بانك اهداكنندگان اسپرم انگلستان با كاهش 66٪ كمك هاي مالي در هنگام بيماري همه گیري ، درخواست تجديدنظر كرد

[ad_1]

با توجه به اینکه از هر هفت زوج انگلیسی یک نفر در بارداری با مشکل روبرو است ، کمک به بیماری همه گیر مشکل ساز شده است. Covid نه تنها بسیاری از افراد را با تأخیر زیادی در دسترسی به درمان IVF روبرو کرده است ، بلکه بانک های اسپرم گفته اند که سهام آنها تهی شده است.

بر اساس مشارکت باروری ، یک موسسه خیریه که از اهدا کنندگان و بیماران اسپرم پشتیبانی می کند ، تعداد اهدا کنندگان موجود انگلیس از زمان شیوع بیماری 66 درصد در انگلیس کاهش یافته است. انگلیس معمولاً سالانه حدود 7000 نمونه وارد می کند تا با تقاضا مطابقت داشته باشد اما کمبودهای بین المللی نیز منجر به تعداد بسیار کمتری شده است.

ساندی تایمز اخیراً گزارش شده است كه زوج های ناامید در عوض برای یافتن اهداكنندگان به رسانه های اجتماعی روی می آورند ، اقدامی خطرناک و نامطمئن ، و برخی از مردان به طور غیرقانونی هزینه های زیادی را دریافت می كنند. کلینیک ها در انگلستان حق ندارند برای اهدای اسپرم به مردان بپردازند ، مگر اینکه حداکثر 35 پوند برای تأمین هزینه هایی مانند مسافرت. در صورت لزوم اقامت ممکن است موارد بیشتری ارائه شود.

WTF یک ماشین حساب تخمک گذاری است و آیا می تواند به شما در باردار شدن کمک کند؟

سازمان باروری و رویان سازی انسان (HFEA) هشدار داد که بازار سیاه آنلاین اهدای اسپرم تنظیم نشده و خطرات قابل توجهی مانند عفونت های منتقله از طریق جنس یا اختلالات ارثی ژنتیکی را به همراه دارد.

Yadava Jeve ، معتمد Seed (اسپرم ، تخم مرغ و جنین اهدایی) مشاور اعتماد و باروری در بیمارستان های بیرمنگام ، نشان داد که او از مارس گذشته 2020 برای گرفتن اهدا کننده بیمار منتظر تلقیح است.

گونده برنز ، مدیر اجرایی شبکه باروری گفت که این تأخیرها باعث “پریشانی عاطفی” می شود و این موسسه خیریه شاهد افزایش 300 درصدی درخواست حمایت بوده است زیرا به مردم گفته شد که برای تلقیح باید دو سال صبر کنند.

شبکه باروری اخیراً بانک اهداکنندگان اسپرم خود را با نام TFP Donor Bank برای مقابله با کمبود فزاینده اسپرم در انگلیس ایجاد کرده است.

علاوه بر این ، در تلاش برای فهمیدن اینکه چرا مردان کمک مالی نمی کنند ، خیریه از 2000 مرد در انگلیس نظرات خود را در مورد علت عدم مراجعه اهداکنندگان درخواست کرد.

این مطالعه نشان داد که 87٪ از مردان انگلیسی از تعداد زوج هایی که در انگلیس با مشکل باروری روبرو هستند آگاهی ندارند.

بیش از نیمی (54٪) از مردان انگلیسی روند اهدای اسپرم را درک نکردند ، تقریباً نیمی از مردان (44٪) ادعا کردند که باروری کیفیت مهم اهدا کننده اسپرم نیست.

Covid ممکن است به باروری مردان آسیب برساند بنابراین در اینجا آنچه شما باید بدانید آورده شده است

ادوارد کوتس ، مشاور در بانک اهداکنندگان مشارکت باروری می گوید: “یک چیز به طور قطعی این است که درک درستی از نیاز به اهدا کننده اسپرم و دلیل مهم اهدای خون یک شکاف واضح است.”

وی افزود ، “مردان انگلیس از تفاوت فاحشی که می توانند در زندگی زوج های انگلیس ایجاد کنند ، آگاه نیستند زیرا خانواده های جدیدی را به زندگی می رسانند.

طبق گفته سازمان لقاح و جنین شناسی انسانی (HFEA) ، هر ساله حدود 2000 کودک با کمک اهدا کننده در انگلستان متولد می شوند. ” او ادامه می دهد.

“با تقاضا بیش از میزان عرضه در انگلیس ، ما می خواهیم به مردان انگلیس در مورد روند اهدای اسپرم آموزش دهیم و افسانه های پیرامون آن را برطرف کنیم ، به این ترتیب ما می توانیم تعداد اهدا کنندگان را در بانک های اهدا کننده خود افزایش دهیم و به خانواده های آینده انگلیس کمک کنیم. یک انتخاب.”

خبر خوب این است که مردان جوان مشتاق یادگیری بیشتر در مورد روند اهدای اسپرم هستند.

مطالعه TFP Donor Bank نشان داد که بیش از هر گروه سنی دیگر ، هزاره ها (افراد 25 تا 34 ساله) مشتاق یادگیری بیشتر در مورد نحوه کار بانک اسپرم هستند (55٪). بیش از سه چهارم مردان انگلیس (78٪) معتقدند که در صورت درک بیشتر از این روند ، مردان بیشتری می آیند و اسپرم اهدا می کنند.

این مطالعه همچنین نشان داد که همراه با مردان جوان ، 18 تا 24 سال ، که می خواهند در مورد روند اهدا اسپرم بیشتر بدانند ، آنها ارزش بیشتری برای درک سلامت اسپرم خود (29٪) به عنوان یک دلیل برای اهدا .

درمان باروری: گزینه های من چیست؟ یک متخصص باروری آن را برای ما تجزیه می کند

تیم چیلد ، مدیر پزشکی در Fertility Partnership گفت: “سال گذشته کلینیک های Fertility Partnership از اسپرم اهدا کننده در 477 دوره درمانی استفاده کردند. این 477 فرصت برای اهدا کنندگان اسپرم برای ارائه “هدیه زندگی” و کمک به ایجاد خانواده ها است. با این حال ، اهدا کنندگان بیشتری مورد نیاز است. اهدا کنندگان با اهدای کمک به کلینیک های دارای مجوز HFEA ، مانند ما ، از خود ، بیماران و کودکان باردار محافظت می کنند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بانک اهدا کننده TFP یا برای اطلاع از امکان اهدای کمک ، به tfpdonorbank.com مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>