut اظهار داشتند که پلیس خود مشکل است ، در مراسم هوشیاری سارا اورارد آگهی های پخش شده با عنوان: “م Theسسه پلیس بر اساس خشونت و اجبار تاسیس شد.”

“بازپرداخت پول به پلیس” در مقایسه با این موارد بسیار افراطی است – بیش از 10 سال است که سیاست دولت برای از بین بردن پول از خدمات عمومی است. با این حال ، سیاست های ریاضتی همچنین برنامه های پیشگیری بالقوه ارائه آموزش ، خدمات بهداشت روان و دسترسی به مواد غذایی را ضعیف یا کاملاً از بین برده است.

در صورت تجاوز جنسی ، به 5 منبع پشتیبانی می توانید بدون گزارش آن به پلیس ، دسترسی پیدا کنید

راه حل مشکلات سیستم عدالت کیفری انگلستان باید منتظر بماند ، اما بعید به نظر می رسد که اصلاح اساسی در سیستم عدالت کیفری ما تحت حکومتی اتفاق بیفتد که وعده داده است اختیارات پلیس بیشتری در پرتو حملات خشونت آمیز به زنان داشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>