بامبی آیا زیبایی کرم های ضد آفتاب مورد علاقه خود را نشان می دهد

[ad_1]

سه تضمین برنامه روزانه مراقبت از پوست من وجود دارد. این معمولاً مفصل است ، همیشه باعث شبنم می شود و باید با SPF صورت پایان یابد.

امروز اما وقتی در قفسه دستشویی ام می گشتم ، چیزی به ذهنم خطور کرد ، در واقع می خواستم کرم ضد آفتاب بزنم.

بهترین کرم های گردن برای سفت کردن ، محکم کردن و نرم کردن دکلره شما – زیرا گردن شما اولین مکانی است که علائم پیری را مشاهده خواهید کرد

همه ما تاکنون می دانیم که برای محافظت در برابر آسیب های پوستی ، پیری و بیشتر از همه – سرطان پوست ، به SPF روزانه نیاز داریم. گرچه تا همین چند ماه پیش ، من دچار کمی جنجال SPF می شدم ، همان روز را در همان روز می پوشیدم و نسبت به آن احساس بسیار هیجان انگیزی می کردم.

پیروان من می خواستند ببینند که من دیگران را مرور می کنم ، بنابراین ماموریت من این شد که آزمایش کنم ، و من باید آنها را تشکر کنم برای اشتیاق تازه برای SPF و درک اینکه در سال 2021 فرمول ها ، بافت ها و فن آوری های مختلفی وجود دارد که شما به سختی تحت فشار قرار می گیرید تا موردی را پیدا کنید که واقعاً می خواهید از آن استفاده کنید.

بگذارید پنج مورد برگزیده خود را در گروه “می خواهم استفاده کنم” با شما به اشتراک بگذارم …

این محصولات آرایشی SPF محافظت از آفتاب روزمره را بسیار آسان می کند

آخرین نوآوری La Roche Posay بسیار مورد اعتماد من در حد SPF “سنتی” شماست آنچنان که تصور می کنید. این فرمول به رنگ آبی روشن در می آید و درست مانند مرطوب کننده کرم ژل شما در پوست ذوب می شود و براق ترین و بدون باقی مانده را به پایان می رساند. این یکی از مواردی است که اخیراً به دنبال آن بوده ام ، زیرا در واقع به سطح رطوبت می افزاید و براقیت بسیار خوبی را به چهره من می بخشد ، بسیار چشمگیر است.


الان بخرش


پرتاب SPF دیگر که هر آنچه فکر می کردید در مورد آنها می دانید را تغییر داده است! همانطور که از نامش پیداست ، Glow Screen لایه ای از درخشش مروارید را براق (نه پر زرق و برق!) بر روی پوست می افزاید. Supergoop به طور حتم دسته SPF ها را از خاطرات مادرتان که شما را در سفیدپوست غرق کرده ، ارتقا داده و محصولی را که باید کیف های هر دختر باحالی را که می شناسید بیرون می راند. اگر دوست دارید درخشش خود را لایه لایه کنید ، این مورد برای شما مناسب است. این همچنین نوعی هیبرید به عنوان یک دهنده درخشش برای کسانی است که هیچ روز آرایش ندارند و فقط کمی چیز می خواهید اما آرایش واقعی ندارید. من حتی می گویم شما می توانید در بالای SPF دیگری استفاده کنید تا احساس کنید اساساً یک ابر زن محافظ در برابر آفتاب هستید!

الان بخرش


همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، من واقعاً درگیر این SPF های فرمول ژل هستم ، و این عطر دارای عطر کمی است که تلاقی بین عمه شیک و یک روز شما در ساحل است. بدون گچ سفید ، بدون پیلینگ ، فقط محافظت سریع در برابر جذب و چسبندگی ایجاد نمی کند (من در واقع چسبندگی روی پوست را دوست دارم) اما اگر این کار را نکنید ، این ژل SPF مناسب شما است.

الان بخرش

ضد آفتاب Black Girl در واقع روی پوست قهوه ای قابل مشاهده نیست


شما نه تنها می خواهید از این یکی استفاده کنید ، بلکه می خواهید با افتخار آن را در قفسه خود نمایش دهید! Ultra Violette کمد لباس SPF را برای هر نوع پوست و سلیقه ارائه می دهد. آنها منظره یکباره و بی مد SPF را مختل کرده و آنها را نه تنها خنک بلکه آرزو کرده اند. با طیف وسیعی از انواع و فرمول های موجود در مجموعه آنها ، من فکر می کنم این یکی باید رتبه اول را برای من بدست آورد. یک SPF سرمه ای شیری که سریع جذب می شود و درخشندگی را برای پوست من ایجاد می کند که هرگز به آن نه نمی گویم! آنها همچنین یک مارک SPF تاسیس شده در استرالیا هستند ، به این معنی که آنها برای دستیابی به رتبه بندی SPF خود آزمایشات بسیار سختی را انجام می دهند و از بهترین تنظیمات در سراسر جهان هستند.

الان بخرش


من همیشه آگاه هستم که لازم است نه تنها آنچه را که می خواهم ، بلکه خواسته دیگران را نیز آزمایش کنم. بنابراین وقتی کرم ضد آفتاب غیب شده از Supergoop وارد شد ، مستقیماً به بالای جعبه “آزمایش” من رسید. بدون وزن ، نامرئی و فرمول صاف کننده ای است که به وضوح برای پوست های چرب / ترکیبی طراحی شده است. آنچه بیشتر در مورد این مورد بیشتر مورد توجه من قرار گرفت ، معمولاً با محصولات روغنی پوست است که شما اغلب می توانید آن را به صورت قرص (جایی که محصول روی پوست گلوله می شود) پیدا کنید ، این یکی اصلاً قرص نمی خورد و پوست را صاف نمی گذارد ، فقط نرم تر این واقعا منحصر به فرد و بسیار هوشمندانه فرموله شده است ، هیچ گونه پسماند و چربی به جا نمی گذارد ، اما یک احساس نرم و مخملی است که از کسانی که پوستی چرب دارند و یا به دنبال SPF هستند که به عنوان یک ماده اولیه برای ایجاد آرایش مورد استقبال قرار می گیرد ، استقبال می کند.

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>