بایگانی های H&M x TOGA: هر آنچه باید بدانید

[ad_1]

روزهایی را که قبلا منتظر می ماندیم و منتظر می مانیم H&M همکاری سالانه طراحان خود را اعلام کند ، به خاطر می آورید؟ به نظر می رسد تیم صدای پای بی تاب ما را شنیده است زیرا ما در نیمه راه 2021 هستیم و آنها تازه سومین سال خود را اعلام کرده اند.

داغ داغ مجموعه H&M x Brock – که خود یکی از حماسی ترین مجموعه های تجاری تاکنون با سیمون روچا دنبال کرده است – ما امروز اخبار مربوط به راه اندازی بعدی را پذیرفته ایم. بایگانی های H&M x TOGA.

یک برچسب لوکس مستقر در توکیو که در سال 1997 تاسیس شد و ارائه مجموعه های خود را در پاریس در سال 2005 آغاز کرد قبل از اینکه به عضویت مورد انتظار در برنامه هفته مد لندن از سال 2014 برود ، TOGA یک لیست بین المللی طرفداران فداکار دارد.

بهترین ایده های سبک طراحی تأثیرگذار برای هر کسی که موفق به جمع آوری قطعه ای از مجموعه فروش Simone Rocha x H&M شود

این مجموعه عاشقانه به خاطر تجربیات اصلی خود در مورد کمد لباس و تعریف شده با رویکرد کاملاً معاصر بدون جنسیت آن در مد است.

در اینجا همه آنچه تاکنون در مورد همکاری بایگانی H&M x TOGA می دانیم آورده شده است.

خرید H&M

H&M x TOGA Archives Collection چه زمانی راه اندازی می شود؟

در حالی که آخرین همکاری ها پس از اعلامیه به سرعت کاهش یافته است و ما به سختی وقت داشتیم تا لیست های خواسته خود را یادداشت کنیم ، H&M x TOGA کمی بیشتر به ما توجه کرده است.

با راه اندازی در سراسر جهان در فروشگاههای منتخب و بصورت آنلاین از 2 سپتامبر ، شما باید دقیقاً 12 هفته آماده شوید (و هشدارها!).

مجموعه بایگانی H&M x TOGA چگونه به نظر می رسد؟

ما تاکنون تنها با کوچکترین نگاه اجمالی به مجموعه مواجه شده ایم ، اما در حال حاضر برخی از خیاطی های حماسی را با لهجه های جالب و طراحی جزئی و جزئیات جاسوسی می کنیم که معمولاً برای راه اندازی های بسیار گران قیمت طراحان یا قطعات کاملاً سفارش داده شده ذخیره می شود .


طبق گفته های H&M ، این مجموعه دارای تعدادی مورد علاقه TOGA است: کت های ترانشه ای هیبریدی ، پیراهن های راه راه و لباس بافتنی ، دامن های پلیسه دار ، لباس هایی با برش های زیرکانه ، خیاطی با خطوط عجیب و غریب ، جیب های تزیین شده ، گل ها ، چاپ های گینگهام …

یاسوکو فوروتا ، بنیانگذار و مدیر خلاق در TOGA ، توضیح داد: “مد راهی عالی برای ابراز علاقه های شما بلافاصله و غیر کلامی است.” “این بسیار سریعتر از مکالمه در مورد آثار هنری مورد علاقه شما ، یا موسیقی یا کتابهایی است که دوست دارید.”

“هنگامی که من برای اولین بار TOGA را راه اندازی کردم ، می خواستم برای افرادی که با کنجکاوی پر شده اند و از تغییر نمی ترسند لباس تهیه کنم. با استفاده از این مجموعه برای H&M ، من هیجان زده هستم که طیف گسترده تری از مردم قادر به کشف و لذت بردن از طرح های TOGA هستند.”


آن سوفی جوهانسون گفت: “ما در H&M همیشه یاسوکو فوروتا را تحسین می کنیم که لباسش را با احساس بسیار قوی شخصیتی آغشته کرده است.” “او از چالشی که با ایجاد یک ظاهر آوانگارد که پوشیدن آن نیز بسیار آسان است لذت می برد.”

“لذت بردن از وقت گذراندن با او و تیمش ، با الهام گرفتن از طرح های آرشیو TOGA ، بسیار خوشحال کننده بود. من نمی توانم صبر کنم ببینم که چگونه مشتریان در سراسر جهان به این قطعات بازیگوش اما جالب توجه ، به ویژه برش های امضای TOGA نفسانی ، سبک می دهند – outs “.


همکاری قبلی طراحان H & M؟

H&M همکاری های طراحان خود را از سال 2004 با مجموعه کارل لاگرفلد آغاز کردند ، قبل از اینکه خطوط بعدی را با: استلا مک کارتنی (2005) ، ویکتور و رولف (2006) ، روبرتو کاوالی (2007) ، Comme des Garcons (2008) ، متیو ویلیامسون (2009) راه اندازی کند ) ، جیمی چو (2009) ، سونیا رایکل (2010) ، لانوین (2010) ، ورساچه (2011) ، مارنی (2012) ، Maison Martin Margiela (2013) ، ایزابل مارانت (2013) ، الکساندر وانگ (2014) ، بالمین ( 2015) ، Kenzo (2016) ، Erdem (2017) ، Moschino (2018) ، Giambattista Valli (2020) ، همسر خون آشام (2020) ، Simone Rocha (2021) و مجموعه Brock (2021).

برای دیدن اولین نگاه خود به همکاری بایگانی H&M x TOGA که از 2 سپتامبر برای خرید در دسترس است ، پایین بروید.

خرید H&M

چارلی انتخاب می کند: با توجه به ویرایشگر مد ما ، 7 خرید در خیابان های بزرگ که باید به لیست خرید خود اضافه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>