با توجه به ویرایشگر مد ، چه چیزی در هنگام بلند شدن Lockdown بپوشید

[ad_1]

در حالی که این هفته در انگلیس آغاز شده است – با معجزه آسایی همزمان با موج گرمای غیرمنتظره ، هرچند مختصر ، در ماه مارس – در حالی که ممکن است هنوز در وسط یک همه گیر جهانی و به دنبال آن قفل ملی قرار داشته باشیم ، اما به نظر می رسد هرچند ممکن است در انتهای این تونل بسیار طولانی یک بارقه نور باشد.

اما علی رغم هیجان و اشتیاق ما برای بیرون رفتن و گذراندن وقت با دوستان و اعضای خانواده که بیش از یک سال است که آنها را ندیده ایم ، بدون شک یک احساس جمعی تردید در مورد ورود دوباره به دنیای فضاهای عمومی با کاملا جدید وجود دارد دسته ای از نگرانی ها برای اضافه کردن به لیست ما.

6 ایده لباس بهاری برای کسانی که از کمد لباس رنج می برند پس از 12 ماه صرف لباس راحتی

گذشته از اضطراب های بهداشتی واضح تر ، بسیاری از ما با نگرانی های پیش پا افتاده تری روبرو هستیم. کشف مجدد هنر گفتگوهای کوچک یکی از این نگرانی هاست ، اما بحث دیگری که بسیاری از ما در مورد زندگی پس از قفل کردن داشته ایم ، مربوط به موضوعات مقدماتی است. پس از همه ، دارد هر کسی در دوازده ماه گذشته کمر بدون کشش پوشیده اید؟ لباسی که برای یک عکس اینستاگرام روز کریسمس پوشیده اید قبل از اینکه دوباره به لباسهای جوجه کشی خود برگردید ، اتفاقاً مهم نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای برخی ، زندگی پس از قفل حسی حس مورد پیش بینی شده ای است که کمد لباس های ما در سال گذشته کمبود داشته است. برای دیگران ، ایده # دقیق کردن # پیاده روی آنها را کاملاً ترسناک پر کرده است.

گاهی اوقات فقط به یک حرکت ملایم و ملایم در مسیر درست نیاز داریم. اگر از لمس کمد لباس رنج می برید ، ترس ندارید ، مطمئناً تنها نیستید.

من یک ویراستار مد هستم و اینها 13 مدل برتر هک یک ظاهر طراحی شده برای هر کمد لباس هستند

به امید کشف عشق شما به مد از طریق برخی از لوازم اصلی لوازم جانبی تابستانی؟ آیا به دنبال بالا بردن لباس های ورزشی قفل دار برای مصرف عمومی هستید؟ آیا مشتاق خرید پایدار – و مقرون به صرفه – برای برخی از قطعات آگاهانه فصل جدید هستید؟ شجاعت فانتزی روندی کاملاً جدید دارید؟

در اینجا 30 قطعه دستی انتخاب شده است که ویرایشگر مد توصیه می کند با توجه به کمی لرزش قبل از قفل کردن ، از بین ببرید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>