بامبی آیا زیبایی اسرار جعلی برنزه کردن خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

من در اینستاگرام به این دلیل مشهور هستم که در پوست خودم بسیار راحت هستم ، بدون آرایش و بدون آرایش مو و بیشتر اوقات ، اما اگر چیزی وجود داشت که بتوانم ظاهر خود را تغییر دهم ، این امر باعث برکت داشتن پوست برنز و براق می شود.

آیا آن رنگ پوست را می دانید که می تواند 5 دقیقه در آفتاب بگذرد و به رنگ طلایی روشن شود؟ خمیری کارتی است که با من درگیر شده اند و همانطور که بسیاری به من گفته اند که آن را در آغوش بگیرم ، من وقتی احساس می کنم بیشتر از خودم احساس می کنم (از قضا) وقتی در مایع برنزه تقلبی لحاف می گیرم.

ستون نویس GLAMOR ، Bambi Do Beauty ، قهرمانان زیبایی * نهایی * خود در همه زمان ها است

من بهترین قسمت 15 سال را با استفاده از آنها صرف کرده ام ، از زمان دستمال مرطوب جعلی برنز (آنها را بخاطر بسپارید؟!) تا اکنون – جایی که من بدون خجالت به روال گسترده ای که کشت کرده ام ، افتخار می کنم ، که پوست من را یک آفتاب به رنگ زیتون بوسه زد ، دلفین صاف و بدون لک زخم لگن… (خوب من هنوز روی انگشتان کار می کنم !!)

Bambi Do Beauty 10 بهترین محصول مراقبت از پوست خود را زیر 10 پوند نشان می دهد

آماده سازی ، برنامه + پس از مراقبت

شما یا یک اپلیکیشن مجدد هستید / از سال 2002 رنگ طبیعی پوست خود را ندیده اید و یا کسی دوست دارد همه چیز را از بین ببرد ، همه را خاموش کند و یک بوم تمیز خوب برای کار داشته باشد. من دومی هستم ، بنابراین روال قبل از برنزه شدن من کاملاً محکم است. هنگامی که قهوهای مایل به زرد من کمرنگ شد و دوباره به رنگ پوست طبیعی خود بازگشتم ، از چیزی مانند Dr Dennis Gross Body Pead Pads ، یک راه اندازی جدیدتر و ورود خوشامد به مراقبت از بدن بیشتر برای نام تجاری استفاده می کنم – این ترکیبات گلیکولیک و اسید لاکتیک را برای لایه برداری شیمیایی کنید (یعنی نیازی به اسکراب نیست).

سپس من با یک لوسیون بدن سبک وارد بدن می شوم ، چیزی که پوست من مانند لوسیون مرطوب کننده CeraVe یا ماست های بدن The Body Shop به سرعت آن را جذب می کند. مطمئناً می توانید از چیزهای غنی تری استفاده کنید ، یک لوسیون روغنی مانند Bondi Sands Coconut Body Moisturizer پوست را نرم کرده و سطح صاف و ابریشمی بیشتری به آن می بخشد.

کمی بعد وقت آن است که رطوبت بیشتری در مناطق خشک (آرنج / دست / بند انگشتان) قرار بگیرد. من برای این قسمت دائماً به غذای پوست Weleda تکیه می کنم ، اما Weleda یک کره بدن پوست برای پوست نیز ایجاد می کند که غیر قابل باور است. من نه تنها این را آزادانه در آن نواحی اعمال می کنم و چند ساعت قبل از برنزه شدن صبر می کنم ، بلکه بعد از برنزه شدن نیز کمی اعمال می کنم. مثلاً دست ها را در نظر بگیرید ، بعد از برنزه شدن ، من به هر دست یک ماده غذایی غذای پوستی اضافه می کنم و با یک دستمال برنزه ماساژ می دهم ، این کار پایان کار را به شدت بهبود می بخشد.

برای استفاده از برنزه کردن ، من از ترکیبی از دست ، دستکش ، و برس های بدن استفاده می کنم ، و هنگامی که این فعالیت پر زحمت انجام می شود و ضربان قلب من بالاترین است ، از سال 10 آزمایش خونریزی ، من چند مورد از Nip + Fab Glycolic را گرفته ام Extreme Pads و باقی مانده برنزه را از کوتیکول ها ، نوک انگشتان و کف دست های من پاک کنید (دوباره – تغییر دهنده بازی دیگر).

اکنون که طلایی و درخشان هستید ، یک قانون من این است که وقتی قهوهای مایل به زرد شدن در اوج است ، از کرم های لایه بردار بدن استفاده نکنید ، من این کار را یک بار انجام دادم و در استخر بودم و اساساً از استخر بیرون آمدم که در برنزه شدن خودم چکه می کردم آب میوه ، مثل یک صحنه از House of Wax بود. پوست خود را مرطوب نگه دارید (ترجیحاً با لوسیون فاقد روغن بعنوان روغن سریعتر برنزه می شود ، روغنهای خود را برای قبل از برنزه نگه دارید!) و هفته ای چند بار پوست را به آرامی جوش دهید تا کاملاً محو شود – اسکراب بدن مورد علاقه من زیبایی پای است لهستانی بدن فوق العاده سالم پوست!

برنزهای جعلی

من خیلی برنزه ام را امتحان کرده ام ، و موارد زیر “زیتون با رنگ ساده و بدون رگه و محو شدن تدریجی” است ، هرچه کمتر برش من را ایجاد نمی کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>