با دستها و مغزهای پشت Afro Kickz آشنا شوید – مارک تجاری سفارشی کفش ورزشی لندن

[ad_1]

سفارشی سازی کفش یک صنعت 92 میلیون دلاری است. این هنر تخریب چیزی ، ساختن پشتیبان و بهتر کردن آن است که بخشی عمده از فرهنگ نوجوانان آمریکایی بوده است و اکنون به آرامی به بازار انگلیس منتقل می شود.

آنچه که به طور معمول همیشه یک صنعت مردسالار بوده است ، این سبک از دوچرخه سواری در صنعت مربیان بیشتر به خلاقیت های جوان مربوط می شود که با کفش های خود پروژه های هنری و هنری را انجام می دهند و میلیونر می شوند.

GLAMOR با آیدا کیرایا ، خالق 27 ساله و بنیانگذار Afro Kickz به گفتگو نشست. مارک مستقر در لندن که دنیای سفارشی سازی کفش کتانی را به خود اختصاص داده است. این کودک متولد و پرورش یافته تاتنهام تصمیم گرفت در سال 2019 به بازی کفش های سفارشی بپردازد و در طی دو سال کوتاه شروع به ایجاد موج و ایجاد طرح هایی برای بزرگترین شخصیت های موسیقی و ورزشی انگلستان کرد.

طبق نظر یک مدیر مد ، بهترین مربیان برای خانم ها که به عنوان بالابر قفل می شوند ، وارد عمل می شوند

کیرایا یک پسر بچه بزرگ اعتراف کرد و از همان روزهای ابتدایی مدرسه به کفش ورزشی پرداخت. او به ما می گوید که الهام گرفتن از Afrokickz در واقع از تماشای YouTube و علاقه او به میراث آفریقایی حاصل شده است. او در خانه ای بسیار هنرمند در شرق آفریقا بزرگ شد ، جایی که مادر وکالتش در حال حاضر هنرمندی بود که تمام زندگی خود را نقاشی می کرد. پدرش بسیار دست و پا چلفتی بود ، می توان گفت کاردستی بسیار شخصی آنها ، اگر از شما بخواهد کمد لباس درست می کند.

سیب از درخت دور نمی شود و کیرایا با ذهنیت بزرگ برای ایجاد چیزهایی بزرگ شد. Kiraya به Glamour می گوید: ”در دبیرستان هنر ، رسانه و منسوجات را انجام می دادم. خنده دار است که چگونه کمترین نمره ای که گرفتم C بود و اتفاقاً در پارچه بود. من اصلاً در مدرسه نساجی نبودم. ”

طنز در این واقعیت نهفته است که کیارا اکنون جادوگر چرخ خیاطی است و به او اعتماد می شود که با ارزش ترین نیروهای هوایی نایک را از هم جدا کرده و سپس آنها را به عقب و مطابق با سلیقه شما درست کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ایده Afro Kickz از کجا آمده است؟

وقتی آیدا دانشگاه را در سال 2016 به پایان رساند ، کار خود را در یک کالج رسانه آغاز کرد ، اما خیلی زود تصمیم گرفت که می خواهد کارهای خودش را انجام دهد. او دلش برای شروع طرحی به نام “مادر و دیاسپورا” بود ، که بر اساس ادغام فرهنگ آفریقا با آنچه روز به روز می بینیم بود. “بنابراین این در مورد ساخت چیزهایی بود که به نظر من جالب بودند و میراث من را نیز در بر می گرفت.”

چند ماه اول کار آسانی نبود ، کیرایا از 9 تا 5 کار خود را عقب و جلو می دید و کمبود پول داشت. به سرعت به سال 2018 Kiraya با یک ویدیوی YouTube در مورد سفارشی سازی مربی روبرو شد و از آن زمان زندگی به همین شکل نبوده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“من شروع به تحقیق بیشتر در مورد آن کردم و فیلم های بیشتری را از شخصی سازی افراد پیدا کردم. آن زمان فقط رنگ بود. بنابراین من فقط رنگ مخصوص چرم را خریداری کردم و شروع به شخصی سازی کردم. ” او می گوید کیرایا می دانست که برای کار کردن و برجسته کردنش باید زاویه داشته باشد و آنجاست که می تواند خواسته خود را برای درگیر کردن میراث خود ادغام کند.

آیدا و همسرش قبلاً کانال یوتیوب زوج خود را داشتند. “من هنرهای رسانه ای خوانده ام. به همین دلیل است که من از بسیاری از کارهایم فیلم می گیرم. من دوست دارم فیلمبرداری و تدوین کنم ، زیرا این در واقع مسیری بود که می خواستم پایین بروم و در ابتدا. ” آنها به زودی شروع به وبلاگ نویسی کردند در مورد این سفر جدید ایجاد مربیان سفارشی ، مبتنی بر آفریقایی بودن و از انگلستان.

او شروع به نقاشی چیزهایی کرد که مورد پسند خودش بود ، اما در پایان سال 2019 به او نحوه استفاده از ماشین خیاطی آموزش داده شد و شروع به ایجاد فیلم های یوتیوب برای دوخت پارچه روی کفش های ورزشی و افرو کیکز متولد شد ژانویه سال 2020 بود که من یک چرخ خیاطی خاص تهیه کردم که با کفش کار می کند و همه چیز از آنجا برداشته شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

میراث چه نقشی در خلق طرح ها دارد؟

محبوب ترین طیف کفش Afro Kickz این است [I]”کشور خود را تکرار کنید”[/i] و این همان چیزی است که باعث می شود برند در فضایی خاص از خود در دنیای کفش های کتانی قرار بگیرد. این همچنین ایده ای است که او از ایجاد آن افتخار می کند.

کیرایا به ما می گوید که در واقع تا زمانی که دانشگاه شروع به برقراری ارتباط بیشتر با میراث خود نکرده است. اگرچه خانواده وی بسیار با ریشه های شرق آفریقا در ارتباط بودند ، او احساس می کند که بزرگ شدن در تاتنهام به معنای پیوستن او با فرهنگ کارائیب است – یک احساس مشترک در میان نوزادان دیاسپورایی. در آن زمان ، به نظر می رسید که این کار تمام شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“قطعاً زمانی وجود داشت که آفریقایی بودن چیزی بود که باعث تحریک شما می شود. به یاد داشته باشید ، در آن زمان مثل همه کشورها فصل خود را تجربه می کرد و فصل ما نبود. ” می گوید آیدا. ظهور اخیر Afrobeats در صحنه انگلستان با یک دکمه تنظیم مجدد فرهنگی همراه بود.

برای کیرایا ، یک نقطه عطف بعد از آن رخ داد که اکنون شوهر او را با خواندن و تماشای فیلم ها و فیلم های مستند زیادی مانند “رنگ های پنهان” از طارق نشید ، تشویق کرد که به تاریخ آفریقا راه یابد. “اتفاقی در دانشگاه افتاد که همه کارهای من همیشه تمرکز بر سیاه پوستی در انگلستان بود. حتی به پایان نامه من – که براساس فیلم های روی سن در آفریقا و دیاسپورا بود. “

مشتریان مشهور Afrokickz چگونه به نظر می رسند؟

Kiraya به ما می گوید که اولین مشتری مشهور او کمدین محبوب و خواننده رپ Michael Dapaah است که به دلیل نماد معروف “Man’s not hot” مشهور است. “نزدیک روز استقلال غنا بود و من فکر کردم ، می دانید چه چیزی ، من می خواهم بیرون بروم و پارچه کنته بخرم و یک طراحی میراث ویژه برای او انجام دهم.”

Kiraya تیم یک زن خود ، Afro Kickz ، را با هدف ایجاد چیزی ایجاد کرد که افراد در سن برادرش – ژنرال Z – با آن طنین انداز شوند و بتوانند ریشه های خود را با افتخار نشان دهند. “من نمی فهمیدم که همان چیزی خواهد شد که شد. من می دانستم که ممکن است مردم سفارش دهند ، مثل اینکه این ممکن است به یک چیز تبدیل شود ، اما پس از آن شروع به شروع کار می کند و مانند یک تجارت مناسب تبدیل می شود. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با وجود موفقیتی که به دنبال داشته است ، کیرایا به ما می گوید که برای مدت طولانی او واقعاً برای زندگی خود اشتغالی آماده نبود. “من فکر نمی کنم که برای آن آماده باشم چون مثل این بودم ، خوب ، چگونه چیزها را بدوزم؟ مثل اینکه لازم است تجارت خود را ثبت کنم. من می دانستم که این پتانسیل برای تبدیل شدن به مارک واقعی خود است ، اما کاملاً برای آن برنامه ریزی نکردم. “

و همچنین مایکل داپا ، Afrokickz همکاری خود را با EA sports انجام داد تا برخی ضربات را برای رپ Tion Wayne و هنرمند موسیقی / رپ موسیقی Darko تنظیم کند. یک جفت حتی در زمین بازی نیز آغاز شد ، که توسط جیمز مدیسون ، فوتبالیست لستر سیتی ، مورد حمایت قرار گرفت.

شهردار لرد سابق شفیلد مجیک مگید – بسیار محبوب در میان هزاره ها – همچنین خوش شانس بود که با Afrokickz شخصی سازی شده شخصی خود ، که – همانطور که می فهمید اگر این مرد را می شناسید – برای او بسیار مشهور است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مشتریان Afrokickz چه چیزی را خریداری می کنند؟

به نظر می رسد دامنه Rep Your Country محبوب ترین در میان مشتریان Afrokickz است. “من فکر می کنم دلیل محبوبیت آن این است که مردم از مد برای بیان خود استفاده می کنند. داشتن کفش شخصی یکی از این موارد است. مردم می توانند به پاهای شما نگاه کنند و می توانند دقیقاً بدانند که شما برای چه چیزی ایستاده اید. “

با این وجود این تنها مواردی نیست که باعث برجسته شدن Afrokickz می شود. رنگهای پررنگ و روشن همان چیزی است که بسیاری از مشتریان Afrokickz به دنبال آن هستند. هم چاپهای آفریقایی و هم طیف های Colorful & Cartoon از محبوبیت خاصی برخوردارند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Inspo از کجا آمده است؟

کیرایا به ما می گوید که الهام گرفته از موسیقی ویدیوها ، فیلم ها ، گالری های هنری ، کتاب ها است. “بنابراین یک جفت وجود دارد که من بر اساس فیلم اسپایک لی ،” کار درست را انجام دهم “، جایی که یکی از شخصیت ها (Buggin ‘Out) مربیان اردنی خود را پا می گذارد. و آن یک صحنه ، من شبیه آن بودم ، بله ، می توانم فقط از همان چیز کفش درست کنم. ” او همچنین به ما می گوید که چگونه از آرم نمایش تلویزیونی کمدی مارتین در میان بسیاری دیگر الهام گرفته است.

بنابراین بهترین کفش ها برای سفارشی سازی کدامند؟

آیدا به راحتی سفارشی سازی Nike Airforces را پیدا می کند زیرا فضای بیشتری برای بازی دارند. او همچنین از کار در Superstars آدیداس شما خوشحال است و در حال حاضر مشغول انجام Nike Blazers است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Afrokickz در به اشتراک گذاری دانش

هدف بزرگ کیرایا نیز به اشتراک گذاشتن دانش خود با دیگران بود. او خوشحال شد که رازهای خود را با ما در میان می گذارد: “من عمدتا از چاپ موم جولیس هولند استفاده می کنم ، که از مغازه ای در خیابان لیورپول تهیه می کنم. دوست دارم واردات آن را از کشورهای مختلف آفریقا آغاز کنم. ”

او همچنین کارگاه هایی را نیز انجام داده است که به مردم یاد می دهد چگونه سفارشی سازی کنند. “من فکر می کنم چون من بسیار تکامل یافته ام ، قطعاً می خواهم آن را به دیگران منتقل کنم. من دوست دارم وقتی اجازه تحصیل می دهیم ، به ویژه در مناطقی که دانش آموزان دارای اکثراً آفریقایی هستند ، به آنها آموزش دهم و این کار را به آنها بیاموزم ، زیرا احساس می کنم این روش بسیار خوبی برای کشف خلاقیت شماست. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Kiraya با ایجاد یک کتاب الکترونیکی رایگان همراه با راهنمای چگونگی شخصی سازی و لیستی از تمام محصولات مورد نیاز شروع به کار کرد. این به طور طبیعی در ایجاد یک کیت شروع کننده که برای سفارش از وب سایت او موجود است و تمام موارد اساسی را که برای شروع سفارشی سازی نیاز دارید ، ایجاد کرد.

“کانال YouTube من همچنین دارای آموزش های ویدئویی است. من فقط می خواهم دانش را به اشتراک بگذارم ، همانطور که گفتم ، در نهایت قصد ندارم سفارشی سازی کنم. من نمی خواهم تا آخر عمر نقاشی بکشم. “

کیرایا به این فرمول معتقد نیست که فروش اطلاعات معادل فروش مدل کسب و کار شما است. دلیلش این است که او می فهمد که در نهایت ، مصرف کننده هنوز هم می خواهد هزینه تخصص را بپردازد و کیت های ابتدایی او برای کسانی است که می خواهند جنبه خلاقانه خود را کشف کنند – این یک مشتری کاملا متفاوت است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سفارشی سازی لوکس چطور؟ آیا مشتریان می توانند ضربات خود را به Guccis و Louis Vuittons ارسال کنند؟

اگرچه پول زیادی برای سفارشی سازی کفش های لوکس بدست می آید ، کیرایا اعتراف می کند که قصد دارد از آن دوری کند.

“من از آن طرف دور مانده بودم زیرا شخصاً از این نوع وسایل استفاده نمی کنم. حتی اگر می دانم که شاید هزینه های بزرگ در این قسمت باشد ، من ترجیح می دهم به خاطر آن به چیزی با معنا و مفهوم بپردازم. ”

بنابراین چشم انداز Afrokickz که به جلو حرکت می کند چیست؟

آرزوی آیدا ایجاد کفش کامل کاملاً شخصی خود است. “من نمی خواهم کفشهای مردم را برای همیشه سفارشی کنم. این فقط شروع است ، من می خواهم در نهایت مغازه ای ایجاد کنم که مردم بتوانند Afrokickz را خریداری کنند اما همچنین بتوانند در آن قدم بزنند و کفش خود را سفارشی کنند و سپس ما آن را برای شما ایجاد کنیم. ” وی همچنین به دنبال راه اندازی کارگاه هایی در زمینه آموزش سفارشی سازی در آن فروشگاه به مردم است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

راهنمایی برای مشتاقان کفش ورزشی زنانه در آنجا وجود دارد؟

“بنابراین وقتی من این کار را کردم ، من این کار را برای پول انجام ندادم ، فقط خودجوش بودم. در ابتدای سفر ، بسیاری از مردم تصور می كردند كه من یك پسر هستم ، زیرا در ابتدا چهره خود را آنقدر نشان نمی دادم. بنابراین هر پیامی که می گرفتم “yo bro” یا “Hey bro” بود. بنابراین ، برای آن آماده باشید ، اما از طرفی من بسیاری از زنان را دیده ام که وقتی ذهن خود را به آن فکر می کنند ، آن را خرد می کنند. “

“وقتی نوبت به سفارشی سازی می رسد ، باید کمی تنوع بیشتری وجود داشته باشد زیرا بسیاری از مردم همین کار را انجام می دهند. بنابراین من فکر می کنم وقتی افرادی که کارهای متنوع تری انجام می دهند ، صنعت رشد بسیار بیشتری خواهد کرد. شما به عنوان یک زن در موقعیت ممتازی قرار دارید زیرا می توانید به تغییر بازار کمک کنید. فقط می گفتم ، برو دنبالش شما هرگز نمی دانید چه کسی تماشا می کند و اگر روی آن سخت کار کنید ، کسی از آن قدردانی می کند و کسی به چیزهای شما امتیاز می دهد. بنابراین بله ، فقط آن را انجام دهید. “

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>