با بنیانگذار Good American و عضو بنیانگذار SKIMS اما گرده آشنا شوید

[ad_1]

مشهور است که شرق لندن استعدادهای بزرگی را تولید می کند – فکر می کنید ادریس البا ، دیوید بکهام و کیت ماس ​​- اکنون یک آسانسور دیگر به تالار مشاهیر شرق لندن پیوست ، اما گرده.

اما گرده 38 ساله ، متولد و پرورش یافته آنچه “خشن تر” در E13 است و در طول زندگی حرفه ای خود مهارت کسب درآمد را کسب کرده و یکی دو چیز را در مورد راه اندازی یک تجارت موفق می داند. در کنار Khloe Kardashian ، وی از بنیانگذاران مدیر عامل شرکت Good American ، مارک جین فراگیر شناخته شده به دلیل حمایت از مثبت بودن بدن و فراگیری بدن از طریق حمل اندازه های 00 تا 24 است. در سال 2016 و در حال حاضر به لباس ، لباس فعال و حتی کفش گسترش یافته است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما همچنین عضو بنیانگذار و CPO (مدیر ارشد محصولات) SKIMS کیم کارداشیان است و بنیانگذار Safely ، محصولات تمیز کننده گیاهی ، به همراه کریس جنر و (کریسی تیگن است که اخیراً کناره گیری کرده است تا بر روی خودش تمرکز کند و با خانواده اش). اگر این کافی نبود اما اما در هیئت مدیره یک موسسه خیریه زنان ، زنان برای زنان حضور دارد و سفیر خیریه Baby2Baby است.

بنابراین ، چگونه دختری از East End ، در Bel Air یکی از محبوب ترین مارک های پوشاک در جهان را اداره می کند؟ با ملاقات اما در استودیوی جین Selfridges ، او به همان اندازه که در خوراک اینستاگرام خود ظاهر می شود ، حباب زده است ، با 126 هزار دنبال کننده اینستاگرام خود ، محتوای شخصی خود را جذب می کند که باعث می شود هر غریبه ای احساس دوست بودن کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Selfridges یک سفر کوتاه 30 دقیقه ای با لوله است که در آن اما توسط مادر تنها خود به عنوان یکی از چهار دختر بزرگ شده است. او از نوع دانشگاهی نبوده و اعتراف می کند که “نمرات GCSE وحشتناک” داشته است. اما روحیه سخت کوش او از همان ابتدا لگد زد ، و در 12 سالگی یک کاغذ دور زد و از آن زمان دیگر بیکار نبود. اما همیشه شیک پوش بود و در کالج مد لندن شرکت می کرد و در رشته تجارت تحصیل می کرد. اگرچه وی مدرک خود را به پایان نرساند ، اما کارآموزی های بی پایان را انجام داد و تجربیات زیادی را ایجاد کرد. شما مجبور نیستید کیکی با اما برای مدت طولانی درک کرد که چگونه رانندگی ، دید تونل و سیم سخت افزاری برای خوش بینی ، نیروهای محرک موفقیت او هستند.

مفهوم خوب آمریکایی زمانی به او رسید که وی در 24 سالگی آژانس بازاریابی خود ITB Worldwide را راه اندازی کرد. او به من می گوید: «من (همیشه) مد را دوست داشتم. من همچنین آگاه بودم که اکثر زنان از گفتگوی مد خارج شده اند. آنها به دلیل اندازه خود کنار گذاشته شده اند ، و این مارک های مد واقعا کسی را که خارج از اندازه سنتی باشد ، نادیده می گیرند. بنابراین فکر کردم ، جالب نیست اگر بتوانید این دو مورد را کنار هم قرار دهید؟ “

اما همیشه ایجاد یک مارک تجاری را در نظر می گرفت که در آن هر سایز مورد نظر تهیه می شد ، و یک برند واقعاً متنوع ، از مبارزات انتخاباتی تا اتاق هیئت مدیره. با این حال ، سرانجام دیدگاه اما ، که خیلی راحت با Khloe همسو شد ، ایجاد یک جفت شلوار جین خوب و خونین بود. وی می گوید: “این مربوط به گرفتن چیزی بود که به طور سنتی توسط آقایان ایجاد شده است و یک الگوی بالا و پایین در شلوار جین است و ایجاد آن با انحنا در بدن ، به صورت الگوی جین ،” او می گوید: “بنابراین آنچه که ما با آن شروع کردیم در واقع یک محصول واقعا باورنکردنی بود. ما فقط می خواهیم دختران این محصول را بپوشند و مجبور نباشند تغییری ایجاد کنند و بتوانند از آن استفاده کنند. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما اعتراف می کند که “هدیه گاب” و جذابیت شبکه ای او را در اتاق با کریس جنر قرار داده است. اما چند سالی بود که با پدر مادر خانواده کارداشیان آشنا بود و یک روز او را به یک ناهار کاری تحویل داد و ایده اش را به او فروخت. بعد از اتصال سریع Kris Jenner ، اما و Khloe به یک دوتایی رویایی در تجارت تبدیل شدند. امروزه هیچ روزی نمی گذرد که خلو و اما صحبت نکنند.

من تعجب کردم که این مشارکت چگونه کار می کند؟ چه کسی پلیس خوب و بد پلیس را بازی می کند؟ “هر دو تصمیم می گیریم ، اما تصمیمات متفاوتی می گیریم. من و Khloe واقعاً در شناختن جایی که یکی از ما از دیگری قوی تر است بسیار ماهر بوده ایم. “اما پاسخ می دهد. “Khloe در آنجا تصمیم گیری در مورد e-com و تدارکات را ندارد. این همان چیزی نیست که او در آن مهارت دارد ، اما با همان حساب ، وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی و درک بازاریابی می شود ، او واقعاً در این موارد تبحر دارد. او 16 سال گذشته را در قلب فرهنگ آمریكا گذرانده و واقعاً این را می فهمد. من فکر می کنم این چیزی است که ما در آن مهارت داریم ، دانستن نقاط قوت یکدیگر. “

رسمی است: این بهترین شلوار جین سایز بزرگ است که هر شکل و سایزی را چاپلوس می کند

من همچنین علاقه مند بودم که نظرات او را در مورد نحوه برخورد با اداره مشاغل مورد تأیید افراد مشهور و ناسازگاری شناختی ناشی از آن بدانم. اما در یک پاسخ صادقانه و صادقانه ، اشتراک می کند ، “من واقعاً معتقدم اگر شرکتی دارید که نمی تواند کمی واکنش را تحمل کند ، در این صورت تجارت نمی کنید. شما هیچ شغلی در تجارت ندارید ، زیرا چیزهایی اتفاق می افتد. ”

وی می افزاید: “نظر من این است که من یک فرد بسیار اصولی هستم و باید بتوانم شب بخوابم و مثل” آیا من از خودم راضی هستم؟ ” من واقعاً خودم را به دیگران مربوط نمی کنم. شما تصمیم می گیرید که تصمیمات خوب و تصمیمات بدی بگیرید ، اما باید ادامه دهید. در پایان روز ، این شرکت چیزی بیش از چیزی است که کسی گفته است یا کاری است که کسی انجام داده است. مثل ادغام است. اکنون صدها پرسنل دارم که همه به من اعتماد می کنند تا بلند شوم و راهی بفهمم و این کاری است که من هر روز انجام می دهم. ”

اما همچنین اعتقاد راسخی به سیاست “ساختن آن را جعل می کند تا شما آن را درست کنید” است ، اعتراف می کند که هنگام شروع کار “آمریکای خوب” واقعاً نمی دانست چه کاری انجام می دهد: “وقتی شروع کردم خیلی ناراحت شدم خوب آمریکایی ، “او می گوید ،” علی رغم اینکه قبلاً ده سال در مد کار کردم ، من نمی دانستم که چگونه یک شرکت پوشاک را اداره کنم. من نمی دانستم چگونه چیزی را به بازار بیاورم. من هیچ کدام از آن تجربه ها را نداشتم. من به نوعی فقط قایقرانی می کردم. ” اما امروز او امروز است ، تا آنجا که به سمت بالا قایقرانی کرده است ، Good American را به مارک فوق العاده ای تبدیل کرده است که امروز هست ، در سراسر جهان حمل و نقل می شود و در غول های خرده فروشی مانند Harrods و Selfridges عرضه می شود.

مانند بسیاری از زنان هزاره ، اما سهم بزرگی از رئیسان بد را تجربه کرده است ، حتی اعتراف کرده حتی اخراج شده و روزهای ابتدایی کار خود را با مبلغی بالغ بر صفر پوند در حساب بانکی خود پیدا کرده است. هنگامی که از او چگونگی مقابله با او سال شد ، وی اظهار داشت: “وقتی چیز زیادی ندارید ، باید به اصول اولیه برگردید. و شما مثل هستید ، “چه چیزی من را خوشحال می کند؟ من می دانم که چگونه یک تی شرت را به 17 روش مختلف حالت دهم. ‘ شما چاره ای ندارید. بنابراین وقتی به اصول می پردازید ، در واقع درس خوبی است زیرا می فهمید که شما به همه آن چیزها یا همه آن افراد نیازی ندارید. “

با انرژی واقعی E13 او همچنان می خندد. “من فقط می خواهم اینجا ثبت كنم. واقعاً خوب است که پول داشته باشید. اما گذراندن آن تجربیات نیز بسیار خوب است ، زیرا مانند آتشی در شکمم ایجاد کرد. ”

وقتی صحبت از تنوع می شود ، اما اما او پول خود را در جایی قرار می دهد که فعالیت او باشد و مشتاق حمایت از مشاغل متعلق به سیاه پوستان است که اخیراً در BREAD BEAUTY SUPPLY سرمایه گذاری کرده اند. این نام تجاری در جامعه موهای فرفری به سرعت در حال جلب توجه است و اما با علاقه درباره این مارک صحبت می کند ، “من فکر می کنم Maeva شگفت انگیز است. این دختری است که از طریق لورآل مطرح شده و او محصولی باورنکردنی خلق کرده است. وقتی برای اولین بار با او آشنا شدم ، همه چیز در مورد روغن مو بود و تنها چیزی که فکر می کردم این بود … این دیوانه است! ” اگر قفل های براق اما موردی برای حل مشکل است: نان عزیز ، لطفاً پول ما را بگیرید!

گذشته از سرمایه گذاری کار خیرخواهانه اما ، به خودی خود صحبت می کند ، هنگامی که از او در مورد عضویت در هیئت مدیره زن برای زن س askedال شد ، او گفت ، “این یک تصمیم آگاهانه برای من بود زیرا وقتی شما همکاری های استعدادیابی می کنید [my life before good American]، شما برای افرادی که قبلاً پول زیادی دارند درآمد زیادی کسب می کنید. ” او در خیریه جمع آوری کمک مالی برای حمایت از توانمندسازی زنان برای زنان بی محروم از جامعه از جمله بازماندگان جنگ در مناطق درگیری و کمک به آنها برای بازسازی زندگی خود انجام می دهد.

با تمام نقش هایی که اما دارد ، من پرسیدم که چگونه این تعادل را پیدا می کند؟ او پاسخ می دهد: “تعادل وجود ندارد.” “اما همچنین ، من برای آن تلاش نمی کنم. من فکر می کنم دانستن این موضوع برای خانمها واقعاً مهم است ، این کار خیلی طول می کشد. من کمک زیادی به اطرافم دارم ، اما همچنین تظاهر نمی کنم که آسان است یا بیدار می شوم ، قدم می زنم یا تعادل بالایی نسبت به هر روز بدی دارم. “

طیف گسترده ای محبوب SKIMS Fits Everybody در کیم کارداشیان دوباره در انبار موجود است ، اما آیا ارزش هیاهو دارد؟ 5 ویراستار GLAMOR آن را امتحان می کنند و افکار بی رحمانه صادقانه خود را به اشتراک می گذارند …

اِما اعتراف می کند که داشتن دفتر مرکزی اسکی اس ام اس و دفتر خوب آمریکایی اش در همسایگی یکدیگر کار را آسان می کند ، اما او می گوید بزرگترین ترفند او برای غلبه بر تقصیر عدم یافتن ثبات کامل ، اولویت بندی است. او به اشتراک می گذارد: “من در تعیین اولویت بسیار بسیار خوب هستم و به بسیاری از مسائل نه می گویم.” “اگر فکر می کنم اگر چیزی من را به هدفی نزدیک نمی کند ، فقط به آن نه می گویم و آنجاست که باید بی رحم باشم!”

همانطور که زمان ما به پایان می رسد ، از او می پرسم آیا شما توصیه ای برای زنان کارآفرین مشتاق دارد؟ اما گفت: “این کار بسیار سختی است ، بنابراین آماده باشید که واقعاً بسیار سخت کار کنید و با مردم خوش برخورد باشید.” “شما نمی توانید قدرت فقط یک انسان خوب بودن ، حقیقت را گفتن ، اینکه مردم می توانند به حرف شما اعتماد کنند و با همه واقعاً زیبا رفتار کنند ، دست کم بگیریم!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>