با کنار رفتن نخست وزیر ژاپن ، چرا زنان باید صدای خود را بشنوند

[ad_1]

چقدر فضا اشغال می کنید؟ چقدر حرف میزنی؟ چند بار در هنگام راه رفتن به خانه در تاریکی پشت سر خود چک می کنید؟ می پرسم زیرا می دانم این مواردی است كه زنان به طور فعال بر آنها نظارت می كنند. از آنجا که می دانیم اغلب وقتی تحت درخواست نیستیم ، تحت نظارت هستیم و به سادگی در تلاش هستیم که وجود داشته باشیم.

بگذارید خودم را به شما معرفی کنم – در این ، اولین ستون من برای GLAMOR قدرتمند UK. سلام. اسم من هست اما بارنت. و من صحبت می کنم زیاد. بی شرمانه و با افتخار.

در واقع ، من این کار را برای امرار معاش انجام می دهم. به عنوان یک مجری رادیو گفتار و مجری تلویزیون ، طبق تعریف ، شما یک گفتگوی حرفه ای هستید. من در تجارت چت هستم. اما این چت معمولی نیست. این مکالمه در مورد استروئیدها است – امیدوارم با حذف بیت های خسته کننده. این به این دلیل است که ما اغلب محدود به زمان هستیم و افراد در تجارت من مجوز دارند مصاحبه شوندگان را به بهترین قسمتهای داستان خود منتقل كنند یا برای پاسخ دادن به س pushال واقعاً پرسیده شده ، نه س theyالی كه آنها لزوماً می خواستند ، تحت فشار قرار دهند. وظیفه من همین است و خوشبختانه اکنون زنان بیشتری می توانند این مشاغل را در رادیو و تلویزیون حفظ کنند.

روزهایی در اوایل پخش ، زمانی است که اسطوره ای شهری در مورد چرایی کمبود صدای زن در امواج پخش می شد: ظاهراً شنوندگان زن دوست ندارند به کسی گوش دهند که نمی توانستند تصور کنند ازدواج کرده با’. با تو شوخی ندارم. عقده شوهر. (از نظر من هیچ کس به این نکته توجه نکرده است که چه کسی آن قطعه بی اساس “بازخورد مخاطب” را آغاز کرده است).

اینکه زنان چقدر صحبت می کنند و چگونه صحبت می کنیم موضوع داغی است ، زیرا هفته گذشته ، یوشیرو موری ، نخست وزیر پیشین ژاپن ، بدون هیچ گونه اشاره ای به کنایه ، ادعا کرد که “زنان پرحرف” جلسات را “طولانی” می کنند. و این: ”زنان احساس رقابت شدیدی دارند. اگر کسی دست خود را برای صحبت بلند کند ، بقیه نیز احساس نیاز به صحبت می کنند. همه در پایان چیزی می گویند. ”

یک موضوع توییتر درباره چگونگی ساخت دنیا برای زنان در حال ویروسی شدن است و شما را شوکه خواهد کرد

آقای موری 83 ساله کار بزرگی دارد. او در حین بازنشستگی سعادتمندانه نسیم را شلیک نمی کرد. وی رئیس کمیته برگزاری المپیک 2020 توکیو بود ، یک رویداد جهانی که به منظور بزرگداشت بهترین ورزشکاران زن و مرد جهان طراحی شده است. آقای موری همچنین ایده محدود کردن میزان صحبت زنان در جلسات هیئت مدیره را مطرح كرد. زنان در یک هیئت مدیره حضور دارند ، اما این همان چیزی است که وی در ایده افزایش بالقوه نمایندگی زنان به کار گرفته شد.

او بعداً ، با واکنش های بین المللی ، عذرخواهی کرد و به استناد مگا گاو با همسر غیر تحت تأثیر خود و سایر اعضای زن خانواده (من تصور می کنم آنها به طور خلاصه ابراز نارضایتی کردند ، بنابراین او علاقه خود را از دست نداد) ، اما او در ابتدا حاضر به استعفا نشد – اعلام کرد که موضوع با یک قاطعیت و اعتماد به نفس همه ما می توانیم آرزو کنیم.

او اکنون کناره گیری کرده است. اینکه او باید می ماند یا می رفت کاملاً صحبت دیگری است. اما آنچه برای من باقی مانده این ایده است که به زنان دوباره گفته شده است که در خط خود بمانند. فضای زیادی را اشغال نکنند و یا از ایستگاه خود ایده بگیرند.

یا در این مورد ، به معنای واقعی کلمه ، داشتن میکروفون از آنها نیست. که کاملاً سه قلو است.

اکنون ، من بیش از حد معمول نسبت به افراد عادی نفرت دارم ، اما آنچه حتی بیشتر از آن متنفرم این ایده است که به نوعی ما زنان هنوز باید فضای اشغال شده را بررسی کنیم. و این ایده ای نیست که محدود به اتاق هیئت مدیره باشد – دور از آن.

هفته گذشته در ساعت زن ، من خوشحال شدم که با Rhiannon Linington-Payne ، قهرمان و قهرمان سابق 400 متر ولز صحبت کنم ، که به دلیل Covid-19 و مکان های معمول تمرینش بسته است ، مجبور شده است در جاده ها و پارک ها بیرون بکشد. این تجربه دلپذیری نبوده است. وی علاوه بر اینکه از طریق راننده های مرد از طرف او تماس گرفته شده و مورد سو abuse استفاده لفظی قرار گرفته ، یک قوطی آبجو نیز به او لوب کرده است. جذاب این یک تجربه منزوی نیست. ما از زنان بالا و پایین این کشور شنیده ایم که امیدوارند بتوانند در آرامش باشند ، که آنها به دلیل آزار و اذیت قادر به انجام این کار نبوده اند.

روز جهانی زن: خوانندگان GLAMOR جنسیت طلبانه ترین چیزهایی را که مردم به آنها گفته اند ، نشان می دهند (و آنها شما را شوکه می کنند)

و به جلسه شورای افسانه ای Handforth Parish نگاهی بیندازید – با حضور ملکه قفل که همه ما نمی دانستیم در زندگی به چه چیزی احتیاج داریم تا زمانی که اولین حضور خود را انجام داد: جکی ویور. (اگر نمی دانید از چه چیزی صحبت می کنم ، لطفاً فوراً آن را در گوگل قرار دهید ، 20 دقیقه کنار هم بنشینید و از یک درام کاملاً انگلیسی لذت ببرید ، نیازی به تشکر از من نیست). جکی ، زنی که سعی در ایجاد نظم در دادگاه های پر سر و صدا داشت ، بارها و بارها فریاد کشیده شد. توسط مردان

اینها فقط دو نمونه است. بدون شک شما در زندگی خود و دوستانتان موارد بیشتری خواهید داشت که به ذهن شما خطور می کند. دفعاتی که به شما گفته می شود برای گفتن چیزی که مردی پنج دقیقه زودتر گفته است احساس کوچکی کرده اید – احساس می کنید که گونه هایتان سرخ می شود در حالی که دعا می کنید زمین زیر شما باز شود.

نیازی نیست. و دیگر هیچ لطفا زنان: فضایی را که به حق شماست اشغال کنید. نه بیشتر و نه کمتر و به ضرر دیگران نیست. همچنین اگر می توانید نظر خود را به جای 50 کلمه در پنج کلمه بیان کنید ، نیازی به تکان دادن نیست. اما اگر لازم است 50 باشد ، این حق شماست که خودتان را آنگونه که می خواهید بیان کنید. اما این برای مردان نیز صدق می کند. ما هرگز در دنیای جلسات بزرگنمایی پر از افراد – ناامید از شکستن صفحه و یک چیز عجیب – به اختصار بیش از حد با یکدیگر صحبت می کنیم ، به اختصار نیاز نداریم.

با اطمینان و آرامش جکی ویور نفس بکشید و صحبت کنید. Weaver داخلی خود را کانال کنید و خیلی اشتباه نخواهید رفت. و لطفاً بخاطر بسپارید – همه ما غالباً از آن حمایت می کنیم. مردان و زنان. شما شایسته نقطه و فضایی هستید که به طور طبیعی اشغال می کنید.

دولت تبلیغات “وحشتناک جنسیتی” کرونا ویروس را که از زنان خواسته بود پس از واکنش شدید در خانه برای تمیز کردن و مکتب خانه بمانند حذف کرد

در ضمن من می خواهم آقای موری را به ساعت زن دعوت کنم. او می تواند تمام صحبت ها را انجام دهد در حالی که من سرد می شوم و یک دم و بیسکویت قوی دارم. خوب خواهد بود که پاهایم را برای تغییر ایجاد کنم.

اما بارنت ساعت زن رادیو 4 BBC و Newsnight شب BBC Two را ارائه می دهد. بر توییتر/ اینستاگرام اوemmabarnett است. دو هفته آینده به GLAMOR برگردید تا قسمت بعدی او را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>