بازیگران متاهل در نگاه اول استرالیا عروسی قانونی ندارند

[ad_1]

در نگاه اول استرالیا ازدواج کرد در طول قفل کردن ، با ششمین فصل نمایش تلویزیونی با درام و هیجان بالا که در حال پخش در انگلیس از E4 است ، کاملاً دلگرم کننده بوده است ، در حالی که Aussies در حال آماده سازی برای در نگاه اول استرالیا ازدواج کرد فصل 8

این مجموعه ، بر اساس نسخه انگلستان ، شاهد تعدادی از مجردها برای خواستگاران بالقوه متخصصان رابطه است که فقط برای اولین بار با گفتن “من انجام می دهم” ملاقات می کند.

نمایش تلویزیونی استرالیا تاکنون گام فراتر از سریال های انگلستان رفته است و زوجین را با چالش های زیادی روبرو کرده است تا ببیند دوام آنها چقدر است. البته ، ما کاملاً گیر افتاده ایم زیرا هیچ چیز مانند بیماری همه گیر باعث نمی شود که بخواهیم نظاره گر هرج و مرج دوست یابی در مقابلمان باشیم.

چیزی که مورد توجه ما قرار گرفته است در واقع تفاوت عمده بین نسخه انگلستان و استرالیا است. ببینید ، معلوم می شود که بازیگران در ازدواج می کنند در نگاه اول استرالیا ازدواج کرد در واقع قانونی نیستند آره.

این خبر پس از آنکه یک تبلیغ کننده تبلیغات در مورد آن صحبت کرد ، آشکار شد حالا برای دوست داشتن.

تماشا پر از تماشا در یک نگاه استرالیا ازدواج کرد؟ در اینجا همه آنچه درباره فصل 8 می دانیم (که در این ماه پخش می شود)

آنها گفتند: “برای انطباق با قانون ازدواج استرالیا (1961) که به یک ماه و یک روز اطلاع رسانی احتیاج دارد ، ازدواج قانونی انجام نشد.” “هر یک از شرکت کنندگان در یک مراسم تعهد با یک جشن عروسی شروع به کار می کند با تمام قصدی که بخواهد در طول آزمایش به طور کامل به این اتحادیه متعهد شود.

“در پایان آزمایش ، به آنها این گزینه داده می شود که رابطه را ادامه دهند یا راه های جداگانه خود را طی کنند.”

برای مقایسه ، زوجینی که در نسخه انگلستان شرکت می کنند در نگاه اول ازدواج کرده است در واقع یک مراسم مدنی قانونی مناسب داشته باشید.

این خبر ممکن است به خوبی توضیح دهد که چرا برخی از موارد MAFS ستارگان Aussie مانند Sam Ball و Ines Basic دیری نگذشت که پس از “ازدواج” خود بهمراه Dan Webb و Jessika Power که شرکای خود را در این روند رها کردند ، رابطه داشتند.

سام بال در واقع اخیراً در مورد “رابطه” ادعایی خود که در سال 2018 فیلمبرداری شده بود صحبت کرد. در یک داستان اینستاگرام ، او فاش کرد که رسوایی اش با اینس همه نوشته شده است. وی گفت: “آنها مرا به داخل یك اتاق تاریك ، یك اتاق سیاه كشاندند و از من خواستند كه كار Ines را انجام دهم. افزود: “من آن شب با اینس نخوابیدم ، این اتفاق نیفتاد. من در این برنامه با کسی نخوابیدم.” سام گفت که وقتی کار را به عنوان یک کار بازیگری می نگریست ، با آن همراه بود. “من برای انجام این کار دستمزد گرفتم ، اتفاقاً ، من برای حضور در نمایش ، مثل همه دیگران ، پول گرفتم.”

جودی ترنر-اسمیت در نقش آن بولین در کنفرانس های جدید چالش برانگیز دوره تغییر بازی ، حماسی به نظر می رسد

بنابراین ، اکنون می دانیم. نه اینکه جلوی وسواس ما نسبت به نمایش را بگیرد …

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop glamourmagazine.co.uk/newsletters ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>